Reklama

Reklama

Iron Man

  • Česko Železný muž (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

V tajemném koutu Číny leží dlouho pohřbené město, místo konečného odpočinku kruté dynastie. Je to místo nevyslovitelného zla, jehož temná tajemství měla být časem zapomenuta. Nyní jsou ale znovu odkrývána. Pečeť vězení je rozlomena. Sněhová bouře, Vichr, Požár a Zemětřesení – kvarteto démonických živlů je vypuštěno na svět. Jejich cílem je sesbírat pět kouzelných prstenů, které znovu vzkřísí jejich hrozivého pána k moci. Jen jediná osoba má sílu se jim postavit - IRON MAN. Z vrcholků čínských hor až do hlubin Atlantického oceánu, do srdce aktivní sopky, bude Tony Stark ve svém speciálním brnění, pronásledovat tyto ďábelské bytosti. Bude ale Tonyho super vysoce technologické vybavení stačit k vítězství? Osud, ale nejde obelstít, den Mandarína se blíží... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (63)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Tak takhle by to nešlo pánové, scénář má v sobě víc logických děr, než-li první spojenecký voják, který se vylodil v Normandii a Tony má charisma asociálního prvoka na dovolené. Kéž by ale děj by jediná věc, která mě na tomhle muži zakutém v oceli štvala, má totiž jednu věc, kterou na animácích z hloubi mé modré duše nenávidím - cpaní počítačově generovaných 3D modelů tam, kde je všechno ostatní 2D a vypadá zcela jinak, je to prostě hnus, naprostej hnus, díky kterému jsem měl úpornou touhu přeskakovat všechny akční scény (ve 3D jsou modelovány Tonyho obleky i jeho protivníci). Podprůměr, který nedokázal využít možnosti takto pozměněného originu, který stejně žádným originem není, scénář totiž musel psát nějaký lumík na antidepresivech, bohužel. ()

Pumiiix 

všechny recenze uživatele

Tento kreslený „komiksový“ film by si zasloužil aspoň o trochu lepší hodnocení, možná se s větším počtem diváků trochu zvedne, ale moc tomu nevěřím. Já nic převratného nečekal a proto jsem byl spokojen, ještě o trochu více než v případě Ultimate Avengers, jak 1 tak 2. Možná na tom má vliv, že tady dostal čistě Tony Stark „Iron Man“ prostor pro sebe a nemusel se o něj dělit s dalšími super hrdiny. Bavila mě i samotná animace. Vývoj Iron Mana zase z jiného úhlu než nám nabídl Iron Man hraný, který má přece jen nesporně větší kvality, ale to bylo už před filmem docela jasné a taky pár oblekových vychytávek. Záporáci v podobě čtyř elementů nebyly vůbec k zahození, trošku bylo ale odbito samotné finále. Sympatických a zasloužených 8/10* ()

Reklama

genetique 

všechny recenze uživatele

Takéto spracovanie si mohli marveláci odpustiť. Pomerne jednoduchý scenár, nezáživná akcia, nevýrazné postavy. Všetko sa začne vylepšovať až v závere, ale hodnoteniu to nepomohlo. Našťastie tento film, okrem skalných fanúšikov tejto comicsovej série, nevidelo veľa ľudí, takže nemohla odradiť nástup pripravovaného hraného veľkofilmu. 45%. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Nějak postrádám smysl tohoto snímku. Film nečerpá ani z komiksové předlohy, ani Marvelovských filmů. Zřejmě měl sloužit jako příprava před nadcházejícím filmem, ale jinak je to takový mix prvního Iron Mana a nadcházejícího Iron Mana 3. Tvůrci vytvořili svůj vlastní příběh, to beru, není špatný. S čím jsem měl problém však byla CGI animace, která při běžném chodu nevadila, ale jakmile přišly rychlé pohyby, vypadalo to hrozně...50% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Táto rozprávka Iron Man slúži skôr ako návnada na hraný film a práve z ponúknutého príbehu sú niektoré veci použité aj priamo vo filme v trošku pozmenenom znení. Ak by sa použil celí príbeh aj pre hraný film, bol by to nezáživný klon podobný napríklad s takou Múmiou: Hrob dračieho cisára, takže by to bola taká príbehová Čínska traškarica bez troška originality. Graficky to ujde, aj keď sa o nič preborné nekoná, príbeh je klasická hrdinská záchrana sveta pred zlom, bez rozvitejšieho deju, kde by sa udialo niečo čo mohlo ohúriť. Priemer čo nič preborné nepriniesol. /55%/ ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Film byl natočen an motivy komiksu společnosti Marvel Comics „Universe Iron Man“, který napsal Stan Lee a ilustroval Larry Lieber. (Terva)

Reklama

Reklama