Death Note - Zápisník smrti

Pohrdání (E33)

(epizoda)

Light předstírá, že Kiyomi vyšetřuje. (Netflix)

Frajer42 odpad!

Spoilery! Po několika solidních epizodách přišla tahle píčovina. Skoro to působí, jako by scénář psal někdo úplně jiný. Někdo, kdo si příliš nedělá starosti s logikou. Celé to bylo takové neskutečně zkratkovité a hnané na sílu. Ten malý dementní fagan mě sere více a více. V rámci tohoto dílu tahá z rukávu jedno ničím nepodložené a naprosto přesné podezření za druhým. Působí to směšně a lacině. Kromě položení základního kamene jednoho z dalších skvělých plánů Lighta, tato epizoda nabídla jen samou nudu a šeď. V podstatě se tady řeší jen milostný trojúhelník a také to, jak ten debilně a nezajímavě napsaný malý zmrd, správně obviní Lightova komplice bez jakékoli snahy o vysvětlení. Z celého Japonska ukáže přesně na toho pravého člověka. Pak tento seriál zcela ztrácí své kouzlo a působí jako levný kýč, kde mohou tvůrci z rukávu tahat jednu píčovinu za druhou. Jako kdyby už vyčerpali své nápady a potřebovali to nějak dopsat. [10 %] ()

Nikolas__

Tak, musím říci že Scorn je nejspíše, pokud mám skvělou paměť, nejslabší díl Death Note. Pořád je ale fakt skvělej, hlavně jedna scéna s Nearem. Light už je definitivní manipulativní záporák. ()