Rodina Pačmagovcov začne vyvolávať duchov. Po úspešnom pokuse sa z hlavného mesta duchov Duchny nasťahuje domov celá ich rodina, ale duchovia nebudú strašidelní, budú veľmi smiešni. A začne sa bojisko medzi živými a mŕtvymi. (Ricsi)

MM_Ramone odpad!

Richard Muller v skladbe, ktorá bola zložená špeciálne pre tento televízny serial, spieva: "Dú, dú, duchovia, samý smiech a samý plač, kto z vás by ich nemal rád? Keď veľké skrine začnú lietať, myslím si, že je koniec sveta, bude to vraj konec koncou, duch rodiny Pačmagovcov. Dú, dú, duchovia, samý smiech a samý plač, mať ich, či ich nemať rád?" Nuž, na to ja mám jasnú odpoveď: Nemám ich rád! Neznášam toto panoptikum slovenskej socialistickej hereckej školy. Pačmagovský "Duchovia" sú odpad! ()

Smok odpad!

Trápne vtedy a trápne už asi navždy. Bez iskry humoru a nápadu. Teda pomedzi hercov sa motajúcich na bielo namaľovaných "duchov" nepovažujem za nápad. ()

Eawy

Pozerala som to asi keď som mala 9 rokov. Vtedy sa mi to páčilo....A keď to asi pred rokom vysielala tv, spomenula som si na všetky časti a smiala sa ako bláznivá. Podobne ako slovenský seriál Zborovňa aj toto je veľmi podarené...... Teším sa na to, kedy sa to opäť objaví na obrazovkách. Veľmi vtipné dialógy, vydarené scény a skvelý nápad. Ba čo viac strašne dobrý herci, ktorí ukazujú tú našu náturu ako má byť. 100% ()

honajz

Je to hrozně hloupé a vtipy neskutečně přehnané, až nejsou vtipné. Ale oba hlavní herci - Zdena Studénková a Ján Króner, dokáží zachovat pokerovou tvář i při největších skopičinách, čímž seriálu dodávají nějaké kouzlo navíc. Jen za ty dva dvě hvězdy, jinak se na to fakt koukat za střízliva nedá. :-) ()

Z0oMb3E

Celkom vydarený pokus o konkurenciu tích 30 min. amerických sitcomov. Originálny nápad a na slovenské seriálové pomery (vtedajšie i súčasné) prudko pozeratelné. Pár vydarených fórov, špičkový slovenskí (zväčša divadelní) herci robia zo seriálu príjemnú záležitosť. Prvý krát som seriál sledoval, asi v mojich 10 rokoch a nedávno som opäť zhliadol pár častí. Absolútne nič nestratil, za tie roky, zo svojho čara (i keď pár trápností sa samozrejme našlo). Odporúčam. ()

lakikaki

Nevtipná divadelná komédia s krkolomným scenárom, navyše je seriál nepresvedčivo zahraný. Druhú hviezdičku dávam len za to, že ako 8-ročný som bol fanúšik. Smutné, ako sa s postupom času mení pohľad človeka na svet (a nekvalitné filmy)... ()

Uesbe

ako decku sa m to neuveriteľne páčilo......hlavne skvelá pieseň R. Mullera.....potom tie reprízy už ukázali chyby.......ale aj tak......bolo to dosť dobrý pokus na vtedy populárnu duchársku tému.....ešte boli vtedy in dinosaury.....ale na to nemala stv asi peniaze ....... ()

MFZB

Ešte ako malý som zopár častí videl, no ale to bolo už asi dosť ávno, lebo som si nepämatal dokopy nič z toho. Teraz som to konečne objavil na nete a mohol som si pekne vychutnať každý diel. No je to super. Prevažná väčšina častí bola strašne smiešna, iba výnimočne išla dáka nudná časť. V tomto čase by naše skvelé televízie neboli schopné natočiť nič vtipné ani zábavné, ale len trápne pičoviny. ()

klapqua

pre mňa nostalgia ako sviňa... sledovávala som to ako malý špunt na prázdninách u babky na kopaniciach a odvtedy to spolu mám silno späté... niektoré diele ma celkom pobavili a postava Waltera bola moja platonická detská láska..=) ()