poster

Americký chopper (TV pořad)

 • Česko

  Senior vs Junior American chopper

  (neoficiální název)
 • USA

  American Chopper: The Series

Komedie / Reality-TV / Sportovní

USA, 2003, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (145)

 • Himbajz
  **

  Když by to nebyl seriál, ale jen film, tak bych dal více hvězd. Takhle je to furtum stejné. Rád se na to koukám během jídla - když na to natrefím v tv bedně. Je to ukázka mentality amerického národa. Smutný pohled. Hlavně, že brečí před vlajkou a drží se za srdce děj se co děj.....To je půlku děje. Druhá půlka je o fuckování mezi sebou.(21.7.2014)

 • Djkoma
  ****

  Jak staví pravý Američané pravé americké choppery? Jednoduše, zavolají Teutelovi :-). Ne tohle není vtip, tohle je "reality-show"(?), v které sledujeme členy motorkářské dílny, jak zvládají chvílemi trochu umělé situace s jejich nádhernými motorkami podle přání zákazníka. Někdy je výsledkem nádherná motorka a zábavný díl, jindy jenom nádherná motorka. Neustálé hádky a "psychologická hra" zaměstnanců s velkým Paulem Teutelem osobně po delší době ztrácí na zajímavosti a je stereotypní, přesto ty motorky a jejich stavba hodně diváků dokáže zaujmout (i mě a to motorky nijak extra nezbožňuji:).(28.12.2008)

 • Marigold
  ****

  Esence amerického buranství a oddaného patriotismu. Teutelovi jsou výtečné trio – nabručený motorkářský mrož Paul, sebevědomý syn-zmetek Paul Jr. a flákačský klaun Mike v zásadě pořád točí o tom samém prdu, fuckuje se kvůli každé pitomosti, ničí se kde co a hádky vznikají kvůli naprostým kravinám. Svým zvláštním způsobem tahle trojice rednecků ale neztrácí na zajímavosti ani po x-tém dílu. Prostě v sobě mají něco, co vás nutí pořád dokola smát se jejich pitomosti, malichernosti a zabedněnosti. Jo a taky staví opravdu boží choppery.(9.7.2008)

 • Radek99
  *

  Jak napsal kolega Marigold: ,,Esence amerického buranství a oddaného patriotismu...". Dál už nic...(6.2.2009)

 • Shadwell
  *****

  Úžasný pořad o rodinné firmě Orange CC, která staví na zakázku exkluzivní tematické choppery. V každém dílu postaví zhruba jeden. ____ Za pozitivum pořadu vnímám hlavně to, že ti kluci nejsou žádní frajírci, co dělají motorkama ramena na holky, ale hrozně šikovný konstruktéři. Pro ty, kteří ve filmech ujíždějí na scénách, kde pracovití workoholici jako Tony Stark nebo Bruce Wayne ve svých skrýších dávají dohromady různá udělátka, navozuje Americký Chopper svou koncentrací na designéry, lakýrníky či obráběče velmi intenzivní okamžiky. Klidně by mohl sloužit jako nějaký rámcový program pro konkurenceschopnost a inovace zaměřený na malé a střední podniky. ____ Zmínil bych ale i jedno negativum: pořad je hrozně moc orientovaný na design a celkovou konstrukci, a motory nebo elektronika jde dost stranou. Daný je to jednak asi tlakem na zábavnost, druhak tím, že mozek celého teamu Paul Jr. je designér, takže se všechno točí kolem řídítek, blatníků a nádrží, a za třetí třeba motory nebo karburátory řeší firma subdodávkou. Jako to, že se nedá protáhnout výfuk dole rámem kvůli spojce, je jistě zajímavý konstrukční problém, jenže jenom o tomhle sestavování motorek není.(3.10.2012)

 • Segrestor
  **

  Spíše než o mašinkách je to o lidech. I když mám rád takový ty pokerovaný hovada s vlajícím knírem a přilepeným buřtem na děravém tričku, protože do filmu se prostě hoděj, tady mě po chvíli začali mírně řečeno iritovat. Pořad není vhodný pro lidi.(18.12.2012)

 • Hal_Moore
  *****

  Vynikající polo dokument a polo reality show o stavění klasických amerických motocyklů z produkce Discovery Channel. Nechybí vtip a občasné šarvátky mezi členy týmu (většina členů je jedna rodina), který je seskládán z perfektních typů lidí (otec jako stará škola je nejsympatičtějším a nejlepším členem týmu). Jejich motorky jsou originální stroje, které nikde jinde neuvidíte. Prakticky celý motocykl sestaví vlastníma rukama, součástku po součástce. Je to nádhera je pozorovat při jakékoli činnosti (i stavba houpačky pro dítě jednoho z nich je zážitek). Jde o jednu z reality show, které stojí za to sledovat pokaždé, když běží v tv.(10.1.2007)

 • kulyk
  odpad!

