Jinak slaboučký scénář zachraňuje poměrně slušné množství opravdu dobrých hlášek a gagů. Jako oddychovku můžu jen doporučit. Nakonec si ještě musím rýpnout do českého dabingu- především dabing "slečny" z NASA jsem absolutně nepobral a měl jsem chuť "nějak ji umlčet" pokaždé, když otevřela ústa.. :-)(13.4.2008)

• Phobia

To jsem nevěděla, že má Zdeněk Troška pseudonym (Neal Israel), pod kterým jezdí natáčet "Kameňáky" do USA... Tento díl "Kameňáku" se věnuje výhradně řidičům a jejich obětem. Jako u všech předchozích částí série, vydržela jsem film sledovat jen několik minut - vadilo mi totiž to lupání, s jakým se mi vyhlazovaly mozkové závity. Ale nemít zrovna k dispozici lepší zábavu (vyškubávala jsem si pinzetou po jednom chlupy z bérců a choulostivých míst), třeba bych se i podívala do konce!(12.10.2011)

• dopita

Film je postavený na podobném modelu jako Policejní akademie: nedůležitý příběh slouží jen k tomu, aby se na něj mohly vršit vtipné scénky jako korálky na špagát. Tyto korálky tentokrát smích vyvolají jen vyjmečně, většinou je to víceméně nuda, chvílemi až nechtěný trapas. Titulní klaďas je nesympatickej bohém a záporák zase nesympatickej, oknírovanej policajt s vyzáží kriminálníka.(12.10.2011)

Další z řady amerických komedií, která zapomíná na to, že všeho moc škodí. A těch šíleností je tam vážně přehršel. I tak je mi ale stará dobrá komedie ze starých dobrých osmdesátých let milejší, než Odstřelovač s přerostlým Lundgrenem, který navazuje na vedlejším programu. Jo, abych nezapomněl; v závěru docela zdařilá vykrádačka Smoljakova Vrchní, prchni, že? :-) P.S: Zdá se, že ´Tédvojka´ získává rozhodující náskok v závodě mých oblíbenců o titul Nejpřínosnější příspěvky na ČSFD. Ne snad, že by tentokráte dokázala vypátrat rozpočet nebo celosvětové tržby, ale jeho největší rival mandes se zřejmě zdržel v boxech. Hoši, do toho! :-D(11.10.2011)

Svym způsobem klasika... ale taky hrozná blbost!;) Ze začátku to má určitě grády, jenže postupem času humor dost opadne. Přesto uděluji nadprůměr, ale jen proto, že v tom hraje Murrayův brácha. I když ten je stejně jako hlavní padouch (policejní kníráč) celou dobu na pěst! Největší tahoun filmu je bezpochyby slepá minibabka;D(11.1.2011)