Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ****

  Bubumedie, ve které je každá postava tak činorodá, že vánoční maloměsto bezmála lehne popelem. Otecko wannabe-vynálezce se snaží změnit svět nefunkčními a nesmyslnými výtvory, loajální maminka jakoby vypadla z Kill Bill, synátor je pro rande ocoten třeba vykrvácet a stádo plyšovýc delikventů projevuje sadistické sklony, cinefilní zaujetí a salonní manýry jako vystřižené ze salonu 30.let. Film, jeož existenci by děti měly před rodiči preventivně zatajit, jinak je pod stromkem čekají maximálně polomrtvé akvarijní rybičky.(16.11.2009)

 • Tuax
  ****

  Horor, který jsem v náctiletém období hltal. Dnes již vidím ty nelogičnosti a účelnosti jednotlivých scén, přesto zůstanu u vyššího hodnocení. Tyhle gumové potvůrky, které se vyznají takřka ve všem, hlavně co se elektroniky týká. A mají dar najít si pro sebe vybavení v miniaturní podobě prostě jsou fajn i přes svou hrůznost.(17.7.2010)

 • tron
  ***

  Spoilery. Ukážková ukážka toho, čo si Amerika v 80. rokoch predstavovala pod pojmom ´rodinný horor´ (ďalej napr. POLTERGEIST, kde tiež boli nechutné triky, ale žiadna z dobrých postáv nezomrela a nakoniec sa vlastne všetko skončilo happyendom). Kvalitné masky, rozprávková vianočná atmosféra, dokonalý a polokultový Gizmo a rovnako tak dokonalé príšerky, ktoré sa z jeho rozkošne hebučkej kožušinky rozmnožia (!!!) po tom, čo chudáka prinútili jesť po polnoci a brutálne ho vykúpali (!!!!!!). K tomu husté likvidačné scény, politicky nekorektný zmysel pre humor a historky také šialené, že ich mohol vymyslieť snáď len život (Santa Claus v komíne). Ak sa vám budú GREMLINS páčiť, odporúčam aj (predsa len už o čosi slabšiu) dvojku, prípadne spriaznených KRITEROV, ktorí prišli o dva roky neskôr práve ako odpoveď na úspech GREMLINS.(15.12.2004)

 • salahadin
  ***

  Ten malej pidižvík Číman nebo jak se jmenuje, se mi vždycky strašně líbil, trochu se podobá psí rase jménem brabantík, kdosi toho psa má a i když je to degen, tak mně vždycky připomene gremlinse. Film je zábavný a říznutý absurdním hororem, což se mi líbí. Příšerky jsou roztomilí alieni. Ale po letech zážitek vybledl a dětské okouzlení vyprchalo.(26.8.2008)

 • Rakosnicek77
  ****

  Když jsem v televizi nedávno viděl novou reklamu na Snickers a v hlavní roli se i po těch letech představil Gremlins, tak nejenom že jsem si na tuhle komedii vzpomněl, ale uvědomil jsem si, jak to vlastně bylo tehdy zábavné a že by to tak mohlo zůstat stejné i dnes. Kdo by si nevzpomněl na roztomilého Mogvaje, stejně tak na jeho o něco drsnější druhou tvář.(12.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace