To nevymyslíš! (TV seriál)

Komedie / Povídkový

Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková, Zuzana Bydžovská, Saša Rašilov nejml., Bohumil Klepl, Jiří Lábus, Jitka Ježková, Michal Hruška, Jan Přeučil, Martin Zdráhala, Simona Postlerová, Roman Skamene, Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Oldřich Vlach, Michal Zelenka, Michaela Badinková, Kryštof Hádek, Lucie Benešová, Zdeněk Žák, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek, Jan Šťastný, Jan Skopeček, Zdena Herfortová, Petr Janda, Jitka Čvančarová, Naďa Konvalinková, Michaela Kuklová, Jana Birgusová, Petr Rychlý, Adéla Gondíková, Bohdan Tůma, Hana Vagnerová, Markéta Hrubešová, Lucie Pernetová, Anna Kulovaná, Jana Stryková, Alžbeta Stanková, Jan Teplý ml., Hana Frejková, Jaromír Dulava, Jaroslava Obermaierová, Petr Hanuš, Miroslav Dubský, Petra Lustigová, Šárka Marková-Brázdová, Martin Sitta, Václav Upír Krejčí, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jakub Štěpán, Lenka Hornová, Zdeněk Rohlíček, Lucie Trmíková, Otakar Brousek ml., Klára Fleischhansová, Stanislav Lehký, Lenka Zahradnická, Martin Janouš, Veronika Žilková, Miroslav Táborský, Pavel Landovský, Jana Štěpánková, Barbora Munzarová, Jiří Schmitzer, Světlana Nálepková, Jitka Schneiderová, Petr Kostka, Milan Šteindler, Květa Fialová, Oldřich Navrátil, Libuše Švormová, Zdeněk Podhůrský, Martin Písařík, Eva Gorčicová, Vlasta Peterková, Míra Nosek, Tomáš Turek, Eva Salzmannová, Josef Polášek, Andrej Polák, Igor Chmela, Zuzana Kajnarová, Jáchym Kraus, Lukáš Hejlík, Otmar Brancuzský, Michal Dlouhý, Jitka Smutná, Irena Máchová, Karel Greif, Michaela Tomešová, David Švehlík, Kateřina Daňková, Michal Novotný, Bořivoj Navrátil, Vladimír Čech ml., Nikol Fischerová, Michaela Drotárová, Svatopluk Schuller, Šárka Ullrichová, Ladislav Hampl, Monika Kvasničková, František Vláčil ml., Miloš Hlavica, Kamil Švejda, Ivana Buková, Zbygniew Kalina, Martin Sochor, Diana Šoltýsová, Rita Veselá, Karolina Pešlová, Jožka Šmukař, Eva Ventrubová, Lukáš Příkazký, Michaela Hráská, Vlasta Horváth, Regina Řandová, Veronika Zelníčková, Jakub Slach, Jan Horáček, Tomáš Tobola, Jan Loukota, Jaroslav Šmíd

Takový novodobý Bakaláři. Některé příběhy jsou lepší jiné horší, ale v celku se na to dá docela koukat. Kdybych mohla hodnotit jednotlivé příběhy, tak bych rozhodně 5 hvězd dala scénce, kde se Petr Rychlý, kvůli ženské, narve do neoprénu a pak z něj nemůže ven ...... byla jsem naprosto mrtvá smíchy. Zvláště tím přirovnáním ....... "Jak od Ondřeje Sekory" *****.(8.2.2007)

• themic

Další naprostá Novácká blbost... Nova si snad myslí, že na co šáhne tak to vyjde, nechte se mýlit!! není to tak..! Chtít hodnotit výkony herců, to snad radši ani ne, horší jsem snad ještě neviděl, dokonce i ti, kteří jsou skvost mezi českými herci a umělci, tu hrají strašně, tady každý předvádí nechutně vypadající kýčovité divadlo..:( Někomu tohle možná stačí, proto aby ho to pobavilo a nadchlo, mě tedy vážně ne!!! Příběhy a nápady, které jsou v tom z filmované stojí za velký "Hovno"... Musim se přiznat, že jsem od toho nic nečekal, ale teda až takhle špatný, no radši nic no... Prostě je to podle mě hodně špatný a dávám - odpad!(2.2.2007)

• Easykk

V průběhu mého, doufám nadlouho posledního sledování, dvou epizodek tohoto ,,veledíla,, mě napadlo asi dvacetosum způsobů čím a jak bych se zabil, a to jen věcmi, které jsem měl okolo sebe. Pro příklad mezi tím bylo že bych si mohl uhryzat ruku v rameni a pak se jí umlátit k smrti, nebo se zkusit postupně umačkat lisovátkem na česnek, či vzít špunt od šampusu a..... :))) Nikdy víc!!! To radši tři hodiny reklam v kulometné maďarštině než se znovu dívat až na dno všech odpadů!!!!(8.2.2010)

• math_y

Všechny příběhy jsou: nemastné, neslané, nezábavné, nenapínavé, ne-nepředvídatelné (čili ano, to vymyslíš, dokonce to vymyslíš v hospodě na koleni, proboha!) Jediné, co by tohle mohlo zachránit, jsou jména, která v té hrůze figurují. No, ale ani půltucet hollywoodských es by s takovým scénářem nesvedl nic, než se jen divit, k čemu že se vlastně upsal. A stejně se divím i já těm českým hercům.(25.9.2013)

• bankula

Trapný pokus o navázání na kdysi slavné a ve své době velice populární Bakaláře. Příklad toho, že když dva dělají totéž, není to totéž. Klasická dojička na prachy, nic více v tom patrně nebude. Ani na sekundu nevěřím, že se takové absurdní storry nekdy opravdu staly (jestli ano, jsme jako národ odsouzeni k pomalé degeneraci). Takové příběhy jsme si jako malé děcka na základce vymýšeleli o přestávkách, když jsme se nudili. Úroveň je opravdu podobná. A už vůbec nevěřím, že ti herci, kteří tohle hráli, to mysleli fakt vážně.(12.1.2014)