Knight Rider - legenda se vrací (TV film)

Knight Rider

Richard Toyon

Kostýmy:

Amy Stofsky
  • Ironfood

Původní Knight Rider sice nebyl žádný zázrak, ale něco takového si myslím nezasloužil. Remake stahuje ke dnu místy nesmyslný a hlavně totálně nudný děj a nezáživné dialogy. Autoři se mnohokrát zjevně snaží vytěžit z rozhovorů KITTa s lidmi nějaký vtip, ale ani jednou se jim to nepodaří. Scény, které mají být napínávé, jsou pouze zdlouhavé, scény, které mají překvapit, nepřekvapí. Mně osobně navíc připadal jako dost tragický výběr představitele hlavního hrdiny...(14.7.2010)

• TomasB

V 90. letech by to byl prijemny serialovy pocin doplnujici Odpaleho Lorezna Lamase, v dnesni dobe nadupanych serialu, ktere nedaji vydechnout jen dalsi mirne podprumerna vec. Pokud se tvurci rozhodnou dale pokracovat a natocit celou serii, tak je treba se zamerit predevsim na do oci bijici logicke chyby ve scenari a trosku lepe vysperkovat rozhovory. A taky, a to nesmim zapomenout sehnat poradne zaporaky. Tihle byli pekne padavky:/(26.6.2008)

• MkSallam

Vemte původního KITTa, trošku ho zmutujte s Barricadem a nějakou tou vymožeností a lá Zmije, za Hasselhoffa dosaďte docela pohodovýho truhlíka (megaotravnou ženskou bych radši nezmiňoval), přidejte na naivitě, přimíchejte tunu logických chyb a dostanete předigitalizovaný paskvil (s pouštní Prahou), který si hraje na "velký" seriál. Pilot za 3/10.(24.2.2008)

• Stejšn

Zásadní problém: charisma = 0. Všech zúčastněných. Od nového Mika, přes šéfa týmu, až po ten otuzený mustang. Děj epizod je zhruba srovnatelný s původním seriálem (to taky nebyla žádná sláva), ale prostě charisma Hasselhoffa a Firebirdu fungovalo. Nový ford s chromovými elektrony a křídlem z letadla spolu s nemastným neslaným řídičem je opravdu nenahradí(13.7.2010)

• Dallas

Na kittovi z rokov 80´ som sa bavil viacej. Tým bavil myslím, že som bol krpec a jednoducho sa mi páčilo to hovoriace auto. Keď to náhodou vidím niekedy teraz tiež sa bavím, ale tak, že sa smejem aká je to síce neškodná, ale predsa hovadinka. Toto nové spracovanie síce vypadá krajšie (modernejšie), ale inak som sa nudil. Ale ak sa človek dosť veľa nudí možno ho to nachvílu zabaví. A možno aj nie. 50% a to vrátane Forda a pár pekných báb.(19.2.2008)

• - Vůz Kitt je ve skutečnosti Ford Mustang Shelby GT500KR. (Dawid199)

• - Vo filme bolo použité auto na diaľkové ovládanie, takže herci mali pocit akoby auto riadilo samé. Justin Bruening (Mike) sa priznal, že to bolo trochu zvláštne sedieť v aute, ktoré samo riadi. (RedMist)