Lekce umírání

Amanda McArthur

Kostýmy:

Nancy Thompson
  • Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +triky, tísnivá atmosféra, pointa, -špatně zpracovaný dobrý námět, scénář, děj/// Tohle je příšerná noční můra a je to taky příšerná nuda, která postrádá logiku a nebýt "Twilight" závěru a závereční pointy, byl by to úplně zbytečný film. Takhle je to jen nudná blbost./// Celkem 43%///(19.1.2009)

• Anderton

Radšej by som si pozrel tento scenár zrealizovaný iným Dariom a niekoľko desaťročí späť v minulosti. V objatí CGI to nemá patričné béčkové kúzlo. Pokiaľ by som mal porovnať s niečím tematicky podobným a dnešným, tak také Deviatky sú inteligentným chaosom a Lekcia umierania je neinteligentným chaosom. Hodí sa to pozerať iba po polnoci, možno vás to v nočnú hodinu bude aj previnile baviť.(14.9.2016)

• slunicko2

Béčko, které se v průběhu 87 minut propadlo někam ke konci abecedy. 1) A zase je tu svět jakýchsi příšer živících se lidským strachem. Už se bojím, mami. Klipová forma předstírající dynamiku zastírá komiksovost příběhu. Těžko mohu uvést něco horšího. 2) Mike Vogel je příjemný pěkný kluk, ale kvůli jeho prezentaci snad nemuseli natáčet celovečerní film. První půlhodina jakžtakž šla, než se odkryly karty. Za ni dávám jednu hvězdičku.(24.2.2009)

• sedm.1

Co to sakra bylo?????Prvních 45 minut se zdálo že půjde o skvělý,napínavý a především originální thriller.Co však přišlo v druhé polovině si vůbec nedokážu vysvětlit a vlastně se ještě nyní ptám na co jsem to k sakru vůbec koukal.Aby se tak solidně rozjetý film v polovině zlomil do takové sra*ky,to už jsem dlouho nezažil.Z výtečného atmosférického thrilleru se stala braková horrorová blbůstka,totálně,zdůrazňuji totálně bez hlavy a paty.Naprosto jsem se v ději ztratil a od poloviny jsem už skutečně jen sledoval prachmizernou levnou brakárnu s nudnýma bubákama a paskvilovými zvraty.Velká škoda,přijde mi to,jakoby scénář vytvořili dva autoři,kteří by však byli každý na úplně jiné úrovni.Zkrátka slušně rozehraná hra,která skončila jako nepochopitelný ODPAD!Hodně slabé 2*!(19.3.2009)

Cca 3,5 - 3,75* Námět je skutečně vynikající, kam se hrabe nějaké Stmívání... Celé to prostě šlape dopředu, na jednu otázku člověk dostane odpověď a vynoří se tři další, a holt těsně před koncem jsou otázky víceméně zodpovězeny a je nutno začít jednat, tudíž film přejde do akční části... Což se ale dalo čekat a naopak to díky tomu drží celé pohromadě.(30.6.2009)