To nevymyslíš!

(seriál)
Komedie / Povídkový
Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, (více)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiální text distributora)

monolog odpad!

Nejhorší na tomto skvostu je, že se Nova otevřeně hlásí k tomu, že je to pokračování skvělých Bakalářů. Nenechte se zmást. Trapné příběhy a ještě trapnější herecké výkony všech zúčastněných, a to včetně takových velikánů, jako je třeba Jiří Lábus (tentokrát ve dvojroli). Naprosto nenápadité a mnohdy neuvěřitelně umělé patlaniny, které mají asi navodit atmosféru těch dobrých zahraničních humorných seriálů, ale navodí tak maximálně atmosféru rodinky Kopečkovic a to ještě po zavíračce. I Kopečkovi jsou lepší, a to jsem se na TeleTele vybodl po čtvrtroce vysílání, protože se kvalita vytratila. Tady ale kvalita nikdy nebyla a proto není překvapením, že se tato mizerná serie (od slova srát) příběhů z paty seškrabaných nikdy nemohla pokazit. Dalo by se říci, že se jedná o standardní hospůdku třetí jakkostní kategorie, s příplatkem za vzduch, bez ramínek a postelí, jen s blechama a štěnicema prolezlým slamníkem. Nic pro člověka rozumně sapiens. ()

Malarkey odpad!

Já jsem na to dokonce párkrát koukal a řikal si, že ty příběhy nejsou možný, ale on je fakt napsal sám osud a i když to zosnoval sám autor, který nenápadně napsal svůj příběh, o zbytek se beztak postarali scénáristi z Novy, takže z toho všeho vznikl nečekaná zábava se zajímavým spádem, dokonalou myšlenka a to zaobaleno do zdánlivě nápaditého seriálu, který Nova ukončila dřív než se vůbec mohl rozležet v hlavách diváků. Kravina, kravina, kravina a la (jako obvykle) Televize Nova. 0/10 ()

Djkoma

Jaký má tohle přínos? O kvalitě se dá mluvit na posledním místě, o hereckých výkonech se nedá mluvit asi vůbec. Nova se opět předvedla, vzala pár českých jmen, pár příběhů a nabalila je k sobě do cyklu "To nevymyslíš". Bakaláři z ČT koukají z velké výšky na tento další faux pas. Povídka s Upírem Krejčím mě přivedla málem k slzám. On jako milenec Evy Aichmajerové? Neskutečně trapná postava v povídce, která se dala přirovnat k sci-fi a hororu (chudák Eva...). ()

Karlos80

Hrozná blbost, příšerné herecké výkony, myslím si že tu byla zvolena i nevhodná hudba, herci-no spíš neherci typu Petr Janda aj., a celé se mi to zdá poněkud uspěchané s jednou jedinou a velkou vidinou...To si TV Nova zas výměnou za Ordinaci pomohla..Neobyčejné příběhy-povídky obyčejných lidí, které jim naspal sám život, někdy humorné, někdy zas smutné až dojemné. To celé pak v čele s moderátorem Miroslavem Vladykou, který se posléze herců, vždy po ukončení jednotlivé povídky (tuším že jsou vždy tři), ptá na jejich jednotlivé dojmy a postřehy. Pár epizod jsem viděl, a jestli se mě líbila no spíš zaujala jedna tak je to hodně. Něco podobného tu už bylo řádově před dvěma desítkami let v cyklu "Bakaláři". Netřeba si myslím srovnávat i nějak více představovat. Ta jedna hvězdička ta je tedy jen za příjemného a sympatického Miroslava Vladyku. ()

Isherwood

Tam, kde svého času fungovala v Bakalářích vtipná gradace do mile absurdních výšek, nastoupila v tomto sequelu estrádovitá šroubovanost, která za pomoci herecké stáje planety Nova ničí všechen potenciál, jelikož na tak krátkém povídkovém úseku musí být vždy nejúdernější a nejvtipnější pointa, nikoliv trapný sled skečů jako v tomto případě. Hanebná ostuda! ()