Tým (až na Gwen) se vydává do opuštěné budovy zastavit další hrozbu. Jediné, co tam najdou, jsou časové bomby, které ihned vybouchnou. Všichni zavaleni v troskách budovy vzpomínají na to, kdy se přidali k Torchwoodu. Zda-li to všechno opravdu stálo za to být součástí toho všeho. (Varan)

Milano33

Parádna flashbacková epizóda, pomocou ktorej sme nahliadli aj do tých najtemnejších kútov myslí našich hlavných postáv. Po explózii naaranžovaných bômb sa na tím Torchwoodu zrúti budova a táto náhla paralýza zaviedla myšlienkové pochody našich charakterov späť do minulosti. Jednotlivé fragmenty nám ukážu ich vôbec prvú skúsenosť s Torchwoodom. Najprv sa pasáže sústredia na Jacka, ktorý bol prekliaty nesmrteľnosťou a začína pracovať pre Torchwood. Zvyšné flashbacky sa zamerajú na Owena, Tosh a Ianta a ich prvé stretnutie s Jackom, vďaka ktorému sa z nich neskôr stanú členovia Torchwoodu. Najviac ma šokoval príbeh Owena a Toshiko. A zábery na Ianta nám priniesli pohľad na to, ako medzi ním a Jackom preskočila iskra. A na konci sa nám vracia úžasný John Hart v podaní skvelého Jamesa Mastersa! ()