poster

Americký chopper (TV pořad)

 • Česko

  Senior vs Junior American chopper

  (neoficiální název)
 • USA

  American Chopper: The Series

Komedie / Reality-TV / Sportovní

USA, 2003, 60 min

 • Schuldiner
  *

  Dementní. Velmi dementní. Nemam nic proti motorkám, naopak, stroje co tu jsou k vidění jsou skvostné, ale zase že bych to žral, to taky ne... Ale hlavně je to, jak již jsem uvedl, naprosto dementní! Neustálé hádky mezi otcem dementem a syny dementy mi příjdou jako z telenovely... Jednu hvězdu dávám za to, že je tam chvílema vidět opravdu zajímavá práce...(21.9.2011)

 • Phobia
  ***

  Baví mě sledovat, jak se staví motorka (ok, chopper), jak z pár kusů kovu vznikne stroj (zvláště závěrečné lakování tomu vždycky dodá šmrnc:-)), ale vzájemné střety rodiny Teutulů se časem omrzí, protože dodržují stále stejné schéma, tím pádem se odhalí jejich naaranžovanost a umělost. Ovšem na sledování jedním očkem při práci na pičítači je tenhle "reality" seriál docela dobrý. 55%(16.3.2009)

 • Pepinec
  ***

  Nemělo by mě překvapit, že v dnešní době vznikl ke všemu již vytvořenému seriál o chlápcích, kteří dávají dohromady motorky. No a vida, stejně plně nerozumím tomu, že někdo vleze s kamerou do garáže, poskakuje kolem antiasertivního otce se synem, a posléze na tom postaví kariéru. Není však potřeba chápat všechno. Když pominu prvotní pohnutku nebo záměr, musím uznat, že své obecenstvo si tato odrůda reality show patrně najde. Vlastně už našla, podle zdejšího hodnocení.(26.6.2011)

 • GlaDOS
  ****

  Klasické šabloty typu nasranej Paul, hádky se synem, usmíření, předvedení motorky, všichni jsou šťastní se sice docela brzy ohrají. Co se ale nikdy neohraje je tvorba motorky úplně od základů. Každá je něčím unikátní, má svoje problémy při výrobě ale výsledek stojí zato. Motorky mě nijak neberou ale Choppery, co dělají v OC Choppers jsou umělecká díla. A náhled do dílny při jejich tvorbě je super odreagovačka a zábava.(21.11.2011)

 • Master19
  odpad!

  Viděl jsem teď pár dílů na prima cool, před půlnocí, když jsem ještě neměl hotovou práci, ale nechtělo se mi už hledat nějaký smysluplný pořad. Musím uznat, že jsem byl fascinovaný. Nechápu koncept té pseudoreality show. Ani dramaturgii, kdy všechno podstatné je řečeno v úvodní "upoutávce", kdy každá scéna je zpětně komentovaná, takže každý "prd" je divák nucen strávit několikrát. Je to vůbec možné? Pravdou je že Paul i Paul (Mikey je typický looser, stojí spíš za soucit) mají charisma a taky je pravdou, že všechny ty návštěvy, které jakoby dobrovolně v každém dílů podnikají a jsou z toho vždy nadšení, jim ani za mák nevěřím. Ubohá PR navíc na něco, co se mi nelíbí. Jediné co mě skutečně zaujalo, je řemeslná zručnost. To se mi líbilo.(8.2.2018)

 • - V začiatkoch firma sídlila v Orange County (odtiaľ pochádza názov spoločnosti), no neskôr sa presunula do mesta Rock Tavern vzdialeného asi 130 km od New Yorku. (m.a.t.o.)

 • - Rodina Teutelových, která vlastní firmu Orange County Choppers, se objevila v jedné z epizod seriálu Ewan McGregor: Na mašině kolem světa (od r. 2004). (Amellie)

 • - Rodina Teutulovcov si zahrala v jednej časti sitkomu Volajú ma Earl (od r. 2005) a Paul Sr. s Paulom Jr. si dokonca strihli malé cameo úlohy vo filme Divé svine (2007). (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace