Sám v temnotě 2

Alone in the Dark II

Horor / Thriller / Fantasy

USA / Německo, 2008, 88 min

• Le_Chuck

Dosť ma zježilo, keď v prvej minúte začala na obrazovke šaškovať ústredná trojka z Bloodrayne 2 (Paré, Ward a Natassia Malthe utrela krvavú slinu, zložila keramicke trojky, došprintovala aj v kostýmčeku rovno z placu). Žiaľ príbeh o magickom pilníku z biedy nevytrhol ani ich rýchly eskort pod fialky. Homevideo budúcej generácie Bollovcov (ktorí btw vyzerajú, že maju spoločných rodičov s Dynamitovým Napoleonom) s vražedným dymom v hlavnej úlohe. Hviezda za kameru. 10%(1.3.2009)

• Pythonator

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku, ale nakonec jsem se na to vysral a vypnul to ještě před koncem. To bylo opravdu moc i pro otrlého příležitostného konzumenta odpadních sci-fi snímků. Zlatý Uwe Boll. Nejhorší na dvojce je, že Natassia Malthe zemře hned na začátku. Vždyť kvůli ní jsem se na to chtěl podívat. Tady někdo nezná její tělesný potenciál. Snad jen ten Uwe Boll.(21.1.2016)

• Campbell

První díl mě bavil, narozdíl od lidí co automaticky hází Bolla do odpadu. Ale tohle se vážně moc nepovedlo. Od dua SCheerer a Roesch jsem viděl Brotherhood of blood, a to bylo sice blbé ale aspoň zábavné. Něco takového jsem čekal i od AitD 2, bohužel film je spíše blbí. A přitom není vyloženě hloupí má poměrně dobré efekty v rámci možností a dokonce i sympatické herce(v malé roli se mihne i třeba Paré či Ward-tohohle týpka od dob Postalu žeru). Ale prostě je to nevyužitý děsně ukecaný a nic moc se tam neděje. Škoda mohla být další zábava. Snad přístě.(22.5.2010)

• Isherwood

Uweho věrní poskoci, jenž mají na svědomí třeba scénář k prvnímu dílu, dostali za věrné služby čtyřapůlmilionový rozpočet, aby si natočili nějaký ten film. Jako paraziti se přihlásili k filmu, s nímž mají společný pouze název, sehnali relativně dobrou hereckou eskadru a hodinu nechali hrdiny pobíhat po domě v lese, aby si nakonec uvědomili, že musí do velkého města, kde se všechno rozhodne. Je to zbrklé, nelogické, neakční, užvaněné… prostě nudné béčko, pro které je i místa v půjčovně škoda. Dokonalý případ toho ‚odpadu‘, který vás prostě zoufale nebaví, protože se není ani čemu smát a po deseti minutách se modlíte za konec, který se dovleče za hodně dlouhou hodinu a půl.(7.11.2008)

• oveckaoa

Už 1 díl byl od Uweho byla nehorázná sračka, kterou když jsem dokoukal tak jsem si uvědomil že to bylo o hovně. Když jsem se dozvěděl o druhém díle říkal jsem si třeba to nebude tak hrozné. A hele ono je to ještě horší to že to nenavazuje na 1 díl my je jedno ale že to bude až taková sračka jsem teda nečekal. Třeba tihle režiséři budou ještě horší jak Uwe Boll (i když u něj dochází poslední dobou k zlepšení) už mají za sebou 2 filmy a oba atakují černé pozice :-).(17.8.2010)

• - Film měl premiéru v Německu dne 25. září 2008 a v USA až 26. ledna 2010. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v New Yorku, Burbanku a Los Angeles. (Terva)