Reklama

Reklama

Zapněte si pásy, sešlápněte pedál a zavřete oči! Před námi jsou závěrečné zkoušky v auto-škole. Setkáte se s hypochondrickou ženou, která je tak zaneprázdněná svými pilulkami, že nestíhá řídit, nebo s šedovlasou lady, která zásadně jezdí přes 100km/hod. Co udělali tvůrci filmu Policejní akademie ze strážců zákona není nic proti tomu, co udělali z autoškoly. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (29)

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Další z řady amerických komedií, která zapomíná na to, že všeho moc škodí. A těch šíleností je tam vážně přehršel. I tak je mi ale stará dobrá komedie ze starých dobrých osmdesátých let milejší, než Odstřelovač s přerostlým Lundgrenem, který navazuje na vedlejším programu. Jo, abych nezapomněl; v závěru docela zdařilá vykrádačka Smoljakova Vrchní, prchni, že? :-) P.S: Zdá se, že ´Tédvojka´ získává rozhodující náskok v závodě mých oblíbenců o titul Nejpřínosnější příspěvky na ČSFD. Ne snad, že by tentokráte dokázala vypátrat rozpočet nebo celosvětové tržby, ale jeho největší rival mandes se zřejmě zdržel v boxech. Hoši, do toho! :-D ()

Phobia

všechny recenze uživatele

To jsem nevěděla, že má Zdeněk Troška pseudonym (Neal Israel), pod kterým jezdí natáčet "Kameňáky" do USA... Tento díl "Kameňáku" se věnuje výhradně řidičům a jejich obětem. Jako u všech předchozích částí série, vydržela jsem film sledovat jen několik minut - vadilo mi totiž to lupání, s jakým se mi vyhlazovaly mozkové závity. Ale nemít zrovna k dispozici lepší zábavu (vyškubávala jsem si pinzetou po jednom chlupy z bérců a choulostivých míst), třeba bych se i podívala do konce! ()

Reklama

Hepy13 

všechny recenze uživatele

Nedávno to dávali v Tv, a tak jsem se rozhodl že se na to mrknu, částečně i kvůli názvu který spíše připomíná nějakou vědomostní soutěž než film. Je to pěkně střelená komedie z doby kdy se moc nedbalo na to že v pozadí je slyšet cizí dabing. Krátký film nabízí celkem dost vtipných momentů a bouraček. Nejlepší byla slepá babka, jak jí vůbec mohli dovolit dělat zkoušky? :) ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Průměrná komedie, která si to do světa původně vyšlápla mezi prvními dvěma díly POLICEJNÍ AKADEMIE (snad se i chtěla svést na popularitě této série - tvůrci DOPRAVNÍCH PŘESTUPKŮ, režisér Neal Israel  a scénárista Pat Proft, ostatně jako autoři námětu a scénáristé stojí za jejím faktickým vznikem), dnes už spíš iniciující zívání než salvy smíchu. POLICEJNÍ AKADEMIE poskytla snímku schématické zázemí (také se snaží zábavně líčit střet policejních složek s civilem), více ale sází na celkovou skečovitost, přičemž úroveň vtipu tak vysloveně kolísá scénka od scénky. Obsazení filmu není moc zajímavé (výkon některých hereckých abonentů dal by se označit za diskutabilní), disponuje ale celovečerním filmovým debutem Dona Cheadleho, který si tu střihl několika sekundovou roli obsluhy výdejního okýnka klasické americké hamburgrárny. 50% ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Film je postavený na podobném modelu jako Policejní akademie: nedůležitý příběh slouží jen k tomu, aby se na něj mohly vršit vtipné scénky jako korálky na špagát. Tyto korálky tentokrát smích vyvolají jen vyjmečně, většinou je to víceméně nuda, chvílemi až nechtěný trapas. Titulní klaďas je nesympatickej bohém a záporák zase nesympatickej, oknírovanej policajt s vyzáží kriminálníka. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama