Ryby nemrkají

Komedie / Drama

USA, 2002, 86 min

Laura Karpman

Jay Kamen

Prijemný film, zabavil som sa (:(4.4.2008)

• brasek

Dementná blbosť! Už po pár minútach ma napínalo... príšerný snímok o ničom.(29.11.2015)

• Shanen29

No nevím RICHARDE,jestli ti stojí zato v takových filmech hrát,ale je pravda že role se v poslední době nehrnou a peníze jsou potřeba,že?.(30.12.2015)

• GMVajgl

Příběh je lacinej, vše se dá předvídat - po deseti minutách, kdy jsem zjistil, že je to ultra-nízkorozpočtová slátanina. Všechny příběhový kroky jsou tak umělý, že jsem se chytal za hlavu. Herci smrděli. Z konce mi zůstaly jenom rozpaky. Ale dabing by měl bejt výtečnej.(5.3.2010)

"Co uděláš, až tu děvku chytneš ??" - "Není to děvka !! Je to žena, kterou miluju !!" - "Tak to pardón !! Tak co teda uděláš, až tu ženu, co ji miluješ, chytneš ??" - "Zabiju ji !!" ;) Opravdu velmi povedený bizárek, který se tváří trochu jako raná tarantinovka, při bližším rozboru ovšem jasně napovídá, že vychází ze stejnojmenné divadelní hry, a tak je logicky nejsilnější právě v dialogu.. A ačkoliv režisér Charles DeBus svůj vlastně výhradně autorský film s dost plochými postavami možná drží v rukou až příliš křečovitě, velmi zajímavý a invenční střih spolu s výbornými hudebními motivy minimalistky Laury Karpman ho činí opravdu zajímavým a přes ty asociace se snímkem Benny a Joon i originálním.. Za zmínku stojí rozhodně i z Budoucnosti se vracející Lea Thompson s těmi nesmírně povedenými hereckými kreacemi v roli retardované Clary..(21.1.2016)