Po všech stránkách průměrná fantasy detektivka se všema klišé, která dané žánry přináší. Celý ten starý koncept epizodičnosti a strach jakýmkoliv způsobem posunovat nějaký globální děj se pravděpodobně staly důvodem, proč byl Dresden po 12ti dílech nemilosrdně pohřben. Jednoduše nenabízí nic, co byste nedostali v tuctu dalších podobných seriálech. Jediná světlá stránka spočívá v tom, že tu není nikdo, kdo by vás mohl nějak výrazně iritovat. Pouštět, pokud se vám nechce moc přemýšlet. // Nejoblibenejsi postava: Harry Dresden // 50%(1.4.2011)

Nedávno sem znovu zkouknul pár dílů... předtím jsem ocenil námět, čímž jsem věc poněkud přecenil, reálně to je... well... řekněme to takhle: autor knižní předlohy ten seriál fakt nemá rád a i když ho nepovažuju za hrozný (předlohu jsem ještě nečetl), tak musím říct, že vlastně chápu proč. Extrémní nízkorozpočtovost těmhle věcem fakt nesvědčí a snaha změnit něco co má předlohu na nepromyšlenou epizodní záležitost nedopadá dobře.(3.12.2015)

• Phobia

Viděla jsem dva díly z téhle série a docela mi to stačilo - po dalších netoužím. Seriálů o čarodějích, čarodějkách, démonech a dalších nadpřirozených bytostech je natočeno dost, "Dresden" vůbec ničím nevybočuje z jejich průměru. K podprůměrnému hodnocení jsem se nakonec uchýlila z jediného důvodu: představitel hlavního hrdiny je mi jednoduše nesympatický; obsadit charismatičtějšího herce, přihodila bych hvězdu navíc. Hodlám si přečíst knižní předlohu a doufám, že mi ksicht Paula Blackthorna nebude lézt do fantazie:-). 45%(27.3.2009)

Zábavný odpočinkový seriál, který je směsicí Supernatural, Sleepy Hollow a Charmed. Člověk se občas neubrání úsměvu nad laciností triků, ale když to nebudete brát tak vážně, dobře se pobavíte. Jedinou výtku mám k verzi, kterou jsem viděl já a to přímo k epizodě 8: Storm Front. Tento díl vznikl z původního pilota seriálu a je to na něm zatraceně vidět. Takže když ho pak dostanete jako 8. díl, kdy už všechny postavy znáte, víte jak se chovají, jaké mají vztahy atd. musíte neveřícně kroutit hlavou.(6.4.2017)

Přiznávám že nemám rád nové seriály s jednou ústřední záplatkou natáhlou přes x sérií, ve kterých se v podstatě nic neděje a proto jsem si radši sehnal takovou jednohubku s originálním námětem. A je to moc fajn jednohubka, která skončí dříve, než se okouká. Harry Dresden je typický noirový detektiv s doupětem, vnitřními monology, který pomáhá poručíku Murphyové řešit případy. Až na to že Dresden je mág a případy se většinou týkají dalších mágů, upírů, duchů nebo jiných nadpřirozených věcí. Dresden je sympoš s ošuntělou vizáží a hokejkou místo staffky, má za kamaráda cynického a hláškující ducha Boba, žijícího v lebce, kouzla která používá jsou originální a svět ve kterém žijí je v podstatě stejný jako náš, akorát pár lidí ovládá magii. Pohodový seriál.(8.3.2010)

• - Charakter Karrin Murphy musel být přejmenován na Connie Murphy, neboť bylo zjištěno, že v Chicagské policii opravdu pracuje žena jménem Karrin Murphy. (Hal_Moore)

• - Seriál byl původně zamýšlen jako celovečerní film. (Hal_Moore)