  Kreténský manuálové se hádají o pracovní morálce. Přitom mávají americkou zástavou tak urputně, až dostává i nearabáč touhu nasednout do přerostlýho větroně a provětrat nějakej kancl. Z toho všeho vzejde fantastický produkt: uřvaný jezdítko pro šedesátiletý impotenty, marně se snažící dohonit, co v mládí prohonili.(7.5.2012)

 • Phobia
  ***

  Baví mě sledovat, jak se staví motorka (ok, chopper), jak z pár kusů kovu vznikne stroj (zvláště závěrečné lakování tomu vždycky dodá šmrnc:-)), ale vzájemné střety rodiny Teutulů se časem omrzí, protože dodržují stále stejné schéma, tím pádem se odhalí jejich naaranžovanost a umělost. Ovšem na sledování jedním očkem při práci na pičítači je tenhle "reality" seriál docela dobrý. 55%(16.3.2009)

 • paascha
  *

  Jako reality show o motorkách, plná debilů, si to víc nezaslouží(16.3.2009)

 • Pepinec
  ***

  Nemělo by mě překvapit, že v dnešní době vznikl ke všemu již vytvořenému seriál o chlápcích, kteří dávají dohromady motorky. No a vida, stejně plně nerozumím tomu, že někdo vleze s kamerou do garáže, poskakuje kolem antiasertivního otce se synem, a posléze na tom postaví kariéru. Není však potřeba chápat všechno. Když pominu prvotní pohnutku nebo záměr, musím uznat, že své obecenstvo si tato odrůda reality show patrně najde. Vlastně už našla, podle zdejšího hodnocení.(26.6.2011)

 • Stegr
  **

  40%(19.7.2011)

 • Peytl
  *

  Američtí vidláci z Bambulákova stavějící stylové, buranské "motorky" z cca 5 (slovy pěti) částí, za asistence počítačů (chápu, pět není čtyři) a všemožných hejbáků na ohybáky, hloubavých výrazů samooplodňujících se prvoků a mluvy doby kamenné. Motorky, které jim vypadnou z ruky a jsou snem každého úchylného majitele labutí a maringotky, mě nadchnout nemůžou. Tohle je Amerika, pánové a dámy :)(11.4.2012)

 • Smok
  *****

  Kto miluje chopre, nemá čo riešiť a každý diel len otvárať bulvy na tie krásne stroje. A že ich Teutulovci teda vedia vymakať.(5.9.2008)

 • WANDRWALL
  ***

  Na čas mě tenhle seriál naprosto uhranul. Láska, s jakou se o svou firmu stará táta, a taky nervy, které někdy má, někdy je hysterický, jindy pláče. Vede sebe má často syna, nebo jen tak sám mluví ke kameře, uvažuje nahlas na různá témata... Nad problémy ale u táty vítězí láska k montování chopperů, a jak ho pak radostně testuje, než ho předá zákazníkovi....Táta zajde do dílny, kde syn montuje choppera a krev v něm vzkypí: "Vypadá to tady, jako kdyby zde dělalo dvacet lidí, a přitom tady děláte jen vy dva! (synovi pomáhá jeden hoch, táta se chce upozadit, předat firmu synkovi). Nejdříve udělejte pořádek a potom montujte! To vám ten chlívek nevadí? Tak takhle hoši ne..."(6.9.2010)

 • AllShallFall
  ****

  Chopper je opravdu geniální stroj a když se toho ujme někdo kdo má v to velkou lásku a velkou fantazii, sestaví vám takový kousek, že se zamilujete na první pohled. A pak užjen stačí si vyjen na pohodovou jízfdu za doprovodu bublavého motoru.(23.8.2011)

 • Kothy
  ***

  Klasický pořad z Orange County o stavění motorek. Občas to bývá i sranda, když se vyostří emoce.(21.9.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Cholerický fotřík -s extrémně stylovým knírem- spolu se svými syny staví nabouchané choppery a neustále se hádají. To je ta pravá Amerika.(26.9.2010)

 • AlfaNumerO
  ****

  Nejlepší reality show minulosti, současnosti a snad ne i budoucnosti. 83%(29.3.2014)

 • ARI50
  ***

  Děla mašiny.(3.10.2018)

 • SLOTH
  ****

  jak jednou rekl muj bratr : sere me ze v kazdym dile se tam jako na oko hadaji pak se poplacají po rameni a na konci si reknou ze tohle je nejlepsi auto ktere kdy udelali a ano rikaji to v kazdem dilu ale co nikoho z nás by asi nebavilo kdyby to bylo udelany jako cesky porady typu rady ptaka votvíraka(5.9.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace