Rodina Pačmagovcov začne vyvolávať duchov. Po úspešnom pokuse sa z hlavného mesta duchov Duchny nasťahuje domov celá ich rodina, ale duchovia nebudú strašidelní, budú veľmi smiešni. A začne sa bojisko medzi živými a mŕtvymi. (Ricsi)

Eawy

Pozerala som to asi keď som mala 9 rokov. Vtedy sa mi to páčilo....A keď to asi pred rokom vysielala tv, spomenula som si na všetky časti a smiala sa ako bláznivá. Podobne ako slovenský seriál Zborovňa aj toto je veľmi podarené...... Teším sa na to, kedy sa to opäť objaví na obrazovkách. Veľmi vtipné dialógy, vydarené scény a skvelý nápad. Ba čo viac strašne dobrý herci, ktorí ukazujú tú našu náturu ako má byť. 100% ()

MFZB

Ešte ako malý som zopár častí videl, no ale to bolo už asi dosť ávno, lebo som si nepämatal dokopy nič z toho. Teraz som to konečne objavil na nete a mohol som si pekne vychutnať každý diel. No je to super. Prevažná väčšina častí bola strašne smiešna, iba výnimočne išla dáka nudná časť. V tomto čase by naše skvelé televízie neboli schopné natočiť nič vtipné ani zábavné, ale len trápne pičoviny. ()

honajz

Je to hrozně hloupé a vtipy neskutečně přehnané, až nejsou vtipné. Ale oba hlavní herci - Zdena Studénková a Ján Króner, dokáží zachovat pokerovou tvář i při největších skopičinách, čímž seriálu dodávají nějaké kouzlo navíc. Jen za ty dva dvě hvězdy, jinak se na to fakt koukat za střízliva nedá. :-) ()

MM_Ramone odpad!

Richard Muller v skladbe, ktorá bola zložená špeciálne pre tento televízny serial, spieva: "Dú, dú, duchovia, samý smiech a samý plač, kto z vás by ich nemal rád? Keď veľké skrine začnú lietať, myslím si, že je koniec sveta, bude to vraj konec koncou, duch rodiny Pačmagovcov. Dú, dú, duchovia, samý smiech a samý plač, mať ich, či ich nemať rád?" Nuž, na to ja mám jasnú odpoveď: Nemám ich rád! Neznášam toto panoptikum slovenskej socialistickej hereckej školy. Pačmagovský "Duchovia" sú odpad! ()

Z0oMb3E

Celkom vydarený pokus o konkurenciu tích 30 min. amerických sitcomov. Originálny nápad a na slovenské seriálové pomery (vtedajšie i súčasné) prudko pozeratelné. Pár vydarených fórov, špičkový slovenskí (zväčša divadelní) herci robia zo seriálu príjemnú záležitosť. Prvý krát som seriál sledoval, asi v mojich 10 rokoch a nedávno som opäť zhliadol pár častí. Absolútne nič nestratil, za tie roky, zo svojho čara (i keď pár trápností sa samozrejme našlo). Odporúčam. ()