Arsenal83

Na Benjamina Lefranca a jeho brutálne strely a behy na rovnom ihrisku do kopca, na to od detstva nemôžem zabudnúť. Ešte si aj pamätám mená niektorých futbalistov ako bratia Biancchiovci. Áno, z dnešného pohľadu až trápne, keď cez ihrisko bežal aj niekoľko minút, ale ako dieťa som to žral a v škole sme sa s chlapcami o ničom inom nerozprávali. Takže jasná plná paľba. ()

Trevor

V tom čase už ako jeden z najskúsenejších futbalistov nášho žiackeho futbalového týmu som sa na mladších spoluhráčoch, ktorý sa snažili napodobňovať nezabudnuteľné strely Benjamina nasmial ako málokedy. Tých nezabudnuteľných 10 minút, kým sa pred bránkarom odhodlal k strele a nekonečné strely do žrde však malo svoje čaro a tak som to samozrejme pozeral aj ja. Blbosť to bola riadna, ale zároveň to stálo zato. ()

kaposlav

Keď som bol malý, tak som to pozerával. Pozrel by som si to opäť, ale tolko času si zrejme nenájdem. Superfutbalista Benjamin hrajúci za Janov a najskôr súper a potom spoluhráč Erik. Spomínam si na trio z Rýma a Cézara ešte. ()

miciveres

Animovany serial o futbalistovi Benjamenovi, ktoreho orlia strela bola neprekonatelna a jeho hlavnym protivnikom bol blondiak menom Erik s rovnako vymakanou super-strelou. "Pamatnici" isto vedia... Vysielala to STV pod nazvom "Šampión". ()

majo25

Futbalové ihrisko s dĺžkou cca 5 km (samozrejme so zakrivením zeme, pretože bránka sa začne vynárať až po 4 km behu), strely, ktoré v plnej rýchlosti menia svoju trajektóriu o 90°, sily striel ako z guľometu, odhadom 50000 divákov, komentátor a televízne kamery na priateľský zápas mladších žiakov :-)...áno, aj to je Benžamén. Strašná kravina, ale nostalgická. ()

aliajas

Jáj, toto si pamätám. Pozrela by som si to znova. Kvôli tomuto som pozerala Kuka, keď to tam presunuli... Benjamen, jeho dvaja najlepší kamoši, súper Erik a jeho sestra, tuším Katrin? Benova láska... a futbalistka Anna. To sú spomienky. Veľa ľudí si to pletie s iným, čisto japonským seriálom, ale ja som si bola istá, že je Fransúzsky, aj tá kresba je iná, než ten druhý seriál. Krajšia. To sú spomienky na detstvo. ()