Reklama

Reklama

Mladá zpěvačka a automobilová fanatička Natasha se proti své vůli stane řidičkou v nelegálních automobilových závodech, organizovaných pro zábavu znuděných boháčů. Její matka je unesena, a pokud ji chce zpět, musí vyhrát... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (52)

Dudek odpad!

všechny recenze uživatele

Nemastné neslané. Narozdíl od svého bratra, který je tímto snímkem zcela nadšen a dokonce jej řadí i před svou oblíbenou sérii Rychle a zběsile jsem já spíše zklamán. Hodně se tam mluví o ničem a na druhou stranu se toho moc neděje (rozhodně méně než jsem čekal). Dějová stránka je nevyvážená a režijní vedení nejeví žádnou snahu o inovaci. Co se týče příběhu je slabý, ale tohle jsem čekal. Mnohem větší podpásovkou je špatné natočení toho minima akčních scén, které je spíše unylé a až na krátkou 'bitku' ze začátku filmu opravdu hodně nudné. Divák v podstatě dostane to co čeká, i když vlastně celkově tomuto balení něco chybí. Koho ještě pobaví padající motocykly policistů, když kolem projíždí rychlé auto, má nějakou tu šanci, že jej tenhle snímek bude bavit. Těm ostatním mohu jen poradit, ať se mu vyhnout. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Když si pouštíte film s vědomím takového renomé, jaké Redline tady na csfd má, obzvlášť mile potěší zjištění, že musíte s hodnocením prudce nesouhlasit. Příběh je skutečně bídný, zbytečně roztrhaný, ale jinak jsem byl v rámci žánru naprosto spokojen. Krásné ženy, rychlá auta, několik pěstních výměn názorů a nějaká ta přestřelka, k tomu příjemná stopáž - co si u akčního filmu víc přát? Režisér Andy Cheng to zbytečně nekomplikoval, a podle mě udělal jenom dobře. ()

Reklama

Slartibarkfast odpad!

všechny recenze uživatele

Film z kategorie "notyp**ocotoje?". Děj je něco, co tento naprosto postrádá. Tuna hloupých žvástů, auta a horda prsatých štětek. Hudební výblitky hlavní silikonové super ženy byly už jen poslední hřebík do rakve. Naprosto o ničem. Netuším, proč se ty peníze na rozpočet nepřevedly na konto nějaké humanitární organizace. Alespoň by nasytily hladovějící a tento snímek by mne nepřipravil o kus mého života. Víc nemám, co bych k této tragédii dodal. Snad jen.. Bože, ty to vidíš! Za co?! A proč?! ..AU!!! Film Rychle a Zběsile byl sračka, ale oproti tomuhle je to VELKOFILM! 10% ()

milka 

všechny recenze uživatele

Strašná ptákovina. Bohužel ne blbá tím guilty pleasure způsobem, jak jsem po traileru doufal. Tohle je totiž ještě víc stupidní a nudný než jsem doufal. Automobilový honičky jsou špatně sestříhaný a místy mi přišly i nějaký pomalý. No prostě neměli grády. Příběh to nemělo pomalu žádnej, dialogy už jsem horší dlouho neslyšel a celý je to prostě k smíchu. Hlavní hrdinka vypadá jak z nějakýho pornofilmu, hlavní záporák Macfadyen zase pro změnu vypadá že celý natáčení prochlastal a na plac lezl s kocovinou. Jedinej docela dobrej je tady Eddie Griffin, kterej se snaží trochu hláškovat jenže ten je tu bohužel málo. Prostě blbost a i to třetí Rychle a zběsile bych si po tomhle pustil radši. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Trailer navnadil na pořádnou stíhací akci v podání těch nejsportovnějších a nejrajcovnějších aut současnosti. Fakt je ale trochu jiný. Závodů je opravdu po málu a jediné co by mělo držet film je příběh. Jenže Redline má podle mě stokrát horší příběh než takový třetí díl Rychle a zběsile a to je co říct. Neobjeví se v něm nic nového ani zajímavého. Pár vtípků se opakuje a jediné co dokáže být vtipné tak Eddie Griffin, který hláškuje a prožívá všechno závodění kolem něj. Ono se dalo čekat, že se to nepovede, ale důraz na tak parádní auta nemohl dopadnout zas tak hrozně. Ferrari, Lamborghini, Maserati, Mercedes. Klasika. Přesto se na to hezky kouká. Ale to je nejspíš jediná věc na celém filmu. Nedokážu si představit kolik musely stát všechny ty zničené auta. Na tenhle film jich je totiž opravdu škoda. --- Mám ti dát ty peníze do pusy? - Nezní to moc hygienicky. - Tak si pak vezmeš tic tac. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (3)

  • Původní název Redline byl také jedním z pracovních názvů prvního dílu konkurenční série Rychle a zběsile. (SaNcHeZ_cz)
  • V malých rolích se ve filmu objevili také profesionální hráči pokeru Gus Hansen a David Williams. (slatkac)
  • Porsche Carrera GT, které je ve filmu zničeno, není jen maketou, jak tomu obvykle bývá, nicméně skutečným vozidlem producenta filmu Daniela Sadeka, který jej právě pro zničení ve filmu obětoval ze své sbírky. (SaNcHeZ_cz)

Reklama

Reklama