CIA stále neúnavně pátrá po dalších stopách k trojici rodin. Rex má tušení, že to někdo z týmu hraje na obě strany, ale kdo je zatím záhada. Gwen a její rodina skrývají nemocného dědečka. Vláda o tom ví, a tak tam neustále posílají hlídky. K tomu Gwen krade léky a prodává je jiným. Jilly dostane novou identitu s jednosměrnou letenkou do Šanghaje, kde má uvidět, co stojí za Zázračným dnem. Oswald Danes se v přestrojení dostane ke Gwen a její rodině. Jediný důvod, proč ještě dýchá, je to, že zná jméno muže, který je se Zázrakem spojen. (Varan)

Milano33

Ide to dole vodou, som zvedavý, či finálnej epizóde podarí zachrániť tento guláš, i keď veľmi pochybujem. Veci sa majú asi takto, Jack a Esther sú na úteku, Gwen musí čeliť intervenciám od polície, Rex si je vedomý infiltrácie a Jilly dostáva novú prácu. Spoločne skrz Jillynu perspektívu nám bol konečne poriadne predstavený tzv "The Blessing", nebudem skrývať svoje sklamanie, že som od toho čakal omnoho viac. I keď na druhú stranu to bolo zaujímavo premyslené s tou sečnicou, ktorá spája dve mestá na opačných stranách Zeme. A aj s Jackom a jeho krvou sa to krásne zacyklilo a celé to do seba zapadá. ()