Kiss: Rock the Nation - Live

Hudební

USA, 2005

Kultovní kapela vvydala opět DVD tentokrát bomovně natočené. Nechybí tu Simmonsova uchylka s krví, velké pyrotechnické efekty a ani Paulova trsátka které žvíka a hází do publika. Rozhodně nejlepší koncert jaký sem kdy viděl.(22.2.2008)

Před pár lety, když jsem měl svoje Kiss období, tak bych dal asi 10 hvězdiček, teďka už jen čtyři. Kiss je pořád skvělá kapela, ale jejich hudba mě už zkrátka neoslovuje tak jako před pěti lety, když jsem je začal poslouchat a bohužel to ve mě nevyvolalo ani nějakou velkou nostalgii. Skvělý na tomhle koncertě bylo, že se skládal převážně z méně hraných písniček jako Unholy, Tears are Falling, War Machine ..., protože komu se pořád dokola chce poslouchat Cold Gin, že jo? Písničky jsou prokládány záběry ze zákulisí. To jsem přeskakoval, protože tyhle věci děsně narušujou celistvost a atmosféru koncertu. Multiangle v některých písničkách je poměrně zbytečný,(18.11.2011)

Dvojdiskové DVDčko s koncertom z roku 2004 z Washingtonu D.C. obohatené o rôzne vstupy, záznamy mimo koncertov a podobne. Dokonca je tu možnosť manuálneho prepínania medzi kamerami a divák tak môže sledovať koncert zo štyroch rôznych pohľadov. Vynikajúci zážitok! "I wanna rock and roll all nite ...and party every day!"(13.6.2010)

Nejlepší koncert skupiny Kiss s křížkem po funuse jen pro zaryté fanoušky , dnes už je tak nežeru.(12.9.2008)

Kiss mám ze starších kapel asi nejraději, tento koncert je velice schopný - až na pár momentů, některé skladby už né a né vyzpívat, to mě trochu zasmušilo, ale i tak jsou super.(16.8.2007)

Pro každého fandu kapely je tohle DVD povinnost, pro ostatní návod, jek lze také udělat koncertní DVD. Perfektní záležitost.(26.6.2011)

Ikdyž bych si přál nějaký bluray disk, vzhledem ke Stanleyho zpěvu už asi nikdy nic lepšího od KISS nevyjde...(22.5.2015)