• Prubner

(Hodnocení po 1.dílu) Bohužel to má stejné rysy, jako většina nových českých seriálů. Opět jsou tu nepřirozeně spisovné a šroubované dialogy (paní scenáristko, takhle spisovně přece v soukromí nikdo nemluví, pokud to zrovna není jazykovědec) a toporní herci, kteří tyto dialogy ztuhle recitují (kromě vyjímek jako J.Hlaváčová). Sterilní, nudné, občas nechtěně směšné, občas trapné.(26.2.2007)

• Divočák

Další novácká nuda, která se v ničem neliší od primáckých nud. Nuda, nuda, nuda. Jak mohla česká seriálová tvorba padnout tak hluboko? Nulová atmosféra, nulové herectví, nulová invence, tupý scénář a prázdné postavy bez jediného náznaku zajímavosti. Jako kdyby Prima a Nova pracovaly podle jediné šablony, kterou postupně přikládají do méně či více atraktivních prostředí a tím jenom obrovsky plýtvají nabízený potenciál. Ale dobře nám tak. Dokud tady budou lidi, kteří budou ochotni se na tyhle sra*ky dívat, dokud budou Češi natolik hloupí, že nerozeznají dobrý seriál od odpadu, dokud zůstane důvod pro to, že kvalitní seriály budou dál odsouvány do pozdních večerních hodin tímhle malastem, budou se podobné hovadiny dál natáčet a komerční televize budou dál prznit vkus českých seriálovách diváků. Dobře nám tak - národ který se nebrání, nemá proč být zachráněn.(25.2.2007)

• Betmän

Jsem student práv v 1. ročníku, ale v životě bych nevyplodil takový zhovadilosti, jako hlavní hrdinové už v upoutávkách. Teď se dívám na část asi 3. dílu a to je to první a poslední, co z toho chci vidět. Nebetyčná blbost, ve který jsou samý umělý panáci, navíc aby tu bylo něco novýho, je tu pokus o jakési maximálně přirozené nasvícení, hnus.(14.3.2007)

Ryzí řezničina (pro Moniku Hilmerovou po slovensky mäsiarina).. Kvalita seriálu byla ještě hluboko pod úrovní prvé řady rodinných pout, takže seriál je ultimátním způsobem zvrhle zábavný. Pokud to autoři mysleli vážně, je mi jich opravdu líto a měl by na ně rychle přijít Chocholoušek se sítí, ale pokud se jednalo o pokus vytvořit co největší zhovadilost, tak je seriál nedoceněný až převratný. Herecký ensámbl by přehrál bez problémů i Vydrýsek po nemoci, a pokud by hrál v seriálu ještě Tomáš Krejčíř jako "hlavní milovník", byla by to jasně pětihvězdičková záležitost. Jako advokát jsem si seriál skutečně užil až na dřeň, řekněme, že takhle si snad práci v advokátní kanceláři nemůže představovat ani retardovaný pomocník řidiče fekálního vozu. Hudba Janka Ledeckého (mimochodem, jak signifikantní, vystudovaného právníka) dodává tomuto opusu korunu. Vzhledem k tomu, že lidi tak blbí nejsou a ani být nemohou, musí se jednat o svéráznou satiru a podle toho je třeba toto dílo hodnotit.(3.7.2014)

• Big Bear

Sice se tímto komentem pouštím do hodně hustého ,,flaku'' odpadů, ale takový jsem už já. Ano, není to nic moc. Jenže já přihlížím k době vzniku a i k tomu co se za seroše nabízí dnes. Tehdá mi seriál přišel koukatelný už jen kvůli obsazeným dámám - Hilmerová, Plánková, Leichtová... Dnes jsem viděl po dávné době jeden z dílů a nijak pohoršen jsem nebyl. Dokonce bych řekl, je to stále lepší než Ordinace. * *(24.6.2017)