Reklama

Reklama

Zločiny ze sousedství

(seriál)
všechny plakáty
Krimi / Drama
USA, (2005–2007), 30 h 27 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Jim Leonard

Hrají:

Jennifer Finnigan, Kimberly Elise, David James Elliott, Jon Seda, John Carroll Lynch, Cress Williams, Bruce Davison, Christina Chang (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(44)

Mladá prokurátorka Annabeth Chaseová se po mateřské dovolené vrací do práce. Její první případ se odehrál v sousedství a málem přišly o život dvě děti, když jejich matka podpálila dům... (TV Prima)

Recenze (16)

Crocuta 

všechny recenze uživatele

Ve své charakteristice hlavní hrdinky trefil Anderson hřebík na hlavičku. Nesympatická, bigotní, prostoduchá ale zejména ambiciózní a neustále lacině moralizující slepice sráží tento seriál ještě hlouběji, než by si pro svou povrchnost a měšťáckou mravokárnost už tak zasloužil. ()

knihovna odpad!

všechny recenze uživatele

Ta blonďatá, blbá, nesympatická, asexuální, zásadová a nesnesitelná pipina mě neskutečně jak to napsat slušně, vadí. Jsem ochoten změnit na pět, pokud na ní spadne třeba traverza a to tak, že se s ní propadne do septiku odkud jí vytahnou a utrhnou jí u toho nohy. Potom jí přejede vlak, čímž přijde o ruce. Načež ji orlosup uklovne hlavu. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Při tom množství kriminálně laděných seriálů, které nás v poslední době chtě nechtě atakují, mi právě tenhle z produkce Jerry Bruckheimer Television připadne jako nepovedený klon svých předchůdců i soupeřů, ke kterým by se milerád přiblížil. Příkláním se k názorům o nesympatické ústřední hrdince!! ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Ďalší producentský výtvor JERRYho BRUCKHEIMERa, ktorý sa nenápadne objavil v nedeľnom neskorovečernom čase na TV PRIMA. Mladá právnička, ďalšia z rodu emancipovaných kravičiek (nie nechcem urážať emancipované ženy, ale táto ženská už od pohľadu vyzerá ako kríženec "čúzy" a priblblej blondýnky zároveň), zanechá po necelom roku materskú a vrhne sa do víru prípadov, ktoré sa stali najmä v jej okolí (čiže na predmestí vystrihnutom ako z DESPERATE HOUSEWIVES). A práve mrazivé a zaujímavé prípady držia túto sériu nad vodou, nakoľko bez nich by skĺzla kamsi pod úroveň EVERWOODu a SUE THOMASovej. (4.6.2007) SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 4.5.2008 (28.4.2008) ()

-soch- 

všechny recenze uživatele

Tento seriál som pozerával v poobedňajšom čase a vynikajúco som si pri ňom oddýchol. Nejde o drsnú kriminálku, ale skôr riešenie prípadov z právnického hľadiska. V slovenskom znení: DANIELA MACKOVIČOVÁ, JUDITA BILÁ, IVAN VOJTEK, EMAN HASON, MARIÁN CHALÁNY a iní. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFAN MANDŽÁR - prvá seria v Lenoxe, druhá v Štúdiu Enter. - Prekvapilo ma, že jednu časť režíroval aj "muž v práci" Emilio Estevez. ()

Galerie (88)

Reklama

Reklama