Moero! Top Striker (TV seriál)

• francouzský

L'ecole des champions

• slovenský

Šampión

Animovaný / Rodinný / Akční / Sportovní

Japonsko / Francie, 1991, 49x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Keď som bol malý, tak som to pozerával. Pozrel by som si to opäť, ale tolko času si zrejme nenájdem. Superfutbalista Benjamin hrajúci za Janov a najskôr súper a potom spoluhráč Erik. Spomínam si na trio z Rýma a Cézara ešte.(30.7.2014)

Animovany serial o futbalistovi Benjamenovi, ktoreho orlia strela bola neprekonatelna a jeho hlavnym protivnikom bol blondiak menom Erik s rovnako vymakanou super-strelou. "Pamatnici" isto vedia... Vysielala to STV pod nazvom "Šampión".(18.12.2010)

Futbalové ihrisko s dĺžkou cca 5 km (samozrejme so zakrivením zeme, pretože bránka sa začne vynárať až po 4 km behu), strely, ktoré v plnej rýchlosti menia svoju trajektóriu o 90°, sily striel ako z guľometu, odhadom 50000 divákov, komentátor a televízne kamery na priateľský zápas mladších žiakov :-)...áno, aj to je Benžamén. Strašná kravina, ale nostalgická.(16.1.2017)

Jáj, toto si pamätám. Pozrela by som si to znova. Kvôli tomuto som pozerala Kuka, keď to tam presunuli... Benjamen, jeho dvaja najlepší kamoši, súper Erik a jeho sestra, tuším Katrin? Benova láska... a futbalistka Anna. To sú spomienky. Veľa ľudí si to pletie s iným, čisto japonským seriálom, ale ja som si bola istá, že je Fransúzsky, aj tá kresba je iná, než ten druhý seriál. Krajšia. To sú spomienky na detstvo.(28.6.2018)