Reklama

Reklama

Zapněte si pásy, sešlápněte pedál a zavřete oči! Před námi jsou závěrečné zkoušky v auto-škole. Setkáte se s hypochondrickou ženou, která je tak zaneprázdněná svými pilulkami, že nestíhá řídit, nebo s šedovlasou lady, která zásadně jezdí přes 100km/hod. Co udělali tvůrci filmu Policejní akademie ze strážců zákona není nic proti tomu, co udělali z autoškoly. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (31)

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Další z řady amerických komedií, která zapomíná na to, že všeho moc škodí. A těch šíleností je tam vážně přehršel. I tak je mi ale stará dobrá komedie ze starých dobrých osmdesátých let milejší, než Odstřelovač s přerostlým Lundgrenem, který navazuje na vedlejším programu. Jo, abych nezapomněl; v závěru docela zdařilá vykrádačka Smoljakova Vrchní, prchni, že? :-) P.S: Zdá se, že ´Tédvojka´ získává rozhodující náskok v závodě mých oblíbenců o titul Nejpřínosnější příspěvky na ČSFD. Ne snad, že by tentokráte dokázala vypátrat rozpočet nebo celosvětové tržby, ale jeho největší rival mandes se zřejmě zdržel v boxech. Hoši, do toho! :-D ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Ujetá komedie, ale na sobotní večer přesně podle mého gusta. Začátek solidní, prostředek lehce drhnul a závěr byl zbytečně natáhnutý, ale našla se tu celá řada povedených a zábavných vtípků i scén, u kterých jsem se vážně pobavil. Některé postavy luxusní, jiné slabšího rázu, ale ta stará poloslepá babča a magor na krev mě dokázali rozesmát vždy. Herecké obsazení slušné, Nadine Van der Velde - Jennifer Tilly rajcovní, hlavní hrdina Dana Cannon správně ujetý – dvojka policistů a nadržená soudkyně nechutní, ale jinak to byla celkem prdel…Lepší průměr 60%. ()

Reklama

Phobia

všechny recenze uživatele

To jsem nevěděla, že má Zdeněk Troška pseudonym (Neal Israel), pod kterým jezdí natáčet "Kameňáky" do USA... Tento díl "Kameňáku" se věnuje výhradně řidičům a jejich obětem. Jako u všech předchozích částí série, vydržela jsem film sledovat jen několik minut - vadilo mi totiž to lupání, s jakým se mi vyhlazovaly mozkové závity. Ale nemít zrovna k dispozici lepší zábavu (vyškubávala jsem si pinzetou po jednom chlupy z bérců a choulostivých míst), třeba bych se i podívala do konce! ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Film je postavený na podobném modelu jako Policejní akademie: nedůležitý příběh slouží jen k tomu, aby se na něj mohly vršit vtipné scénky jako korálky na špagát. Tyto korálky tentokrát smích vyvolají jen vyjmečně, většinou je to víceméně nuda, chvílemi až nechtěný trapas. Titulní klaďas je nesympatickej bohém a záporák zase nesympatickej, oknírovanej policajt s vyzáží kriminálníka. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Průměrná komedie, která si to do světa původně vyšlápla mezi prvními dvěma díly POLICEJNÍ AKADEMIE (snad se i chtěla svést na popularitě této série - tvůrci DOPRAVNÍCH PŘESTUPKŮ, režisér Neal Israel  a scénárista Pat Proft, ostatně jako autoři námětu a scénáristé stojí za jejím faktickým vznikem), dnes už spíš iniciující zívání než salvy smíchu. POLICEJNÍ AKADEMIE poskytla snímku schématické zázemí (také se snaží zábavně líčit střet policejních složek s civilem), více ale sází na celkovou skečovitost, přičemž úroveň vtipu tak vysloveně kolísá scénka od scénky. Obsazení filmu není moc zajímavé (výkon některých hereckých abonentů dal by se označit za diskutabilní), disponuje ale celovečerním filmovým debutem Dona Cheadleho, který si tu střihl několika sekundovou roli obsluhy výdejního okýnka klasické americké hamburgrárny. 50% ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama