Johnny zapíná rádio

• USA Destiny Turns on the Radio
všechny plakáty
Trailer

Julian sa vracia do Las Vegas, aby našiel svoje dievča Lucillu a vyzdvihol si podiel z úspešnej lúpeže. Keď sa jedného dňa preberie v nevadskej púšti, práve svitá a po ceste sa blíži Plymouth Roadrunner z roku 1969. Za volantom sedí čudácky Johnny Destiny. Juliana odvezie do Las Vegas, kde skutočne nájde svoje dievča. Tá však už žije s mocným majiteľom kasína Tuertom, ktorý sa milenky nemieni vzdať. A ako by to všetko ešte nestačilo, Julianov komplic Harry o peniaze z lúpeže prišiel. Zobral mu ich neznámy muž a ušiel. Náhoda? Určite nie! (oficiální text distributora)

Trailer

solskjaer

Tento film mám na VHS nahraný , myslím že z ČT2 a musím říct, že mě dost zklamal. Přišel my bezhlavý a místy silně nudil! Určitě nejhorší film z Tarantinem! ()

Juto

Film rozpráva príbeh o okrajových ľuďoch žijúcich v medzipriestoroch a na okraji nášho systému. Príbehy tohto typu umožňujú spisovateľom a režisérom sústrediť sa na interakcie medzi pomerne malou skupinou a (spravidla) pre nás vytvárajú zaujímavých a sympatických ľudí. Tento film s úklonom magického realizmu je zábavný aj prekvapivý. 6/10 ()