Reklama

Reklama

9

Krátkometrážní / Animovaný / Fantasy / Thriller
USA, 2005, 11 min

Režie:

Shane Acker

Hadrový paňác poměří síly s monstrem, které vysává duše jeho soukmenovců. (havLord)

Recenze (158)

Hellknight12 

všechny recenze uživatele

Práve pozreté :) . Pekný animovaný kúsok :) tento kratky snimok, ktorý ma len 10 min veľmi pekne ukazuje o čom bude zhruba celovečerný film :) Jediná škoda sakra je to krátke :) ak máte radi celovečerny film tak toto sa vám bude páčiť :) . Je to debut režiséra, ktorý natočil Číslo 9 :) . Celkové hodnotenie za mňa je 95% :) ()

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Hadrový panák na zip ve postapokalyptickém thrilleru? Ať to zní sebepodivněji, výsledek je velmi atmosferický, nápaditý, zajímavý a originální, nemůžu se dočkat celvoečerního pokračování. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Zajímavá příprava na animák, který produkoval Tim Burton. Dost se ten svět ale k němu hodí. Fakt Apokalypsa hadr. --- 80 % --- ()

T2 

všechny recenze uživatele

je to moc zaujímavé v danom temnom prevedení, fajn práca aj po počítačovo animovanej stránke /80%/ ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Postapokalyptický svět do každé drobnosti. Shane Acker předvedl svou zajímavou vizi, kterou v roce 2009 roztáhl a pozměnil do celovečerní podoby a mnohé z jeho kouzel se tak vytratilo. Celkově je však cítit deprese zničené budoucnosti, i když divákovi není prakticky nic vysvětleno a zůstává u pouhých obrazů ( i hlasy tu nejsou). Atmosféra je však díky tomu nezaměnitelná a u krátkých animáků velmi výjimečná. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Devítka je taková depresivnější CGI verze našeho Uzlu na kapesníku v temném postapokalyptickém světě. Atmosféra je perfektní, zpracování snese ta nejpřísnější měřítka, o designu nemluvě. Vůbec celý ten svět má potenciál na více příběhů. Čehož si jistě všimlo více lidí a již se pracuje na celovečerním snímku. Zkrátka velmi zdařilý kraťas. ()

hirnlego 

všechny recenze uživatele

Výborný vizuál, výborný hudební/ruchový doprovod, výborná atmosféra - celkově opravdu moc povedený kraťas s krásným závěrem. (4,5*) ()

TheMaker 

všechny recenze uživatele

Vynikající krátkomentražňák. Tou atmosférou mi to strašně připománalo Terminátora. Hudba k tomu taky skvěle sedla. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Panacek, co vypada jak pytlik s obrovskym poklopcem, se potuluje paradne udelanym postapokalyptickym svetem, aby si to v zaveru rozdal s kovovou potvorou pozirajici jeho kamarady. To vse s paradne temnou atmosferou, beze slov a s napinavou hudbou. Rozhodne prijemna zmena oproti klasickejm priteplalejm animakum. Uz se tesim na celovecerak. ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Zajímavý nápad, makabrózní stylizace... Není divu, že se tohoto kraťasu chopili Burton a Bekmambetov a dali mu možnost vyniknout na celovečerním formátu... ()

Hakha 

všechny recenze uživatele

Atmosféricky hustý kraťas s mysteriózní animací a zvuky. Těším se už na filmové zpracování, mé hodnocení 4 hvězdičky... ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Osem minútový CGI animák s výbornou atmosférou (mixujúcou Sillent Hill, Fallout, Re-cycle a iné depkoidné svety), o súboji plyšového maňáska s robopotvorou o talisman. Výborná hudba, jednoduchá pointa, skoro full-time napätie. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Temný a napínavý kraťas, kde číslo 9 bojuje s monstrem, které krade duše. Opravdu mě přikoval k obrazovce. A jak se zdá, nejspíš se dočkáme něčeho podobného v celovečerní verzi. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Podarené, veľmi podarené. Krásne animácie, apokalipticko futuristické scenérie, pôsobivá atmosféra, výborná hudba, pútavý sci-fi fantasy príbeh... Má to byť predzvesť celovečerného animáku "Číslo 9", ktorý natočil režisér Shane Acker o štyri roky neskôr? Ak ano, tak potom sa mám na čo tešiť, pretože tento krátkometrážny film ma zaujal. **** ()

Reklama

Reklama