Maximální rychlost

Maximálna rýchlosť

Akční

USA, 2007, 90 min

• c.tucker

Hanba. Čekal jsem od toho béčko jak Bukurešť a dostal jsem něco co se nedá popset. "Herci", kteří jsou tak krizový, že je skoro překonávají ty z Tak jde čas. Trůvrci asi neměli vůbec potuchy o tom jaké výše sázek jsou reálné, jelikož vsázet 4 platinové cihly je opravdu nehorázná zlost. Jediný klad za hvězdu je velké množství sportovních vozů.(6.4.2009)

• NoFiction

Už dlouho jsem neviděl tak kvalitní sračku......... proboha ten scénař je naprosto otřesný ! Ani ty kozaté baby, které museli vybrat snad z půlky světa mě ani trochu nevzrušily. 1 * dávám opravdu a jen za ty auta, protože mám na ně i nadále slabost. Pokud nejste milovnici aut, vřele doporučuji hodinu a půl stravit úplně jinak.(27.10.2008)

Tak na tento film som sa vdaka peknemu traileru dost tesil, krasne auta a krasne zeny som dostal, ale to je asi tak vsetko. Pribeh je dost primitivny, herecke vykony obycajne a preteky aut maju dost nerealisticky priebeh. ALE ako lacna zabava po narocnom dni je tento film dobrou volbou. Kto si chce pozriet pekne auta (ake snad este v ziadnom filme v takomto pocte spolu neboli) a pekne zeny, tak tomu tento film mozem odporucit.(28.4.2007)

V čem je to jiné než Fast and Furious?? No vlastně v ničem. Víc pevných zadečků, víc rychlých aut, víc drsné muziky a tak trochu vykradený soundtrack z Need for Speed...Tohle se vlastně ani skoro hodnotit nedá. Je jasné, že člověk se de na tento film podívat kvuli výše zmiňovaným věcem, na příběh, herce a kvalitu filmu tu sere pes.(31.8.2007)

Když si pouštíte film s vědomím takového renomé, jaké Redline tady na csfd má, obzvlášť mile potěší zjištění, že musíte s hodnocením prudce nesouhlasit. Příběh je skutečně bídný, zbytečně roztrhaný, ale jinak jsem byl v rámci žánru naprosto spokojen. Krásné ženy, rychlá auta, několik pěstních výměn názorů a nějaká ta přestřelka, k tomu příjemná stopáž - co si u akčního filmu víc přát? Režisér Andy Cheng to zbytečně nekomplikoval, a podle mě udělal jenom dobře.(6.7.2008)

• - V malých rolích se ve filmu objevili také profesionální hráči pokeru Gus Hansen a David Williams. (slatkac)

• - Porsche Carrera GT, které je ve filmu zničeno, není jen maketou, jak tomu obvykle bývá, nicméně skutečným vozidlem producenta filmu Daniela Sadeka, který jej právě pro zničení ve filmu obětoval ze své sbírky. (SaNcHeZ_cz)

• - Původní název Redline byl také jedním z pracovních názvů prvního dílu konkurenční série Rychle a zběsile. (SaNcHeZ_cz)