Vyprávění Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka o tom, co se může stát při natáčení. (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

"Já jsem nikdy veřejně netvrdil, že bych byl vnukem velikého básníka Vítězslava Hálka. Na to je mi dědečkova památka příliš drahá." Veselé příhody z natáčení jsem vždycky miloval. Smoljak se Svěrákem, které jsem tehdy nekriticky obdivoval, totiž k mé nesmírné spokojenosti plodili jednu hovadinu za druhou a pomluvení herci to v závěru svou obhajobou vždycky perfektně rozsekli. Nyní jsem si to celé zreprízoval a pro mě to má pořád své kouzlo. ()

filmmovier

Geniální. Kleptomanka Šafránková, tyran Bróďa, děsivá pravda o Zdeňku Angreštovi... totiž Srstkovi... to jsou jen některé neuvěřitelné historky, které Svěrák se Smoljakem ušili na své kolegy a které oni s nadšením (tu menším, tu větším) podporovali.. Co se skrývá za Nárožného špulením rtů? Co tajila Iva Janžurová před manželem? A je to opravdu všechno jen vymyšlené? Nejlepší je ale stejně pomsta Nadi Urbánkové na Svěrákovi. A pravda o Srstkovi. Totiž o Angreštovi. 100%. ()

gudaulin

Výborná mystifikační série vycházející z těch nejlepších tradic absurdního humoru nositelů odkazu génia Járy Cimrmana. Divák se může dovědět, že kaskadér a představitel tvrdých chlápků Zdeněk Srstka ve volných chvílích vyšívá dečky a vnucuje je filmovému štábu, půvabná hvězda českého filmu Libuše Šafránková má temnou minulost nepolepšitelné zlodějky nebo že Vlastimil Brodský za milou tváří skrývá pravou tvář brutálního tyrana. Hravé, provokativní, rošťácké. Drobná spiknutí, na kterých ochotně spolupracovaly samotné oběti. Celkový dojem: 90 %. ()

Karlos80

Josef Kemr jednoznačně rulezzz:-)) Špatné nebylo ani vyprávění o zrovna né moc srandě rozumějícímu Jiřímu Menzelovi a vtipu o ženatých manželkách, nebo vyprávění o scéně s rozkládacím otomanem z filmu Na samotě u lesa. Jó co srandy si užijí filmaři během natáčení (kórt tenkrát), to se mohlo a může obyčejnému člověku tak max.zdát, ale ono ostatně i tenkrát tomu nejposlednějšímu člověku a to v jakémkoliv zaměstaní se jí dostalo:-)) ()

Šandík

Mno... Milé, komické, hravé, ale trochu zbytečné. Možná tyhle historky herci opravdu vypráví na besedách, ovšem Smoljak se Svěrákem zkrátka nejsou Kaiser a Lábus, aby dokázali z fleku vyrábět jednu řachtandu za druhou. Mnohem častěji je to spíš jenom trapné. Ale možná jsem něco nepochopil. To, že mi čas od času někdo vypráví zaručeně pravou historku z natáčení, kterou zahlédl v tomhle pořadu je sice dobrá kůlna, takový milý "back efekt", ale na čtyři hvězdičky to vážně nestačí... ()