Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Basilone, který křižuje celé Státy a prodává válečné dluhopisy, je stále populárnější. Sledge je přidělen k 5. pluku a na Pavuvu se nakrátko setkává s Phillipsem. Připojí se i Leckie. Sledge prožije svou první bojovou akci, když s Leckiem a 1. divizí narazí na zuřivý odpor Japonců při vylodění na korálovém ostrově Peleliu, který nepřátelé úporně brání. (HBO Europe)

(více)

Recenze (3)

bif 

všechny recenze uživatele

První epizoda, kde Japonci jen debilně neběhají proti kulometům. Konečně scéna, kde bitva působí realisticky a zároveň je vizuálně úchvatná. Jedna z nejlepších epizod série. ()

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Konečně pořádná epizoda, a to i přes pomalejší rozjezd. Konečně máme v jednom díle opět pohromadě všechny hlavní postavy, Basilone má sice jen takový štěk v úvodu, ale i tak je dobře, že mu byl věnován aspoň nějaký čas. Shledání Sledge se Sidneym taky fajn, Leckie zas pi*uje jako vždy ale dá se to snést a druhá půlka dílu se už naplno věnuje vylodění na Peleliu, které je moc pěkně zpracované a myslím si, že i hodně věrně. Z vedlejších postav je pak zajímavý kapitán Ack Ack a trochu jebnutý Snafu. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úvod trošku drhne a hlavne mladý Sledge je nevýrazný. Zápal mu síce nechýba, ale moc sympatii si k nemu divák nevybuduje. Každopádne keď nastúpi na rad vylodenie a akcia na Peleliu, ktorá ešte v ďalších dieloch pokračuje, je to skvelý diel. 90% - 5* ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • V čase 28:34, kdy se Eugene Sledge (Joseph Mazzello) plazí po vylodění na pláži, je předěl scény. Následně je možné vidět mezi oběma scénami změněné světelné podmínky. (Snickors)

Reklama

Reklama