poster

The Girl Next Door

Drama / Thriller / Krimi / Horor

USA, 2007, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pedestrian
  *

  Objektivně za 2*, pocitově za 1*. Přesně ten typ exploitationu, který je sice nepříjemný, ale také těžko uvěřitelný a především bezdůvodný a zbytečný. Martyrs měly myšlenku, Srpski film skrytý komentář, I Spit on Your Grave bylo guilty pleasure. Jaký smysl má ale točit něco takového? Rob Reiner se určitě chytá za hlavu.(27.9.2011)

 • Gray Wolfman
  *****

  Gratuluji tvůrcům za to, že se jim podařilo natočit film, který už nechci nikdy vidět. Na fyzický teror plný gore jsem zvyklý, ale ten psychický očividně moc nedávám a musím přiznat, že sem si po tomhle kousku musel dát panáka na rozdejchání, se slovy: Tetka Ruth a její fakani by zasloužili mnohem víc, než dostaly. Bravo a doporučuji všem, co si chtějí dojebat náladu na celý den(4.9.2015)

 • PetrPan
  ***

  Nejprve se omlouvám jemnějším sporadickým čtenářům mých komentářů, ale použiju několik nehezkých a jadrných vulgarismů, ale pojďme na to..Představitelka hlavní záporné role ji hrála natolik dobře, že jsem jí byl naprosto zhnusený a nejprve jsem jí v duchu nazýval krávou , ale to bylo málo a velmi rychle jsem se v mysli přesunul přes svině a hnusný starý děvky k obligátnímu názvu dámského přirození na čtyři, někdy na pět a už jsem u ní zůstal... po 30 min jsem se tedy vrátil k filmu a.... Poměrně fádní film s hnusným tématem a tou hlavní záporačkou a vcelku drsným finále ( nikoliv naturalistickým) pomalu končil a mně v hlavě zůstala jediná myšlenka..proč má piča proboha ten pejorativní nádech ?(4.5.2013)

 • Ten Druhy
  ****

  Girl Next Door spracováva rovnaký námet ako American Crime, čo prirodzene zvádza k porovnávaniu. Wilsonov film pritvrdzuje, ale aj tak zaostáva. Nie je natoľko smutný a emotívny, ani postavy nie sú natoľko typovo, či dokonca vekovo (Meg) podobné skutočným aktérom zločinu. To považujem za základ autenticity a presvedčivosti, nie za kritérium hodnotenia... Bolo to tak trochu samoúčelné, bez etického odkazu.(6.1.2014)

 • Flipnic
  ****

  Překvapivě dobré a šokující!! Navíc dle skutečné události, což se tak i celý film tvářilo ... Je až s podivem, jak jakési "pseudorodiné" drama se po půl hodině začínalo pozvolna měnit v exploitaiotion spočívající v týrání mladičké dívky jakousi "přechytralou" ženskou a partou mladých výrostků v pubertě. Film jde v násilnostech pozvolna dál a dál, zcela nenápadně, ale s jistotou až do nejhorších extrémů ... Přitom všem výborná kamera, vizuální stránka filmu, atmosféra, role matky vedoucí to šílené zlo ... Gore a záběry na mučení nejsou zcela často vidět a zobrazovány, ale jednoznačně to stačí ... přece jen týrání mládeže je ve filmech docela tabu a tenhle film na něm vyloženě stojí, v podstatě clých 60 minut. Ale každopádně to není prostoduchý exploiter hrající na efekt, je to perfektně zahrané, odporné a zarážející drama, o jehož skutečnosti bych tentokrát ani příliš nepochyboval ...(22.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace