***** za nápad, *** za zpracováni. Tohle ale každopádně není film určený jiným než americkým divákům, těch odkazů na americkou televizní kulturu 80. let je zde tolik, že ke konci vám zdánlivě nedovyprávěné vtipy polezou i ušima. Nicméně, pokud pro vás větší část hereckého ansáblu netvoří zcela neznámé osoby, prubněte to, je to nádherný úlet. 75% P.S: S Monty Pythony to nemá ani nemělo mít nic společného.(22.6.2006)

Jako celek to je tak na ty 3*, ale kvalita jednotlivejch scenek je hodne kolisava, od naprosto dokonalejch, po sceny, kdy si clovek rika, co na tom ma bejt vtipnyho. Navic vetsina parodovanejch veci mi nic nerikala a jelikoz film nema absolutne zadnej pribeh a sceny nejsou nijak provazany, tak me to obcas stvalo. Navic, kdyz si tu nejlepsi scenu vyplejtvali hned nazacatku u prvni sceny. Ale zase se musi nechat, ze obcas se u toho da fakt dobre pobavit.(24.5.2008)

• pikacu

Toto je jeden z diskov, kde popis na zadnej strane maximálne spĺňa svoj účel. Film samotný ale nie je ani film, je to len séria veľmi nevyrovnaných skečov pozliepaných dokopy a tváriacich sa ako vysielanie veľmi amatérskej televíznej stanice, ktorá má evidentne technické, obsahové i kvalitatívne problémy. Ako celok to nie je ani vtipné, ani zaujímavé. Nebyť pár svetlých momentov, ako napr. reklama na najlepšie slaďáky sveta, aj jedna hviezdička by bola veľa.(30.10.2005)

• Bobik9

Bullshit, or not? Jednoznačně bullshit! Mrzí mě to, protože tam byli části/příběhy, které bylo vyloženě vtipné a lepší než ty ostatní, ale těch ostatních (velmi slabých) bylo bohužel více. Velmi zbytečný film, který se do paměti nevryje asi ničím. Je celkem zábavné podívat se na herce typu Pfeiffer, Arquette, Guttenberg, Cranston v takovéto slátanině, ale ani tyhle hvězdy to nezachrání, i když Steve a Rosanna měli jeden z těch lepších příběhů. Možná, že v těch osmdesátkách bych to ocenil více. Takhle ale myslím, že 59% je nadhodnocené.(8.11.2018)

• aLPaC

No nevím nevím. Některé scénky jsou bezvadné. Úvodní s Arseniem je vrcholem filmu, takže se na začátek pěkně namlsáte a pak už nic tak dobrého znovu nedostanete. Ještě bych vypíchl příběh Stevem Guttenbergem, která je také vtipná a velice originální a "neviditelného". Většina ostatních ale jsou buď průměr nebo vyloženě trapné.(2.5.2015)

• - Natáčení probíhalo převážně v Raleigh Studios 5300 Melrose Avenue v kalifornském Los Angeles. (Terva)

• - Snímek nejednou odkazuje na film The Kentucky Fried Joviš (1977), který rovněž režíroval John Landis. (Terva)

• - Michelle Pfeiffer a Peter Horton, kteří ztvárnili manželé, byli během natáčení skutečně oddáni. (Terva)