Supersopka - pravda o Yellowstonském národním parku (TV film)

• Česko

Fiona Scott

Paul Williams

Alisdair Simpson (vyp.)

Lee Sutton

Velice zajímavé, já dokumenty moc často nevyhledávám, ale tento mě velice zaujal. No, byla by to asi pořádná rána. (Viděno 31.12.2009)(1.1.2010)

Upřímně doufám, že v době, kdy si jakýkoliv supervulkán rozhodne vyzvracet své útroby, budu buď na jiné planetě, nebo six feet under.(31.12.2010)

A safra porte, tak doufejme že to nebuchne. V roce 2012 ale jeden nikdy neví..(8.3.2007)

Co by se stalo kdyby se dal do pohybu supervulkán Yellowstone ? Jednoduše řečeno, obrovská tragédie pro celý svět. .. Ale v tomto dokumentu se dozvíme mnohem více než jen co by se mohlo stát, ale také co se již stalo, co se děje a jak se dané věci zjišťují. .... HODNOCENÍ: 78% (4*)(21.6.2014)

Šokující dokument z produkce BBC co by bylo kdyby..? O tom co nás řádově za několik tisíc let čeká a nemine, možná ale i dřív, nato bohužel nikdo přesně nedokáže odpovědět. Tedy jako vždy hodně otázek a málo nebo skoro žádná odpověď od předních geologů a vulkanologů. Ale přesto více než než jen zajímavý dokument, a každopádně se jednalo o koukatelný dokument, který byl vlastně takovou druhou částí hraného dokumentu Supersopka vysílaného pře týdnem.(23.2.2007)