Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Staňte se svědky příběhu z fiktivní země Monsterland - dobrodružství El Superbeasta, vyvrženého mexického zápasníka a jeho sestry a žhavé družky Suzi-X, jak se spolu postaví ďábelskému zlosynu Dr. Satanovi! Jedná se o adaptaci komiksu z mozku Roba Zombie, ten se navíc ujmul i produkce a celý projekt se odehrává pod jeho křídly. (ČSFD.cz)

(více)

Recenze (215)

Slasher 

všechny recenze uživatele

Zombieho dospělácký, to znamená kozičkama a prdelkama nabitý animák je po letech oddalování konečně na světě! Nejsebestřednější celebrita Monsterlandu - El Superbeasto, jeho akční ségra Suzi X, její a jí nadrženej robot, zneuznaný šmírák Dr. Satan se svým věrným opičákem, nakládaná Hitlerova hlava v rukou nazi zombíků, přejetý Michael Myers, šukající duchové, prdící a věčně nahatá sexy sexbomba, tuny odkazů, žertíků a nadávek, že už to teď moje hlava ani nestihla všechno zachytit. Pořád se něco děje. I nějaký to krvavý násilí no. Prostě koho by to mohlo zklamat! Pravda... co bychom se měli šálit, nejedná se o žádný bůhvíco a smíchy se taky asi nepopadnete (četl jsem rozhořčenou recenzi, kde tomu týpek vyčítal absolutní absenci vtipu, s čímž zase já nesouhlasím, nicméně taky názor), ale pořád je to příjemná, nevázaná a po všech stránkách (včetně animace samotný) hodně stylová zábava. Radost pokaždý, když něco podobnýho vznikne. Jinak z hvězdných hlasů mě nejvíc pobavila Rosario Dawson. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Rob Zombie a jeho pojetí ‚popkultury‘, které v tomto případě znamená citace všeho, na co si vzpomněl (televizní produkty – včetně reklam, nacisti, zombie, Dr. Satan, porno, manga, kaiju-eiga, klasické horory…). Objektivně se tomu jistě dá vyčítat, že je to vlastně jenom takový slepenec s nic moc příběhem, který by se bez Superbeasta obešel, ale dle mého je opak pravdou, jelikož ten leitmotiv o sourozenecké záchraně světa je natolik primitivní, že dokonale ustojí zbytek, jehož míra zábavnosti závisí hlavně na divácké ochotě přistoupit na tuhle pekelně úchylnou hru. Bavil jsem se jako už dlouho ne. 4 a ½ (zbytek do zálohy k další projekci). ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Animáky většinou s díky přenechávám svým dvěma antikoncepčním selháním, nicméně u tohoto trošičku váhám! Samozřejmě z výchovných důvodů! Byl bych docela nerad, kdyby na mě zavolali sociálku, až budou ostatním mutantům nadšeně vykládat, jak nejlépe vylízat nemrtvou krasavici, análně ukojit barovou zpěvačku s obříma kozama, umlátit vytahanýma koulema kočičího skřeta falickou podvodní obludu, ztopořit mrtvého nacistu nebo si střihnout šedesátdevítku s nadrženým robotem. Disney s Pixarem tak edukační snímky bohužel netočí, a tak jim to zatím jen umírněněji vysvětlím na panenkách a počkám, až jim bude deset. Robík je prostě nadržený Buch žumpy použitých šprcek!! ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

V kreslenym filmu se Rob Zombie mohl teprve opravdu vyřádit a nacpat tam všechny ty svoje nápady. A vyšlo to skvěle. Je jasný že to nesedne všem, protože je to hodně zběsilá věc s neuvěřitelnym množstvím násilí, zrůd, koz, zadků, upírů, nacistických zombií, vlkodlaků a mexičanů. Hlavně to má ale fakt skvělý nápady! Jako skoro vždy, když jsou tam zombie-náckové tak hraje písnička o tom co se děje, nebo když se perou dvě holky tak hraje písnička o tom, že je v pohodě si honit u animáku, že japonci to dělaj pořád :) Hlavní postava El Superbeasto je bomba! Mexickej wrestler s takovou tou maskou alá Nacho Libre. Pak tam má ještě ségru blondýnu s páskou přes oko, co jezdí na robotovi, kterej je na ní permanetně nadrženej. Animace je taková správně hravá a zábavná a slečny jsou hodně sexy. Pokud se vám líbila předchozí Zombieho tvorba a třeba Aqua Teen Hunger Force, tak z tohoto budete nadšení. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Naprosto ultimatni dobytkarna, takovejhle prasackej animac se jen tak nevidi. Zombie tam narval vsechno, co ho zrovna napadlo a to spojil jednoduchym, ultra sviznym pribehem. Takze tady litaj prisery, nadrzenej robot, vsude samy kozy a prdele, hromada bitek, zombie nackove a sprt Satan a v tom vsem se mota hlavni hrdina prasak Superbeasto, neustale nekoho rube nebo schani pipiny. Navic animace je hodne prijemna a pisnicky jsou naprosto masakralni. Ono to neni sice buhvijak vtipny, ale tech necelejch 80 minut je nehorazna naloz napadu a ujetyho humoru, ze proste musim dat 5*. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (6)

  • Sheri Moon Zombie, která dabuje postavu Susie X, je režisérovou manželkou a můžeme ji spatřit v nejen v dalších Zombieho režisérských počinech, ale i v klipech jeho kapely. (Mefistofelle)

Reklama

Reklama