To nevymyslíš! (TV seriál)

Komedie / Povídkový

Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková, Zuzana Bydžovská, Saša Rašilov nejml., Bohumil Klepl, Jiří Lábus, Jitka Ježková, Michal Hruška, Jan Přeučil, Martin Zdráhala, Simona Postlerová, Roman Skamene, Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Oldřich Vlach, Michal Zelenka, Michaela Badinková, Kryštof Hádek, Lucie Benešová, Zdeněk Žák, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek, Jan Šťastný, Jan Skopeček, Zdena Herfortová, Petr Janda, Jitka Čvančarová, Naďa Konvalinková, Michaela Kuklová, Jana Birgusová, Petr Rychlý, Adéla Gondíková, Bohdan Tůma, Hana Vagnerová, Markéta Hrubešová, Lucie Pernetová, Anna Kulovaná, Jana Stryková, Alžbeta Stanková, Jan Teplý ml., Hana Frejková, Jaromír Dulava, Jaroslava Obermaierová, Petr Hanuš, Miroslav Dubský, Petra Lustigová, Šárka Marková-Brázdová, Martin Sitta, Václav Upír Krejčí, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jakub Štěpán, Lenka Hornová, Zdeněk Rohlíček, Lucie Trmíková, Otakar Brousek ml., Klára Fleischhansová, Stanislav Lehký, Lenka Zahradnická, Martin Janouš, Veronika Žilková, Miroslav Táborský, Pavel Landovský, Jana Štěpánková, Barbora Munzarová, Jiří Schmitzer, Světlana Nálepková, Jitka Schneiderová, Petr Kostka, Milan Šteindler, Květa Fialová, Oldřich Navrátil, Libuše Švormová, Zdeněk Podhůrský, Martin Písařík, Eva Gorčicová, Vlasta Peterková, Míra Nosek, Tomáš Turek, Eva Salzmannová, Josef Polášek, Andrej Polák, Igor Chmela, Zuzana Kajnarová, Jáchym Kraus, Lukáš Hejlík, Otmar Brancuzský, Michal Dlouhý, Jitka Smutná, Irena Máchová, Karel Greif, Michaela Doubravová, David Švehlík, Kateřina Daňková, Michal Novotný, Bořivoj Navrátil, Vladimír Čech ml., Nikol Fischerová, Michaela Drotárová, Svatopluk Schuller, Šárka Ullrichová, Ladislav Hampl, Monika Kvasničková, František Vláčil ml., Miloš Hlavica, Kamil Švejda, Ivana Buková, Zbygniew Kalina, Martin Sochor, Diana Šoltýsová, Rita Veselá, Karolina Pešlová, Jožka Šmukař, Eva Ventrubová, Lukáš Příkazký, Michaela Hráská, Vlasta Horváth, Regina Řandová, Veronika Zelníčková, Jakub Slach, Jan Horáček, Tomáš Tobola, Jan Loukota, Jaroslav Šmíd

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 3/10/// +možnost vidět mnoho herců, některé příběhy, někdy hudba -uvádí to Miroslav Vladyka, jsou zde i nudné, trapné, zbytečné příběhy, někteří herci hrají opravdu hůř než já/// Příběhy jsem zhlédnul všechny a tak se naskýtá i otázka zda to je v přádku. Ale ono nejspíš kdybych se u tohoto pořadu nudil, tak se na něj nedívám. Udělalo mi radost, že mohu zhlédnout několik herců i neherců a přitom nemusím koukat na jeden a ten samej děj. Pokud nebudu hodnotit (kritizovat) tento pořad jako celek, tak bych se rád spíše zaměřil na jednotlivé příběhy. Tedy stručně, vedle normálních, průměrných, se zde najdou i vyložené odpady u kterých sem trnul. Ale ono hodně záleží na scénáři, hudební kulise, příběhu, obsazení té či oné části. Prostě až tenhle celek dokázal vytvořit buďto dobrý nebo špatný díl. 3* ve výsledném hodnocení je čistě průměr. A jsou to 3 zasloužené, protože z těch zhruba 30 příběhů, se zde objevilo cca 5, které opravdu stáli zato a docela mě i zasáhli. Nemějte za to, že rád vyčnívám z řady, řekl bych, hodně záleží na vkusu./// Celkem 65%///(5.3.2007)

Co si představit u názvu "To nevymyslíš" ? ? Příběhy, které se nestávají jen tak někomu a už vůbec ne každý den. Něco co ty nebo - jo - ani ty - jen tak nevymyslíš. Takže mé milé tupé stádo: Co jste nepochopili na názvu nebo na obsahu. Není myšlenkou, neb věděním, že jste něco prostě sprostě nepochopili, a tak dáváte odpad. Tedy za předpokladu, že jste to viděli... Páčko, holky. :-D(16.1.2015)

• math_y

Všechny příběhy jsou: nemastné, neslané, nezábavné, nenapínavé, ne-nepředvídatelné (čili ano, to vymyslíš, dokonce to vymyslíš v hospodě na koleni, proboha!) Jediné, co by tohle mohlo zachránit, jsou jména, která v té hrůze figurují. No, ale ani půltucet hollywoodských es by s takovým scénářem nesvedl nic, než se jen divit, k čemu že se vlastně upsal. A stejně se divím i já těm českým hercům.(25.9.2013)

• Isherwood

Tam, kde svého času fungovala v Bakalářích vtipná gradace do mile absurdních výšek, nastoupila v tomto sequelu estrádovitá šroubovanost, která za pomoci herecké stáje planety Nova ničí všechen potenciál, jelikož na tak krátkém povídkovém úseku musí být vždy nejúdernější a nejvtipnější pointa, nikoliv trapný sled skečů jako v tomto případě. Hanebná ostuda!(8.2.2007)

• Pishin

Vydel jsem jednu povidku ktera byla o strastich ktere si prozil Roman Skamene ..vzhledem k tomu ze jsem shlednul jeho 13. komnatu tak jsem mel jasno co a jak bylo. Tv N@va udelala z jeho pribehu(ve kterem si sam zahral) takovou sr*cku ze jsem byl vytocen... ve chvilich nejhorsich kdy Romanovi slo o zivot mu podal zachranou ruku pritel Ivan Jonák(ve vykonu trestu -odsouzeny za organizaci vrazdy manzelky) ale to se televizi asi nejak nelibilo - zrejme by to nemelo spravnou vychovnou hodnotu, tak v pribehu zachranil Romana pred vymahaci nejaky priblbly komparzista-kaskader.... Odpad!!! To ma byt podle skutecnych pribehu _???(10.5.2007)