Lincoln Heights (TV seriál)

Drama / Rodinný

USA, 2006, 43x45 min

Russell Hornsby, Nicki Micheaux, Erica Hubbard, Rhyon Nicole Brown, Michael Reilly Burke, Chris William Martin, Jacqueline Piñol, Ryan Michelle Bathe, Rigo Sanchez, Marlene Forte, Ignacio Serricchio, Alain Uy, Michael O'Neill, Edi Gathegi, Angie Stone, Jaime Ray Newman, Jose Yenque, Cory Hardrict, Vincent Duvall, Tracey Heggins, Shiloh Fernandez, Regine Nehy, Sophie Anna Everhard, Joseph Julian Soria, Kari Wuhrer, Rodney Rowland, Jennette McCurdy, Greg Davis Jr., Shelbie Bruce, Dale Midkiff, Tiffany Hines, Madison Bontempo, B.J. Britt, Aisha Hinds, Kate Norby, DeVaughn Nixon, Drew Roy, John Hillard, Sinqua Walls, Beverly Todd, Alice Greczyn, Patricia De Leon, Blair Redford, Gary Carlos Cervantes, Carlton Wilborn, Grey Damon, Darrin Dewitt Henson, Natalia Nogulich, Chelsey Valentine, Reno Wilson, Alec Medlock, Trey Songz, James Black, Chadwick Boseman, Ana Ayora, Trent Cameron, Robert Adamson, Lee Thompson Young, Scott William Winters, Matt Medrano, Bruno Gunn, Tammy Townsend, Brent Jennings, Masam Holden, William Stanford Davis, Ronnie Gene Blevins, Jerry Zatarain Jr., Jeffrey Licon, Aimee Carrero, Vinicius Machado, Mauricio Mendoza, Masasa Moyo, Luis Moncada, Jocko Sims, Marcus Coloma, Angela Sarafyan, Dendrie Taylor, Caryn Ward, Kenneth Choi, Omar J. Dorsey, Ping Wu, Jamie McShane, Julie St. Claire, Chelsea Ricketts, Milauna Jackson, Caitlin Elizabeth Baunoch, Anna Diop, Yani Gellman, Bryan McMullin, Michael Harney, Terrell Lee, Miki Ishikawa, Sy Richardson, Emily Liu, Charles Malik Whitfield, Sapphire Lichelle James, David Norona, Darris Love, Andy Mackenzie, Jordan Puryear, Scott Atkinson, Geoffrey Rivas, Luis Chávez, Barbara Lee Bragg, Zak Kilberg, Michael Warren, Lanei Chapman, Donzaleigh Abernathy, Marla Gibbs, Sterling Macer Jr., Kate Orsini, Yusuf Gatewood, Joe Pascual, Kofi Siriboe, Gerry Black, Carla Jimenez, Bresha Webb, Charles Hoyes, Norma Maldonado, Jonathan Fraser, Ivo Nandi, Marque Richardson, Keston John, Bobby Nish, Federico Dordei, Van Epperson, Kim Estes, Sydelle Noel, George Finn, Christopher Warren, Josh Clark, Tyler Posey, Lyne Odums, CJ Jones, Judith Scott, Kaili Thorne, Sam Puefua, Jessie T. Usher, Elisa Perry, Angela Elayne Gibbs, Chrystee Pharris, Darrow Igus, Frank Gallegos, Alicia Sixtos

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Po shlédnutí většiny čtvrté řady jdu shánět zbytek. Bohužel to nebude snadné. Zatím dávám 4* a nemyslím, že na tom něco změním, leda nahoru. Řada velmi kvalitních herců, řada velmi kvalitních začínajících herců, zajímavé scénáře, docela povedené, i když místy trochu zvláštní zpracování (místy střih á la Homer Simpson). Rozhodně jsem rád, že jsem na tenhle seriál narazil, přestože to vypadá, že to běželo jednou jedinkrát na ABC a pak už nikde, čemuž nasvědčuje "závratných" 500 hodnocení na IMDb. Škoda, stojí to za to. EDIT: Po všech čtyřech řadách od začátku do konce jednoznačně zůstávám na pěti hvězdách, super rodinný seriál. Díky benefaktorovi, který chce zůstat v anonymitě, se dá nyní i docela slušně stáhnout.(28.8.2013)