poster

In the Rough

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2004, 5 min

Režie:

Paul Taylor

Scénář:

Paul Taylor
 • ABLABLABLA
  ****

  Nakonec se mu vyplatilo ten šutr tak opečovávat.. aneb ženská, vidí lesklou třpytivou věcičku a hned ho vezme na milost. Mimochodem jsem nevěděla, že pravěký člověk, respektive pravěký muž, oční linky, které byly nerozmazatelné. Svižnost a úžasný nápad, to je to co nejvíc charakterizuje tento snímek. Každopádně ten jeho beznadějný a smutný výraz, když se mu rozbil šutrák a pak ten lišácky, když si všiml, co z něj vylezlo a že tohle se bude ženušce líbit, tak to stálo za to. Možno vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=sQdqaSITVyI(3.11.2013)

 • Hal_Moore
  ****

  Mně se ta animace studia Blur strašně líbí. Můžou mít příběh jakkoliv fádní, ale dokáží jej podat s takovým šarmem, že mu prostě neodolám. Výborná záležitost.(10.3.2008)

 • D.Moore
  *****

  Inu, není to snadné žití, když vás takhle jednou ráno manželka vyhodí z jeskyně. Tam venku vás nečekají vůbec veselé chvilky (co se v tomhle pralese děje při shánění potravy, to nemá v animovaných filmech obdoby) a když už se pak rozhodujete, jestli se vrátit domů a škemrat, nebo ne, vidíte, že vám nic jiného stejně nezbývá. A čím že si nakonec manželku udobříte? No jasně, jak jinak (prozrazovat nebudu). Odskáče to jen chudák medvěd. Krutý, perfektně animovaný a nápaditý prasvět.(29.6.2010)

 • hippyman
  ****

  jooo jooo, příběh ze života... ;) ...80%... k vidění zde: In the Rough(10.3.2008)

 • Dever
  *****

  // Production Companies: Blur Studio // Dokonalé.(15.2.2011)