Svatba na spadnutí (TV film)

A Christmas Wedding

Komedie

USA, 2006, 85 min

Michael Zinberg

Michael Mahoney

Scénografie:

David Barkham
  • ajuska

Nepříliš zábavné svatební eskapády - ženich je zavalen stále většími problémy s přípravou, zatímco nevěsta bojuje s nepřízní osudu, aby vlastní svatbu vůbec stihla. A divák v té poněkud nudné sérii katastrof už jen čeká (a v mnoha případech s jistotou předvídá), co se ještě pokazí.(13.11.2007)

• zdenny

Celkem zbytečný film o tom, jak nadřízený celý film volá své podřízené, aby vyřizovala firemní věci, přestože ta má šibeniční termín na zaobstarání a realizování své svatby. Tím se stalo, že hlavní postavy jsou celkem nesympatické. A pokud ona nemohla říct svému šéfovi ne, říkám to já panu režisérovi.(14.11.2010)

• Tommassi3

"To mi připomíná vtip.. Osel přijde do baru a barman mu povídá: Hej, kámo, co ten protáhlej obličej ??" ;) Tu du du dum..;) Kdyby měl ten osel před svatbou a na sobě santovský kostým, platila by tahle replika za velmi výstižný komentář už sama o sobě.. Sentimentální příběh seriálového hráče, režiséra Michaela Zinberga, se spoustou hluchých pasáží, silně nevyužitým potenciálem zajímavého vánočního slaďáku a odkecaným Supermanem Deanem Cainem ve veskrze záporné roli.. No, ani ne tak záporné, jako spíš v roli idiota..;)(20.4.2015)

• Rousse

No, takže. Původně jsem se chtěla rozepsat o naprosto šíleným scénáři a ději o ničem. Naprosto nesympatických hercích, naprosto předvídatelných scénách a naprostých dírách v nich (baby řádí u bazénu na Floridě v bikinách, záběr na hlavní hrdinku která vedle nich sedí zababúšňaná ve svetru?)...ale nakonec jsem si to z nějakýho důvodu rozmyslela a řeknu to takhle. Prosímvás, až si nějakej chytrák naplánuje svatbu na 24. 12., těsně před svatbou se sebere, protože práce volá a nechá svýho naprosto neschopnýho partnera čelit krutým nástrahám osudu, tak si to vyřešte sami, je to váš problém. Ale ostatní tím nezatěžujte, ABY SE NEMUSELY TOČIT TAKOVÝ CHUJOVINY!(26.11.2008)

• crola

Vydržela jsem celých patnáct minut filmu. Ani vteřinu navíc nikdy...(4.4.2014)