poster

Americký chopper (TV pořad)

 • Česko

  Senior vs Junior American chopper

  (neoficiální název)
 • USA

  American Chopper: The Series

Komedie / Reality-TV / Sportovní

USA, 2003, 60 min

 • korndaddy
  ***

  Vynikající seriál, jenž přišel s něčím novým a neokoukaným. Ale po pár dílech zjišťujete, že je to pořád znova a znova. Motorky stejný, hádky nejinak. K tomu ještě rozdělení na juniora a seniora. Obrovská snaha dostat skomírající seriál znovu na popředí televizních obrazovek tím, že ústřední dvojici rozdělí je dána pouze finanční kalkulem tvůrců. Ničím jiným.(23.7.2012)

 • MFloyd
  odpad!

  Je to americká klasika, která mě vadí. Pořad o motorkách, ve kterých jako vždycky nejde až tak o motorky, ale spíše o "Hele udělal si co jsem ti řek?... Ne... tak jdi do prdele, já jsem myslel že už to budeš mít hotový a ty seš línej jak hovado". Pak ještě přidají zhodnocení "mimo" kameru, kde vlastně to samý zopakují. A pak tu a tam zazní, děláme tuhle motorku. PROSTĚ BOMBA.(22.2.2015)

 • phoebess
  ****

  nejsem fanda motorek, a přesto mě tenhle seriál zaujal... možná to bylo tím, že Teutulové jsou prostě magoři, co stavějí motorky a co rádi boří a ničí věci jakékoliv povahy... jejich motorky jsou naprosto úžasné, vztahy bouřlivé, a proto jsem se na tento seirál vydržela koukat poměrně dlouho, i když je pravda, že po čase už mi to připadalo stejné a pořád dokola... díl, který se mi nejspíš nevymaže z paměti, je díl s Billem Murraym, kdy mu chlapci z OCC stavěli motorku snů a Mikey si s ním chtěl pohrát a postavil mu motorku opačného rázu:-)(24.1.2010)

 • IrisB
  ***

  Je úchvatné sledovat, jak se jim pod rukama rýsují tak krásné - i když všechny stejné - stroje, ale.... kdyby pořád neremcali, neřvali na sebe a nepomlouvali se stihli by tu praci mnohem rychleji. Paula sr. si fakt nedokáži oblíbit. Nemám z něj respekt, je to podle mě jen šílený cholerik. Paul jr. by byl super, kdyby nenadělal kolem všeho tolik keců a Michael je bohužel naprostý lempl.(24.10.2011)

 • Petroff
  odpad!

  Pořad o stavbě motorek... kolem toho jsou tvrdý chlapi... šéfuje tomu strašlivej knírač... a tak mě napadá, jestli to není ten důvod, proč na to Hondzik Mánička čumí, že možná nějaká kníratá úchylka... Jeden z nejhorších televizních pořadů, co jsem kdy viděl, asi ještě strašnejší než ta reality show u Ozzy Ozbourna. Jinak je to samej debilní buran vedle buranskýho debila...(12.8.2009)

 • - Rodina Teutelových, která vlastní firmu Orange County Choppers, se objevila v jedné z epizod seriálu Ewan McGregor: Na mašině kolem světa (od r. 2004). (Amellie)

 • - Rodina Teutulovcov si zahrala v jednej časti sitkomu Volajú ma Earl (od r. 2005) a Paul Sr. s Paulom Jr. si dokonca strihli malé cameo úlohy vo filme Divé svine (2007). (m.a.t.o.)

 • - Spoločnosť zamestnáva 26 pracovníkov (stav ku koncu roka 2011) a vyrába približne 150 motocyklov ročne. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace