To nevymyslíš! (TV seriál)

Komedie / Povídkový

Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková, Zuzana Bydžovská, Saša Rašilov nejml., Bohumil Klepl, Jiří Lábus, Jitka Ježková, Michal Hruška, Jan Přeučil, Martin Zdráhala, Simona Postlerová, Roman Skamene, Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Oldřich Vlach, Michal Zelenka, Michaela Badinková, Kryštof Hádek, Lucie Benešová, Zdeněk Žák, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek, Jan Šťastný, Jan Skopeček, Zdena Herfortová, Petr Janda, Jitka Čvančarová, Naďa Konvalinková, Michaela Kuklová, Jana Birgusová, Petr Rychlý, Adéla Gondíková, Bohdan Tůma, Hana Vagnerová, Markéta Hrubešová, Lucie Pernetová, Anna Kulovaná, Jana Stryková, Alžbeta Stanková, Jan Teplý ml., Hana Frejková, Jaromír Dulava, Jaroslava Obermaierová, Petr Hanus, Miroslav Dubský, Petra Lustigová, Šárka Marková-Brázdová, Martin Sitta, Václav Upír Krejčí, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jakub Štěpán, Lenka Hornová, Zdeněk Rohlíček, Lucie Trmíková, Otakar Brousek ml., Klára Fleischhansová, Stanislav Lehký, Lenka Zahradnická, Martin Janouš, Veronika Žilková, Miroslav Táborský, Pavel Landovský, Jana Štěpánková, Barbora Munzarová, Jiří Schmitzer, Světlana Nálepková, Jitka Schneiderová, Petr Kostka, Milan Šteindler, Květa Fialová, Oldřich Navrátil, Libuše Švormová, Zdeněk Podhůrský, Martin Písařík, Eva Gorčicová, Vlasta Peterková, Míra Nosek, Tomáš Turek, Eva Salzmannová, Josef Polášek, Andrej Polák, Igor Chmela, Zuzana Kajnarová, Jáchym Kraus, Lukáš Hejlík, Otmar Brancuzský, Michal Dlouhý, Jitka Smutná, Irena Máchová, Karel Greif, Michaela Doubravová, David Švehlík, Kateřina Daňková, Michal Novotný, Bořivoj Navrátil, Vladimír Čech ml., Nikol Fischerová, Michaela Drotárová, Svatopluk Schuller, Šárka Ullrichová, Ladislav Hampl, Monika Kvasničková, František Vláčil ml., Miloš Hlavica, Kamil Švejda, Ivana Buková, Zbygniew Kalina, Martin Sochor, Diana Šoltýsová, Rita Veselá, Karolina Pešlová, Jožka Šmukař, Eva Ventrubová, Lukáš Příkazký, Michaela Hráská, Vlasta Horváth, Regina Řandová, Veronika Zelníčková, Jakub Slach, Jan Horáček, Tomáš Tobola, Jan Loukota, Jaroslav Šmíd
  • Pishin

Vydel jsem jednu povidku ktera byla o strastich ktere si prozil Roman Skamene ..vzhledem k tomu ze jsem shlednul jeho 13. komnatu tak jsem mel jasno co a jak bylo. Tv N@va udelala z jeho pribehu(ve kterem si sam zahral) takovou sr*cku ze jsem byl vytocen... ve chvilich nejhorsich kdy Romanovi slo o zivot mu podal zachranou ruku pritel Ivan Jonák(ve vykonu trestu -odsouzeny za organizaci vrazdy manzelky) ale to se televizi asi nejak nelibilo - zrejme by to nemelo spravnou vychovnou hodnotu, tak v pribehu zachranil Romana pred vymahaci nejaky priblbly komparzista-kaskader.... Odpad!!! To ma byt podle skutecnych pribehu _???(10.5.2007)

• monolog

Nejhorší na tomto skvostu je, že se Nova otevřeně hlásí k tomu, že je to pokračování skvělých Bakalářů. Nenechte se zmást. Trapné příběhy a ještě trapnější herecké výkony všech zúčastněných, a to včetně takových velikánů, jako je třeba Jiří Lábus (tentokrát ve dvojroli). Naprosto nenápadité a mnohdy neuvěřitelně umělé patlaniny, které mají asi navodit atmosféru těch dobrých zahraničních humorných seriálů, ale navodí tak maximálně atmosféru rodinky Kopečkovic a to ještě po zavíračce. I Kopečkovi jsou lepší, a to jsem se na TeleTele vybodl po čtvrtroce vysílání, protože se kvalita vytratila. Tady ale kvalita nikdy nebyla a proto není překvapením, že se tato mizerná serie (od slova srát) příběhů z paty seškrabaných nikdy nemohla pokazit. Dalo by se říci, že se jedná o standardní hospůdku třetí jakkostní kategorie, s příplatkem za vzduch, bez ramínek a postelí, jen s blechama a štěnicema prolezlým slamníkem. Nic pro člověka rozumně sapiens.(1.2.2007)

• Easykk

V průběhu mého, doufám nadlouho posledního sledování, dvou epizodek tohoto ,,veledíla,, mě napadlo asi dvacetosum způsobů čím a jak bych se zabil, a to jen věcmi, které jsem měl okolo sebe. Pro příklad mezi tím bylo že bych si mohl uhryzat ruku v rameni a pak se jí umlátit k smrti, nebo se zkusit postupně umačkat lisovátkem na česnek, či vzít špunt od šampusu a..... :))) Nikdy víc!!! To radši tři hodiny reklam v kulometné maďarštině než se znovu dívat až na dno všech odpadů!!!!(8.2.2010)

• Karlos80

Hrozná blbost, příšerné herecké výkony, myslím si že tu byla zvolena i nevhodná hudba, herci-no spíš neherci typu Petr Janda aj., a celé se mi to zdá poněkud uspěchané s jednou jedinou a velkou vidinou...To si TV Nova zas výměnou za Ordinaci pomohla..Neobyčejné příběhy-povídky obyčejných lidí, které jim naspal sám život, někdy humorné, někdy zas smutné až dojemné. To celé pak v čele s moderátorem Miroslavem Vladykou, který se posléze herců, vždy po ukončení jednotlivé povídky (tuším že jsou vždy tři), ptá na jejich jednotlivé dojmy a postřehy. Pár epizod jsem viděl, a jestli se mě líbila no spíš zaujala jedna tak je to hodně. Něco podobného tu už bylo řádově před dvěma desítkami let v cyklu "Bakaláři". Netřeba si myslím srovnávat i nějak více představovat. Ta jedna hvězdička ta je tedy jen za příjemného a sympatického Miroslava Vladyku.(28.1.2007)

• themic

Další naprostá Novácká blbost... Nova si snad myslí, že na co šáhne tak to vyjde, nechte se mýlit!! není to tak..! Chtít hodnotit výkony herců, to snad radši ani ne, horší jsem snad ještě neviděl, dokonce i ti, kteří jsou skvost mezi českými herci a umělci, tu hrají strašně, tady každý předvádí nechutně vypadající kýčovité divadlo..:( Někomu tohle možná stačí, proto aby ho to pobavilo a nadchlo, mě tedy vážně ne!!! Příběhy a nápady, které jsou v tom z filmované stojí za velký "Hovno"... Musim se přiznat, že jsem od toho nic nečekal, ale teda až takhle špatný, no radši nic no... Prostě je to podle mě hodně špatný a dávám - odpad!(2.2.2007)