Agent Rex vězní Jacka a Gwen v letadle. V centrále CIA agentka Esther odhalí, že se jí někdo hodlá zbavit. Oswald Danes si užívá na svobodě. Dr. Juarezová se snaží přijít na to, proč nikdo neumírá. Aby se dostala blíž, navštíví sjezd nejchytřejších vědců/lékařů/chirurgů na planetě. V letadle se mezitím agentka Lyn (taktéž z CIA) pokusí Jacka otrávit. (Varan)

Milano33

S tým, ako sa celý svet sal nesmrteľným, Jacka postihol pravý opak, z Jacka sa stal smrteľník. A aby sme túto teóriu ihneď odskúšali, mohli sme z prvej ruky vidieť, ako sa ho niekto pokúsi otráviť. Situácii nenapomáhal ani fakt, že sa naše postavy momentálne nachádzajú vo vznášajúcom sa lietadle, takže bolo mimoriadne napínavé sledovať, ako z tamojších zdrojov sa pokúšali vytvoriť pre Jacka protijed. Scéna bola maximálne vyhrotená do posledného momentu. Aj plazivé sekvencie so skvostnou Esther oplývali solídnym napätím. Na druhú stranu, vedci a inteligencia sa snažili prísť na spôsob, ako vyriešiť túto spletitú situáciu. A ako to už u teoretizovania býva, previesť hypotézu do praxe je predsa len vždycky o niečo komplikovanejšie. ()