Torchwood - Season 2 (2008) (série)

Kiss Kiss, Bang Bang (S02E01)

(epizoda)

Torchwood vyšetřuje další případ mimozemšťana, co se rozhodl zabíjet. Doprostřed toho všeho se vrací Jack Harkness. Žádné ahoj nebo jak jste se měli. Prostě jde se na další případ. Ten na sebe nenechá dlouho čekat. Z časové trhliny se dostal na Zem Jackův starý známý Kapitán John Hart. Johnovým úkolem je najít 3 mimozemské kazety. Bohužel jsou radioaktivní, a tak musí postupovat velmi opatrně. John je znám svojí prohnaností a lhářstvím. Můžou mu věřit? (Varan)

Milano33

Tak druhá séria Torchwoodu odštartovala veľmi štýlovo, totiž seriál prišiel s jedným veľkým esom, ktorým je práve fantastický James Masters. Stačí sa pozrieť len na jeho úvodný príchod, kedy spravil rovnako silný dojem, ako tomu bolo pri prvom príjazde upíra Spikea do Sunnydalu. Kapitán John Hart v jeho podaní je naprosto luxusný, podobne ako Spike, je plný sarkazmu a božích hlášok. Taktiež je dosť nepredvídateľný, lstivý a vychytralý. James Masters neprišiel ani o svoje charizma a šmrnc, ktoré preniesol aj do stvárnení postavy Johna. Takisto sa mi páči, že John Hart je veľmi osobitným charakterom pre Jacka a ich spoločná minulosť stavia Harknessa do ťažkého rozpoloženia. Najviac som si užíval práve interakciu medzi týmito dvoma badassmi, a ich fyzická konfrontácia bola tiež parádna. ()