poster

Gekidžóban Bleach: Memories of Nobody

 • japonský

  劇場版 BLEACH MEMORIES OF NOBODY

 • japonský

  Gekijōban Bleach: Memories of Nobody

 • anglický

  Bleach the Movie: Memories of Nobody

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy

Japonsko, 2006, 87 min

 • JJ.Gibson
  ****

  Nebyl to špatný film, ale řekl bych, že seriál je celkově mnohem lepší a nápaditěší. To se vztahuje i na souboje a vlastně na celý příběh Memories of Nobody. Kapitáni zde měli spíše cameo roli, což filmu taktéž nepřidalo a ani záporáci nebyli nijak zvlášť výrazní. I přes všechny tyto negace, se jedná o povedený Bleach :) to beze sporu. Každopádně se těším na další filmové zpracování...(21.11.2008)

 • Hitman_47
  *****

  V Karakura Town se náhle objeví Blanks (něco jako neobsazené duše), zatímco v Soul Society se na obloze objeví odraz skutečného světa. Ve skutečném světě se spolu s Blanks objeví záhadná shinigami Senna a taky Ganryuu,vůdce skupiny "Dark Ones". - Co byste čekali od Bleach filmu? Já myslím, že čekáte přesně to, co vám film dá. Animace a kresba jsou prostě vynikající...celý film je natočen ve velkolepém stylu (tady bych chtěl zmínit jak moc závidím Japončíkům, protože si tohle mohli vychutnat na velkém plátně). Posledních 30minut vyplňuje kulervoucí řež, která možná mohla být o chloup delší....ale toho se možná dočkáme v druhém filmu, na kterém už se pracuje :)(9.9.2007)

 • Setanta
  ****

  Bleach filmy jsou divný (ostatně i seriál šel do kytek a manga ho následuje), MoN je z nich však nejlepší. Na rozdíl od ostatních nabízí něco jako Love story, navíc velice smutnou a dojímavou (doporučuji si počkat na scénu po závěrečných titulcích, jinak probrečíte celou noc). Co se týče animace, je o úroveň výš než seriálová, ale všechny postavy v pozadí jsou strnulé. Jinak, ve filmu vystupuje příliš mnoho postav, záporáci jsou nedotažení, závěrečná bitva mi přišlá příliš barvičková a bez opravdových soubojů. Nejlepší stránkou prostě zůstává za romantická linka a příběhová poezie.(12.8.2012)

 • Genryuusai
  *****

  Škoda, škoda a ještě jednou škoda. Od prvního filmu k Bleachi jsem čekal nesmyslný děj, zato hodně zajímavých soubojů. Děj (rozuměj rámcovou linii) mě sice překvapil, protože na to, že se ve výsledku nemohlo nic stát, aby to neovlivnilo seriál, byl celkem uvěřitelný a z části i zajímavý. Ovšem jeho zdramatizování se stalo slabou částí filmu. Skoro celá první polovina filmu je sice skvěle naanimovaná, ale je to prostě nuda... a přitom se tam mohlo odehrát pár soubojů nebo alespoň něco. Není důvod si nechávat všechno jen na konec, který je pak sice vydařený, ale jednotliví kapitáni tam bojují současně a každý dostane jen krátkou chvíli na to, aby předvedl, co umí. Přitom příležitostí k bankai bylo i v první části dost. Ehm.. dost kritiky, nemůžu to doporučit nikomu, kdo neviděl seriál, ale protože sám jsem hodně bleachofilní, 5* to ode mě nemine.(9.9.2007)

 • Subjektiv
  ***

  Přes noc se mi mé hodnocení mírně rozleželo v hlavě a tak ho také mírně upravím. Film je samozřejmě vhodný jen pro fanoušky Bleache a ostatní nechť se mu zdaleka vyhnou. Já jsem fanouškem tak napůl. Poslední bitkařská půlhodinka je solidní, půlhodinka první mi ovšem přišla (a hlavně prvních 5 minut) slabší. To, že se objevilo pár oblíbených postav, na které se v posledních dílech seriálu moc nemyslelo, hlavně Zaraki Kenpachi a Soi Fong, přijímám s povděkem. Přesto se tento film, krom technické stránky, nedostal na úroveň nejlepších dílů seriálu. Lepší ***. Nejste-li ani trochu bleachofilní, tak si klidně odečtěte 1 či 2 hvězdy, jste-li naopak hodně, klidně přičítejte.(11.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace