Král Kalifornie

King of California

Kráľ Kalifornie

Komedie / Drama

USA, 2007, 93 min

Zajímavá, příjemně oddychová a inteligentně vtipná komedie, která je dokonale přirozená a vůbec v ní není cítit Hollywoodský stereotyp a jeho ohrané postupy. Michael Douglas je výborný, a zdařile jej doplňuje Evan Rachel Wood, která svou krásou zcela oslňuje. Je jakoby přirozeně krásná a krásně přirozená. Tváří, osobností a herectvím. Slovy se to těžko vyjadřuje, ale třeba nejsem sama, a někdo tuší či pochopí, co mám na mysli:) Za zmínku taktéž stojí příjemná hudba, která celý snímek jemně dokresluje, a tím také pozvedává jeho lehkost a nezávislost.(28.10.2009)

Nebylo to špatné. Douglas byl vcelku věrohodný magor, příběh o hledání pokladu taktéž nepostrádal vtip, ale něco tomu přece chybělo. Snad se to mohlo opepřit více postavami, resp. více liniemi příběhu. Mohly tam být třeba prostřihy do 17. století, kde se utkával se životem autor onoho obskurního deníku atd. Takto to působilo jaksi monotónně.(16.6.2019)

1 2 3 4 5 6 následující >>