poster

Hamiltonovi

 • USA

  The Hamiltons

 • Slovensko

  Hamiltonovci - pach krvi

 • Austrálie

  The Hamiltons

 • Nový Zéland

  The Hamiltons

 • Velká Británie

  The Hamiltons

Horor / Thriller / Drama

USA, 2006, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stoka
  ***

  Šílená rodinka se zvrlhlími až bizardními sklony a přitom tvářící se vskutku přirozeně. (Jenže opravdu jen tvářící,za jejich oponou se skrývají krvelačné bestie) .Berou to asi jako životní samozřejmost. Je to sice v některých situacích ulítlí, ale myslím, že tahle americká rodinka je natolik zkažená, že o přízen diváka se postará....(5.4.2012)

 • J*A*S*M
  ***

  Poměrně zdařilé hororové drama o jedné takové ne zcela normální rodince. Je škoda, že se snímek nesnaží o budování nějaké atmosféry, protože první scéna dává tušit, že by to bývalo mohlo fungovat. Pro nenáročného diváka dostačující. Vyššímu hodnocení brání absence napínavého, nečekaného nebo jakkoli jinak zajímavého zakončení. 50%(29.12.2007)

 • Lhurgoyf
  ***

  Je zaujimavé, že väčšina ľudí od tohoto filmu očakávala niečo iného. Pri zmienke o upíroch automaticky čakajú hlúpučký slasher typu Dracula 3000. The Hamiltons sa už, ak to mám k niečomu prirovnať, najviac podobajú podivnej atmosferickej dráme Near Dark. Samozrejme so stonásobne menším rozpočtom - čo je aj hlavný nedostatok. Film pokrivkáva od prázdnej výpravy, cez neuhladenú televíznu formu, až po zlých hercov. Nápad je veľmi dobrý, a rozhodne iný, než stovky predošlých žánrových filmov. A to sa cení. The Butcher Brothers majú talent, a budem ich určite sledovať.(19.3.2008)

 • destroy83
  ****

  Celkem zajímavý počin mísící prvky násilnických fláků, upířiny a rodinného drama. Hamiltonovic rodinka je po smrti rodičů pod dohledem sociálního pracovníka, za jehož zády sourozenci ve sklepě sají nebohé oběti. Nejstarší, homosexuální řezník, láká do domu své oběti díky své sexuální orienatci. Jeho svůdnický bratr loví mladé dívky od kterých je krev v jeho ujetých potřebách občas až na druhém místě. Asi nejostřejší postavou je v rodině jediná dívka, které perverze číhá přímo z očí, což zanedlouho pozná její kamarádka ze školních lavic. Druhý mladší bratr se od rodinných zvyklostí snaží distancovat, ale rodina je prostě rodina. Pětici zabijáků doplňuje jistý Leny, žijící v temné kobce ve sklepě, kam není zrovna moudré vcházet ani strkat jakoukoliv část těla. Dějová linka zabíjení bez jakéhokoliv většího gore je prostupována pokusy o únik jednoho z členů z kolotoče zabíjení a doplněná perfektním hudební doprovodem. Příjemné herecké výkony a spíše povídkové tempo dělají ze snímku netradiční kousek, který si zasluhuje minimálně čtyři hvězdy.(26.3.2010)

 • eraserhead666
  ***

  Abych moc nespoileroval. U jistého horrorového žánru byla poslední dobou potřeba jakési inovace. Hamiltonovi mohly být v tomto směru dobrou cestou. Trochu jiný pohled (a hlavně z jasksi jiné strany, než bylo dosud zvykem - oběti jsou v tomto příběhu naprosto nepodstatné) je bezpochyby to nejlepší, co příběh této podivné rodiny, může nabídnout a zaujme to z celého filmu nejvíce. Je ale smutným faktem, že se onen žánr nakonec vydal úplně jiným směrem (tím nejblbějším možným). Velká škoda je trochu slabší zpracování, což je asi otázkou hlavně rozpočtu nebo zkušeností. On je ten film místy totiž trochu nudný a nezáživný. Ale jinak rozhodně docela dobrý nápad, který skýtal mnohem více, než nakonec film dokázal poskytnout. Čistý průměr.(20.5.2011)

 • - V jedné ze scén Kitty (Jena Hunt) v kuchyni upustí sklenici plnou vody. Když však sklenka dopadne a rozbije se, podlaha zůstane suchá. (Listeroman)