Reklama

Reklama

Směr smrt

(TV film)
  • Kanada Last Exit (více)
Trailer

Obsahy(1)

Obě v kritickém stavu v nemocnici. Zatímco bojují o život, policie vyšetřuje, jak ke srážce došlo. Šlo o náhodu nebo se ženy srazily záměrně? Co předcházelo krvavé kolizi a co se stane, pokud některá z nich svůj boj o život prohraje? Tajemný a napínavý thriller od režiséra krvavé komedie Moje sestra Vlkodlak a hororu Tma Johna Fawcetta. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (27)

viperDavid 

všechny recenze uživatele

Celkem solidně zahrané drama typu co všechno se může v dopravní zácpě stát. Obě představitelky velmi dobře zastihli perepétie udržet si zaměstnání v jakémkoli oboru. Člověk zapomíná, že i ti lépe placení visí na kahánku a chaotická zrychlená doba je dohání k šílenství. Na 5* to nemá, ale za vidění to rozhodně stojí ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Snímek mně zaujal svým zvláštním pohledem do života dvou odlišných žen a poukázal na to, jak se dokážou lidské osudy proplétat mezi sebou.Z podporou srdeční hudby "buch buch buch dum dum dum" vznikl dramaticky laděný příběh otom, co dokáže lidská nervozita, zvlášť když jí dáte do rukou dvě zbraně, legální auto a NElegální střelnou zbraň. Střihová práce, ale nebyla moc zvládnutá, ty prostřihy při jízdě v autě (telefon...bez telefonu..a zase telefon...), kazí dojem z docela povedeného filmu. ()

Reklama

TO 

všechny recenze uživatele

Čtyřicet stupňů ve stínu a dvě holky mají nervy v hajzlu. Nepříjemnosti se kupí a očekávaný střet se blíží a blíží a blíží, a díky jedné scéně v závěru stojí zato. Trochu to připomínalo Changing Lanes s Affleckem, akorát v ženském provedení. Atmosféra celkem dobře vystihuje stres hrdinek a nebýt televizních předělů, úplně bych zapomněl, že se jedná jen o levný kanadský tv film. Fanoušky seriálu Beverly Hills 90210 jistě potěší účast krásné Clare Arnoldové alias Kathleen Robertson. I malé snímky dokáží občas zaujmout, k nižšímu hodnocení nemám důvod. ()

Nick Tow 

všechny recenze uživatele

Distribútori podsúvajú /prostredníctvom sloganov na obálke/ tento film ako temný a mysteriózny thriller - a kto bude očakávať nadupanú jazdu plnú zvratov, môže byť sklamaný. Ide totiž o klasickú drámu, ktorá veľmi pomaly a predsa intenzívne zapletá nitky banálnych, všednodenných okamihov života dvoch žien, nevyhnutne spejúcich ku katastrofe. Jedno nemožno Fawcettovi uprieť: vrstvenie banalít z uponáhľaného života človeka dnešnej doby v jeho filme málokedy skĺzne do komunálnej roviny a aj s pridávaním ingrediencií a zahusťovaním napätia narába šikovne. Dráma "všedného dňa" naberá od polovice filmu na intenzite a ku koncu naberá grády, ktoré skúsenejšiemu divákovi nemôžu nepripomenúť Schumacherov Falling Down v "soft verzii". Šoda preškoda, že až do konca filmu som si celkom nezvykol na protagonistky: ani jednej totiž veľmi nemožno držať palce a v ich herectve občas zašarapatí kŕč. Inak by to bolo za štyri. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Na televizní film to zas až tak špatné nebylo. Když má člověk celý den vážně velký pech, do toho je neskutečné vedro, sere se všechno kolem – tak věřím, že to dokáže pěkně pocuchat nervy a to nejen psychicky a emočně vyčerpaných ženským…Obě hlavní představitelky Kathleen Robertson a Andrea Roth si nevedly zas až tak zle. Rozhodně táhly svými výkony celý film. Scénář byl totiž vážně trochu slabší, některé pasáže nudnější, ale průměrné ohodnocení tomu klidně dám. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Stéphane Lefebvre vyhrála za „kufrovou“ scénu v Jeepu v roce 2007 cenu ACTRA Montreal. (Terva)

Reklama

Reklama