Reklama

Reklama

To nevymyslíš!

(seriál)
Komedie / Povídkový
Česko, 2005, 30 min

Hrají:

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková (více)

Obsahy(1)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiální text distributora)

Recenze (155)

Mara97 

všechny recenze uživatele

Chápu, že nové české filmy a seriály jsou neskutečně podceněné, ale 19%... Některé povídky jsou celkem průměrné, jiné zase opravdu skvělé a s nějakými Trapasy se to nemůže rovnat. Prostě příjemná oddychovka, kterou kdyby natočili Američani a dali tam jejich slavný herce, určitě by to mělo přes 70 procent! ()

ajfelka 

všechny recenze uživatele

Od začátku bylo jasné, že je to stejný koncept jako kdysi u Bakalářů. Jenže tady to nebylo vtipné, bylo to naopak trapné s otřesnými hereckými výkony (co taky čekat od lidí, kteří hrají hlavní role jen proto, že patří do stáje Novy). Příběhy postrádaly schopného dramaturga a scénáristu - prostě přišel dopis, tak to natočíme tak, jak to tu leží. Není nic horšího než líný anebo ještě hůř neschopný scénárista a lidé, kteří si myslí, že historka o tom, jak se nám na návštěvě u známých pokakal vnouček, je ultravtipná. Hvězda je za jeden díl, nevím jak se jmenoval, se Zuzanou Bydžovskou, Jiřinou Jiráskovou a Miroslavem Vladykou - dáreček Amora k narozeninám omylem zaměněný za psí hovínko. ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 3/10/// +možnost vidět mnoho herců, některé příběhy, někdy hudba -uvádí to Miroslav Vladyka, jsou zde i nudné, trapné, zbytečné příběhy, někteří herci hrají opravdu hůř než já/// Příběhy jsem zhlédnul všechny a tak se naskýtá i otázka zda to je v přádku. Ale ono nejspíš kdybych se u tohoto pořadu nudil, tak se na něj nedívám. Udělalo mi radost, že mohu zhlédnout několik herců i neherců a přitom nemusím koukat na jeden a ten samej děj. Pokud nebudu hodnotit (kritizovat) tento pořad jako celek, tak bych se rád spíše zaměřil na jednotlivé příběhy. Tedy stručně, vedle normálních, průměrných, se zde najdou i vyložené odpady u kterých sem trnul. Ale ono hodně záleží na scénáři, hudební kulise, příběhu, obsazení té či oné části. Prostě až tenhle celek dokázal vytvořit buďto dobrý nebo špatný díl. 3* ve výsledném hodnocení je čistě průměr. A jsou to 3 zasloužené, protože z těch zhruba 30 příběhů, se zde objevilo cca 5, které opravdu stáli zato a docela mě i zasáhli. Nemějte za to, že rád vyčnívám z řady, řekl bych, hodně záleží na vkusu./// Celkem 65%/// ()

math_y odpad!

všechny recenze uživatele

Všechny příběhy jsou: nemastné, neslané, nezábavné, nenapínavé, ne-nepředvídatelné (čili ano, to vymyslíš, dokonce to vymyslíš v hospodě na koleni, proboha!) Jediné, co by tohle mohlo zachránit, jsou jména, která v té hrůze figurují. No, ale ani půltucet hollywoodských es by s takovým scénářem nesvedl nic, než se jen divit, k čemu že se vlastně upsal. A stejně se divím i já těm českým hercům. ()

brzozin odpad!

všechny recenze uživatele

Trapný pokus o navázání na kdysi slavné a ve své době velice populární Bakaláře. Příklad toho, že když dva dělají totéž, není to totéž. Klasická dojička na prachy, nic více v tom patrně nebude. Ani na sekundu nevěřím, že se takové absurdní storry nekdy opravdu staly (jestli ano, jsme jako národ odsouzeni k pomalé degeneraci). Takové příběhy jsme si jako malé děcka na základce vymýšeleli o přestávkách, když jsme se nudili. Úroveň je opravdu podobná. A už vůbec nevěřím, že ti herci, kteří tohle hráli, to mysleli fakt vážně. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama