Jak vyléčit Ježibabu (TV film)

Pohádka

Česko, 1997, 47 min

Vadim Petrov
  • Tommassi3

"Nikdy bych nevěřila, že se dá hejkal takhle ochočit.. A i ten tvůj Vítek.." ;)(4.6.2016)

Vtipná, podařená, lidumilá a v pěkných kulisách natočená pohádka, která musí diváka bavit. Skvělý výkon Vladyky v roli Hejkala, příjemná hlavní hrdinka, jen škoda zcela toporných hereckých výkonů všech třech mužských nápadníků. Jinak ale velmi podařená a pohodová pohádka.(2.7.2012)

• Chrysopras

Magda Chrzová je sice neskutečně pozitivně naladěná, ale to je tak jediná plusová položka ( snad ještě Ježibaba paní Kubánkové ). Jinak dost přitroublé a nepřesvědčivé. P.S. Jan Dolanský tu má opravdu šlehu :-)(3.11.2014)

nedělní odpolední pohádky jen hodnotím,ale nekomentuji (ostatně většinou není 2x co komentovat happy end je vlastně vždy a za 47 minut při nízkém kapitálu nelze nic 2x vymyslet), ale zde udělám vyjímku. Příběh sice není nijak oslniví, ale je tam fůra skvělých scének + pohádka má nějaké to kouzlo, osobitost až by se dalo říci duši. Miroslav Vladyka skvěle zahrál hejkala a svoji roli skvěle sehráli omamné kytičky u ježibaby. Zvažoval jsme 4z5, ale dávám jen 3z5, když jsme si uvědomil jaké pohádky dostaly 4 tak zde by to bylo za 47 minut moc.. i tak příjemné překvapení(23.4.2011)

Příjemná televizní pohádka, kde si především budete všímat masek. Ty jsou povedené, hlavně teda maska hejkala,ta stojí opradvu za to. Hejkala hraje Miroslav Vladyka. Je na něm vidět, že si tu roli hodně užíval a že se do ní pěkně položil. V maskérně musel strávit spoustu času.(16.1.2011)