Ano, je to kýč, je to umělé a je to jen o hezkých holkách a autech, ale na nic jiného si tenhle film nehraje, sice mě trošku mrzela absence Bugatti Veyron, ale ten by asi stejně nerozmlátili jako rozmlátili Mercedes-Benz Mclaren SLR 722 za 15 milionů :D. sice filozosofání o bohu a smyslu života Michaela je velice trapné ,ale co je to letní biják, který se povedl nic víc nic míń a o tom to je :))(30.11.2008)

Víc než přehlídku nádhernejch aut jsem nečekal, takže jsem celkem spokojenej. Navíc se tu objevilo několik fakt povedenejch hlášek, hlavně v podání Eddieho Griffina. Některý scény byly víc než debilní (např. přistání s letadlem...), příběh jednoduchej, že to víc ani nešlo. Akorát ty do duše promlouvající a filozofický řeči si mohli opravdu odpustit :)(27.6.2010)

V čem je to jiné než Fast and Furious?? No vlastně v ničem. Víc pevných zadečků, víc rychlých aut, víc drsné muziky a tak trochu vykradený soundtrack z Need for Speed...Tohle se vlastně ani skoro hodnotit nedá. Je jasné, že člověk se de na tento film podívat kvuli výše zmiňovaným věcem, na příběh, herce a kvalitu filmu tu sere pes.(31.8.2007)

• Slartibarkfast

Film z kategorie "notyp**ocotoje?". Děj je něco, co tento naprosto postrádá. Tuna hloupých žvástů, auta a horda prsatých štětek. Hudební výblitky hlavní silikonové super ženy byly už jen poslední hřebík do rakve. Naprosto o ničem. Netuším, proč se ty peníze na rozpočet nepřevedly na konto nějaké humanitární organizace. Alespoň by nasytily hladovějící a tento snímek by mne nepřipravil o kus mého života. Víc nemám, co bych k této tragédii dodal. Snad jen.. Bože, ty to vidíš! Za co?! A proč?! ..AU!!! Film Rychle a Zběsile byl sračka, ale oproti tomuhle je to VELKOFILM! 10%(19.11.2013)

• Dudek

Nemastné neslané. Narozdíl od svého bratra, který je tímto snímkem zcela nadšen a dokonce jej řadí i před svou oblíbenou sérii Rychle a zběsile jsem já spíše zklamán. Hodně se tam mluví o ničem a na druhou stranu se toho moc neděje (rozhodně méně než jsem čekal). Dějová stránka je nevyvážená a režijní vedení nejeví žádnou snahu o inovaci. Co se týče příběhu je slabý, ale tohle jsem čekal. Mnohem větší podpásovkou je špatné natočení toho minima akčních scén, které je spíše unylé a až na krátkou 'bitku' ze začátku filmu opravdu hodně nudné. Divák v podstatě dostane to co čeká, i když vlastně celkově tomuto balení něco chybí. Koho ještě pobaví padající motocykly policistů, když kolem projíždí rychlé auto, má nějakou tu šanci, že jej tenhle snímek bude bavit. Těm ostatním mohu jen poradit, ať se mu vyhnout.(16.8.2007)

• - Porsche Carrera GT, které je ve filmu zničeno, není jen maketou, jak tomu obvykle bývá, nicméně skutečným vozidlem producenta filmu Daniela Sadeka, který jej právě pro zničení ve filmu obětoval ze své sbírky. (SaNcHeZ_cz)

• - V malých rolích se ve filmu objevili také profesionální hráči pokeru Gus Hansen a David Williams. (slatkac)

• - Původní název Redline byl také jedním z pracovních názvů prvního dílu konkurenční série Rychle a zběsile. (SaNcHeZ_cz)