Torchwood - Miracle Day

(série)
Velká Británie, 2011, 8 h 25 min (Minutáž: 47–60 min)

Hudba:

Murray Gold

John Barrowman, Eve Myles, Mekhi Phifer, Alexa Havins, Kai Owen, Bill Pullman, Paul James, Brian Guest, William Thomas, Sharon Morgan, Tom Price, Rick Chambers (více)

Epizody(10)

Ištván87

Je to velkej rozdíl. Třetí série vůbec nebyla špatná, ale čtvrtá byla jen o tom, jak co nejvíc vytočit diváka. Vynikající původní nápad a některé neskutečně drsné scény, výborně slizký Bill Pullman, prostě spousta trumfů. A cca od šestého dílu je to jedna s*ačka za druhou. Jedna z hlavních hrdinek posere nač sáhne, záporáků je tu asi osmdesát a místo toho, aby všichni umřeli s ohledem na své provinění (čili rozčtvrcení zaživa, upálení, stahování z kůže, rozsápání smečkou psů), tak někteří (jako ta pizda na úplném konci) zemřou rychle a téměř bezbolestně, což je prostě nefér. Když to vezmu z celkového hlediska, tak je jasný, že čtvrtou sérii už musel mít pod palcem nějakej amík, protože je to stejná chujovina jako Arrow od druhé série dál. Takže za mě fakt ne. S tímhle přístupem ať si vylížou svoje korunovační klenoty. P.S. Jestli za tohle nemůže žádnej amík a má to něco společnýho s Russelem Davisem, tak jsem rád, že Doktora převzal Steven Moffat. ()