Maximální rychlost

Redline

Maximálna rýchlosť

Akční

USA, 2007, 90 min

Tak nějak jsem již rezignoval na myšlenku dobrého filmu o závodech a Redline mě v tom jen utvrzuje. Předjíždění se na rovince tam a zase zpět a jiné úsměvné ukázky řidičského "umění" se filmu nevyhly, ale narozdíl od Rychle a zběsile si Redline nehraje na nic, čím není. Žádné hluboké myšlenky ani přeplácaný děj, prostě normální béčko od začátku do konce. Miliony lítají tam a zpět, nejluxusnější sporťáky se demolují stejným temptem jako škodovky na vrakovišti a herecké výkony hlavních postav jsou skoro až úsměvné. Pokud hledáte něco na odreagování u čeho budete moci vypnout mozek a místo krve vám koluje Natural98, tak nemůžete v tomto případě zvolit špatně.(6.10.2007)

Když si pouštíte film s vědomím takového renomé, jaké Redline tady na csfd má, obzvlášť mile potěší zjištění, že musíte s hodnocením prudce nesouhlasit. Příběh je skutečně bídný, zbytečně roztrhaný, ale jinak jsem byl v rámci žánru naprosto spokojen. Krásné ženy, rychlá auta, několik pěstních výměn názorů a nějaká ta přestřelka, k tomu příjemná stopáž - co si u akčního filmu víc přát? Režisér Andy Cheng to zbytečně nekomplikoval, a podle mě udělal jenom dobře.(6.7.2008)

• milka

Strašná ptákovina. Bohužel ne blbá tím guilty pleasure způsobem, jak jsem po traileru doufal. Tohle je totiž ještě víc stupidní a nudný než jsem doufal. Automobilový honičky jsou špatně sestříhaný a místy mi přišly i nějaký pomalý. No prostě neměli grády. Příběh to nemělo pomalu žádnej, dialogy už jsem horší dlouho neslyšel a celý je to prostě k smíchu. Hlavní hrdinka vypadá jak z nějakýho pornofilmu, hlavní záporák Macfadyen zase pro změnu vypadá že celý natáčení prochlastal a na plac lezl s kocovinou. Jedinej docela dobrej je tady Eddie Griffin, kterej se snaží trochu hláškovat jenže ten je tu bohužel málo. Prostě blbost a i to třetí Rychle a zběsile bych si po tomhle pustil radši.(11.2.2009)

• Yancl

No jejda..tohle je zase jednou povedená hovadina..ale ty káry..luxusní káry vlastně vyplňují kompletně celý film a jako bonus je přídavek pár hezkých slečen. Stačí si dát tyhle dvě veci dohromady a je tady 'Redline' => naprostá blbost, na kterou se ale dobře dívá. Děj žadný, napětí žádné .. vše nahrazeno krasavci jako je Lambo, Enzo, Porche nebo McLaren. A kdo má pro tyhle hezouny slabost jako já, rád si tento 'film' vychutná. [44%](22.1.2009)

Víc než přehlídku nádhernejch aut jsem nečekal, takže jsem celkem spokojenej. Navíc se tu objevilo několik fakt povedenejch hlášek, hlavně v podání Eddieho Griffina. Některý scény byly víc než debilní (např. přistání s letadlem...), příběh jednoduchej, že to víc ani nešlo. Akorát ty do duše promlouvající a filozofický řeči si mohli opravdu odpustit :)(27.6.2010)

• - Porsche Carrera GT, které je ve filmu zničeno, není jen maketou, jak tomu obvykle bývá, nicméně skutečným vozidlem producenta filmu Daniela Sadeka, který jej právě pro zničení ve filmu obětoval ze své sbírky. (SaNcHeZ_cz)

• - Původní název Redline byl také jedním z pracovních názvů prvního dílu konkurenční série Rychle a zběsile. (SaNcHeZ_cz)

• - V malých rolích se ve filmu objevili také profesionální hráči pokeru Gus Hansen a David Williams. (slatkac)