Reklama

Reklama

Neznámý signál

  • USA The Signal (více)
všechny plakáty
Trailer 2

Na dveře klepe nový rok a městečko Terminus se pomalu začíná utápět v chaosu, zmatku a anarchii. Všechny možné komunikační kanály se hroutí a z obrazovek televizí, monitorů počítačů a displejů mobilních telefonů začínají proudit do světa podivné obrazy a zvuky. A společně s nezvyklým signálem se všech obyvatel Terminu začíná chápat děsivý amok přerůstající v nelidské vražedné běsnění. Mladá žena Maya původně ničemu kolem nevěnovala pozornost, ale když si uvědomí, že má v zádech dav maniaků včetně vlastního manžela, začíná chápat, že musí něco udělat. A stejně tak její zachránce Ben. Jenže otázka zní, jak v této situaci postupovat. Jistě, nejlepší by bylo zničit zdroj signálu, ale to se mnohem snáze řekne, než udělá. A buďte si jistí, že režiséři David Bruckner, Dan Bush a Jacob Gentry, kteří natočili tento pozoruhodný sci-fi horor společně jako kooperační experiment a rozdělili jej do tří navazujících, přesto zcela odlišných částí, to svým hrdinům rozhodně neusnadní. Paranoia se začíná plížit ulicemi a smrt je nadosah ruky. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Taškář

Taškář (hodnocení, recenze)

Byla to skvělá komedie,po tomhle filmu jsem si pustl ještě další šílený kousek,zvaný divnej týpek a večer byl úspěšně završen.Hosana !!!

nsh

nsh (hodnocení, recenze)

připadalo mi to jako komedie ne jako horor. nektere sceny sou dost vtipne..

Lojz@

Lojz@ (hodnocení, recenze)

Neskutečná pakárna, ale dobrý. Nemáte chuť na koktejl? :)

Ignus.cz

Ignus.cz (hodnocení, recenze)

Klasicky "B"eckovy horor na jedno posezeni. Prvni polovina byla slibna a nenechala mne ani jednou odvratit zrak od monitoru, pak ale druha polovina byla nudna a onicem. Zajimave je, ze film vysvetluje situaci z pohledu "zombie" a ukazuje proc vlastne zabiji.

Reklama

Reklama