poster

Vraždy podle abecedy

 • USA

  The Alphabet Killer

 • Slovensko

  Vraždy podľa abecedy

Thriller / Drama

USA, 2008, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  **

  Od režiséra pecky Pach krve bych čekal něco daleko více než je nudný, bezduchý thriller. Mám rád thrillery jako je Jako pavouk,, aj. Ale tohle byla prostě krystalická nuda. Což je divné když si vezmeme kolik známějších herců se tu sešlo. Je tu sem tam dobrá scéna ale spíše se jedná o hodně slabý thriller který ničím nevytrhne a finále je děsně neklimatické. Škoda čekal jsem více.(29.8.2014)

 • !Malak-11!
  ***

  je to taková horší 3*, protože je to dost průměrné dílo. Režie je prostě hrozná, pak ikdyž Eliza není špatná herečka, tady předvedla strašně mizerný výkon. Myslím, že všichni do toho filmu dalo málo, mé hodnocení by bylo jiné. Proč tedy ty 3*, protože se mi líbil děj a dostal mě konec.! KONEČNĚ CHYBÍ HAPPY END.!(20.1.2010)

 • PetrPan2
  **

  Tento film odpovídá na otázku, zda je možné film o seriovém vrahovi malých holčiček natočit tak, aby to byla nesnesitelná nuda... Ano, je to možné a aby se divák neukousal jen a jen nudou, je do snímku zabudována i vyloženě debilní (omlouvám se) duchařská vložka (hlavní hrdinka vidí duchy zavražděných holčiček... a to měl být příběh dle skutečné události...) s řadou snad už stokrát provařených klišé... Jako bonus pro mužského diváka je pak vteřinový záběr na ňadra Elizy Dushku... no aspoň něco...(2.1.2009)

 • ViktorEl
  ***

  Ako som už písal pri komentári Mafiánky tieto TV filmy dokážu niekedy prekvapiť. Neviem prečo to kritické hodnotonie 46% je dosť málo. Aj keď to nie je film, ktorý si zaslúži 70% a viac, ale určite existujú aj horšie filmy. Eliza Dushku už v seriáloch presvedčila, že vie hrať a môžno keby už konečne dostala nejakú vážnejšiu rolu v nejakom kino filme, tak by sa dostala do povedomia. Táto rola jej sadla a psychycký úpadok hlanej postavy zvládla na jednotku. Film je natočený podľa skutočnej udalosti, ale neviem čo z toho filmu je skutočnosť a čo nie. Tak som to skôr bral ako thriller, ktorý bol celkom napínavý, a trošku aj zaujímavý. Na túto tému bolo natočené už množstvo filmov, a možno preto má tento film taký slabý ohlas, ale mne sa to celkom páčilo tak dávam hodnotenie 55 - 60%.(4.4.2010)

 • rozbris
  **

  Eliza Dushku je atraktivní žena (lépe řečeno - sexy žena), ale to je tak všechno co je na tomto hororu zajimavého. Příběh podle skutečné události, který je nudný a ani jednou se nebudete bát, což je hlavní věc, co by měl horor splňovat. Vůbec by nevadilo, kdyby to Rob Schmidt trochu osolil...snad příště.(27.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace