poster

Oni chichi 2

 • Japonsko

  鬼父2

Animovaný / Erotický

Japonsko, 2011, 2x28 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Larky
  ****

  Vynikající seriál plný spousty věcí právě pro hentai serie tolik typických: Incest, znásilnění, lolitky a spousty skvělých hlášek, které jsou skoro takovou japonskou obdobou kultovní Woodmanovi Pyramidy...Ruce pryč všichni bez fantazie, asexuálové, ti co neumí anglicky a také ti, kteří nekopou za tým heteráků a pochopitelně i lidé, které hentai už v jeho základu uráží...Tak jako ostatně pro veškeré takovéto serie platí i pro Oni Chichi 2 základní pravidlo: Tohle doma nezkoušejte ! -------- 1.řada je ještě lepší a stejně jako k této i k té první doteď vychází další díly. AIRI FTW!(18.6.2012)

 • DinoRaptor
  ****

  Původní Oni Chichi mám radši, toto je o něco slabší. Oni chichi bez Airi prostě není ono. Ale i tak je tu spousta krásných slečen a hentai scének na které se moc pěkně dívá. Nejvíc se mi líbí Fuyu (asi proto že je vzhledově podobná Airi)(6.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace