Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kosťa strávil několik let ve vězení. Mezitím jej opustila jeho láska a zmizeli všichni jeho dřívější kamarádi. Kosťa už touží jen po novém, klidném životě. Jeho pobyt na svobodě se ale nelíbí mnoha lidem spojeným s jeho temnou minulostí! Kosťu proto čeká nebezpečná a akční cesta za splněným snem. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Před nějakýmy x lety jsem viděl takový malý nezávislý mysteriózní film Bavorák a i když ho tady hodnotím 3*, do dneška na něj v dobrém vzpomínám(den kdy jsem to viděl jsem měl celý den jen Ruský filmy jako třeba Noční hlídka),. Po dokoukání jedničky jsem si říkal sakra to bylo celkem fajn. Opravdu jsem od něj nic nečekal, no a tak vznikla i dvojka a já ji konečně viděl, a musím říct že je to spíše zklamání. Zaprvé není to taková road movie a ani tak atmosférické jako první díl. Celkem se to táhne a prostě to není taková zábava, spíše na zabití jednoho odpoledne, ale upřímě bych u toho spíše usnul. Ale hlavní co musím pochválit je hudba která je opravdu geniální. Ale jinak lehký podprůměr. ()

zdenotvor 

všechny recenze uživatele

Úprimne som od toho očakával po fantastickej jednotke viac. No bez hlavných hrdinov pokope to už nieje ono a dej stráca dych. Film to nieje zlý, ale uberá sa úplne iným smerom ako prvá časť a to ma sklamalo. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Ruská celovečerní rádoby akční reklama na BMW, tedy pardon, druhý díl docela populární ruské gangsterky, která postrádá cokoliv, čím byla jednička dobrá. Zatímco první díl sice také nepatřil k nejdokonalejším gangsterkám, měl alespoň jasný příběh, sem tam dobré hlášky, docela sympatické postavy a určitou atmosféru. Druhý díl je však zmatkem - jednoho z přeživších z prvního dílu dostanou policajti z kriminálu, aby jim pomohl dostat se na stopu druhého, o němž do té doby nevěděli, že také přežil či co. Ale tenhle druhý chlápek nebude mít dlouhý život. No a Kosťa zůstává sám a snaží se nejen najít nějakou cestu ve svém životě, ale i vyřídit slib, který dal svému parťákovi v cele. Omlouvám se, pokud je v tom popisu děje zmatek nebo nějaké nepřesnosti - on sám ten film působí natolik zmateně, že jsem na konci nevěděl, kdo? co? proč? a jak to vlastně celé skončilo? Všichni odešli do mlhy, a co jako? Zůstala jen bezútěšná atmosféra snad podzimního Ruska, neustále zatažená obloha, ale jenom ta nálada celý film nevytrhne. Tak a k disku - pozor po vložení na protipirát, následují trailery na filmy 12, Slídil, Winx club, Reservation Road, Lovci draků, nu a v bonusech se nachází film o filmu (25:45 - hodně rozhovorů, sem tam záběry z natáčení), trailer (0:48) a vystřižené scény (1:49) - vše rusky bez titulků. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Film dejovo postavený na hlavu, ale celú tú atmosféru ruskej bezútešnosti a beznádeje som tvorcom celkom zožral. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama