Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cinemag
  *****

  Skvělá vánoční komedie s oblíbenými, roztomilými a kultovními potvůrkami. Jen nezapomeňte na 3 pravidla: a) Nesmíte je vystavit přímému slunečnímu světlu b) nesmíte je polít vodou c) a konečně, nesmíte je nakrmit po půlnoci. Pokud porušíte pravidlo b, potvůrky se vám rozmoží c) pokud je nakrmíte po půlnoci, zakuklí se a promění se ve škodolibé gremliny. KULT 80. let !!! Jen se ptám, kde jsou Gremlins 3?(26.11.2012)

 • Tuax
  ****

  Horor, který jsem v náctiletém období hltal. Dnes již vidím ty nelogičnosti a účelnosti jednotlivých scén, přesto zůstanu u vyššího hodnocení. Tyhle gumové potvůrky, které se vyznají takřka ve všem, hlavně co se elektroniky týká. A mají dar najít si pro sebe vybavení v miniaturní podobě prostě jsou fajn i přes svou hrůznost.(17.7.2010)

 • kaylin
  ****

  I po letech je snímek „Gremlins“ skvělým komediálním filmem, v kterém jsou výtečné hororové scény. Práce s loutkami je parádní a není ji možné vytknout v podstatě nic. Film stále působí jako nesmírně dobře natočený, navíc je si vědom svého místa v čase, a to jak skutečném (odkazy na různé filmy), tak i v čase, kdy se děj odehrává – Vánoce. Všechno je využito ku prospěchu příběhu.(29.6.2015)

 • decouble
  ***

  Celkem vlastně nic moc. Většina postav se velkou část filmu chová jako pitomci, až to vypadá jako nějaká krutá satira na maloměšťáckou zabedněnost (určitě doma nechám v klídku na půdě 5 podezřelých kokonů). Strašidelné to moc není a většina vtipů vyplývá z toho že se zlé / legrační potvůrky oblékají a chovají jako lidi. Celkově spíš standardní americký řemeslný výrobek. 5/10.(29.7.2011)

 • Frajer42
  **

  Pohádka o tom, jak 20letý borec dostane k Vánocům roztomilé chlupaté stvoření, které v pozdější fázi svému majiteli pomáhá vraždit své vlastní potomky. Na rok 1984 byla chlupatá verze vytvořená moc hezky. Nechlupaté verze byly potom dost umělé, nicméně mě o poznání více bavily. Stejně tak mě bavily "zlepšováky" tatínka hlavního hrdiny. Několik momentů je kouzelných. Celkově se ovšem jednalo spíše o nudu. Dost se na filmu vyřádil čas. Z dětství mám na tyhle potvůrky jen minimum vzpomínek, tudíž zde nostalgie nezapracovala. Dovedu si představit, že v době vzniku musel být film naprostá pecka. Můj divácký zážitek by zřejmě vylepšilo, kdybych si film pustil v období Vánoc. Lepší dva kousky. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka gegina31.(26.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace