Komentáře uživatelů k filmu (360)

 • Galadriel
  ****

  Já mám tuhle "legrácku" docela ráda, nejvíc scénu, kdy jsou ty potvory v kině a koukají se na Sněhurku.(16.4.2004)

 • Tsunami_X
  *****

  Můj štědrovečerní film.(3.2.2005)

 • Gemini
  ****

  Výtržník a ničitel v osmdesátých letech holt prostě musel mít číro, a neuniknul tomu ani Proužek:) Ale tak to už v tom našem politicky korektním světě chodí, a když jde jenom o Gremliny, tak proč ne:) Navíc proti někomu tak roztomilému jako je Gizmo musíte postavit někoho kdo je odporný, i když se dívá na Sněhurku:) Prostě proto, že Gremliny jsem narozdíl od Critters viděl, takže mě teenage sci-fi horrorové komedie z osmdesátých let jen tak lehce štrejchly a neměly čas mě znudit, dávám i díky hudbě Jerryho Goldsmithe ****.(15.12.2004)

 • Matty
  ****

  Film, který dal světu ta nejroztomilejší stvoření pod sluncem, aby je následně nechal vyrůst v hnusné žravé mrchy. I po letech výživná zábava. 80% Zajímavé komentáře: Gemini, LeSee, jakkal(17.6.2006)

 • Radyo
  ***

  Další "teenagerovský" film z 80. let. Tentokrát jde o komedii s podivnými potvůrkami, nazývanými Gremlins. Původní gremlin Gizmo je roztomilý, ale pak se (nedopatřením) rozmnoží a jeho "dětičky" už tak hezky nevypadají, ba co víc, řádí jako malí ďáblíci a likvidují vše v dosahu jejich pařátků. A právě na tom řádění je postavena drtivá většina gagů a komických situací. A nutno uznat, že jde ve valné většině o gagy podařené a že se při jejich sledování divák většinu filmu bude "popcornově" bavit.(13.8.2002)

 • J*A*S*M
  ***

  Snesitelná hororová komedie. Horror movie of the year(30.12.2010)

 • Djkoma
  ***

  Asi jsem an tom už hodně špatně. Tenhle film bych za horror neoznačil, ani když jsem byl malé dítě a jinak je to slušná komedie. Jeden čas to na Nově opakovali snad každý rok a už to poměrně nudí, ale na poprvý je to slušné :)(25.6.2004)

 • T2
  ***

  Rozpočet $11miliónovTržby USA $153,083,102Tržby Celosvetovo $160,100,000║ Po technickej stránke to je na slušnej úrovni, čo tomu chýba je určite originálnejší príbeh, lebo toto čo nám je ponúknuté je až moc priamočiare a maximálne zjednodušené, prípadne to pripomína hromadu podobných filmov(Critters) a taktiež lepšia vtipnosť scén tam citeľne chýba. Kto bude pozorne sledovať, tak zahliadne na pľace aj producenta filmu Stevena Spielberga. /55%/(16.9.2008)

 • Superpero
  ***

  Na Gremlins mne vždycky zajímala ta žánrová kombinace dětského filmu a hororu. Prostě nevím pro kterou diváckou skupinu je to určený, jelikož mě to přijde už moc infantilní a pro děti jsou některé scény možná drsné. Zajímavej úlet.(1.7.2008)

 • Nathalie
  ****

  Bubumedie, ve které je každá postava tak činorodá, že vánoční maloměsto bezmála lehne popelem. Otecko wannabe-vynálezce se snaží změnit svět nefunkčními a nesmyslnými výtvory, loajální maminka jakoby vypadla z Kill Bill, synátor je pro rande ocoten třeba vykrvácet a stádo plyšovýc delikventů projevuje sadistické sklony, cinefilní zaujetí a salonní manýry jako vystřižené ze salonu 30.let. Film, jeož existenci by děti měly před rodiči preventivně zatajit, jinak je pod stromkem čekají maximálně polomrtvé akvarijní rybičky.(16.11.2009)

 • novoten
  ***

  Gremlins pro mě byli velkým dětským zážitkem, ale bohužel pro ně víc než pro ostatní modly té doby platí, že v dospělosti se na ně dívá podstatně hůř. Občas jsem se zasmál, jednou dokonce i lekl, ale už to nikdy nebude ono.(5.5.2007)

 • Viktooorka
  *****

  Blíží se čas Vánoc, doba kouzel :-) a co by to bylo za svátky bez dárků? Tak jako získal Billy Gizma, Gizmo dostal mě :-) kdo by si tuhle chlupatou příšerku s velkýma ušima a psíma očima nezamiloval?? A jako každý domácí mazlíček přináší své povinnosti, Gizmo není výjimkou.. problém je v tom, že když s pejskem provedete lumpárnu, nevylíhnou se vám malá monstra, který zdemolují Vás a Vaše město :-) Ještěže je tu Gizmo, který všechno zaŘÍDÍ ;-) P.S. V šipkách mi to jde, vrátíme jim to ;-)(4.4.2009)

 • tron
  ***

  Spoilery. Ukážková ukážka toho, čo si Amerika v 80. rokoch predstavovala pod pojmom ´rodinný horor´ (ďalej napr. POLTERGEIST, kde tiež boli nechutné triky, ale žiadna z dobrých postáv nezomrela a nakoniec sa vlastne všetko skončilo happyendom). Kvalitné masky, rozprávková vianočná atmosféra, dokonalý a polokultový Gizmo a rovnako tak dokonalé príšerky, ktoré sa z jeho rozkošne hebučkej kožušinky rozmnožia (!!!) po tom, čo chudáka prinútili jesť po polnoci a brutálne ho vykúpali (!!!!!!). K tomu husté likvidačné scény, politicky nekorektný zmysel pre humor a historky také šialené, že ich mohol vymyslieť snáď len život (Santa Claus v komíne). Ak sa vám budú GREMLINS páčiť, odporúčam aj (predsa len už o čosi slabšiu) dvojku, prípadne spriaznených KRITEROV, ktorí prišli o dva roky neskôr práve ako odpoveď na úspech GREMLINS.(15.12.2004)

 • Oskar
  ***

  Problém filmu Gremlins vidím v tom, že scénárista (Chris Columbus) se příliš nechal unést roztomilým nápadem o vyvražďování zelených potvor, které vypadají jako chrliče, a zanedbal živé postavy. Herci tedy nemají nic moc co hrát a to je škoda.(11.4.2003)

 • movie
  ***

  Je tam málo scén se zpívajícím Mogwaiem.(28.12.2015)

 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(10.12.2009)

 • emma53
  ****

  Jááááá a horor :-) Ale zvládla jsem to dát celé a ten čtverec je hlavně za Gizmíka. Jinak mi začíná odcházet PC, tak jdu hledat do všech šuplíků a koutečků. Hello, tak kde jsi, potvůrko?(4.6.2015)

 • pan Hnědý
  ***

  GREMLINS je kultovka! Láska z dětství. Má Štědrovečerní noc. Scéna v kině je nezapomenutelná.(16.8.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Horor mého dětství.. Jako malý jsem měl z něj noční můry :)(29.6.2013)

 • Shit
  ****

  Tohle je spíš takovej horor pro děti, nic hrůzostrašnýho se nekoná a i doba vysílaní tomu odpovídá. Nebýt to celkem originální nápad, tak dám asi nižší hodnocení, ale zabavit se tim dá celkem slušne a po vylíhnutí opravdových Gremlins je to i docela sranda, jenže celkový zpracování je už horší, nedokáže to udržet pozorost po celou dobu a chvílemi to i nudí. Horší 4*(25.6.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18