• hot_spot

Novácké hnojiště TV dramat si nedá pokoj a útočí na nás dalším skvostem, který má ambice akorát ukázat, jak dobře vypadá Monika Hilmerová v přiléhavém kostýmu. Koho nedorazí úvodní znělka, která jistě nakopne kariéru dalšího "neprávem přehlíženého" zpěváka, hmatat po ovladači ho donutí jeden z těch naprosto šílených dialogů nebo herci, které snad někdo posbíral na autobusové zastávce. Atraktivnější než cpát do primetime tohle by snad byla i další resuscitace Pitavalu...(23.3.2007)

Jakmile se nejedná o komerční tahák, nebo o smysluplně nesmyslný psychonesmysl (filmový klub), rázem je to trnem v oku v podstatě většině uživatelů. Jedná se o seriál ze života o každodenních radostech i starostech s možností nahlédnutí pod pokličku právnické každodenní rutiny. Uznávám, že první díly se tak nějak vlekly, ale zhruba od půli se zrychlil spád i dramatičnost. A že v seriálu nekmitalo víc hereckých es, jak zřejmě vadilo zdejším uživatelům, mi rozhodně nepřišlo na škodu. Na rozdíl od těch nekonečných seriálů (Ulice, Ordinace) mi u tohoto bylo celkem líto, že není víc, než 17 dílů, takže dávám jednoznačně 5 hvězdiček.(6.11.2012)

• Big Bear

Sice se tímto komentem pouštím do hodně hustého ,,flaku'' odpadů, ale takový jsem už já. Ano, není to nic moc. Jenže já přihlížím k době vzniku a i k tomu co se za seroše nabízí dnes. Tehdá mi seriál přišel koukatelný už jen kvůli obsazeným dámám - Hilmerová, Plánková, Leichtová... Dnes jsem viděl po dávné době jeden z dílů a nijak pohoršen jsem nebyl. Dokonce bych řekl, je to stále lepší než Ordinace. * *(24.6.2017)

• Psema

Přiznejme si to. Už v upoutávkách bylo patrné, že to bude další Ordinace. Já jsem tajně věřil, že to nebude tak blbé, jak se následně ukázalo. Větší nesmysly okolo práva a legislativy, aby člověk pohledal. Na tenhle seriál člověk ani nemusí znát zákoník, aby prohlédl pitomosti, které herci plácají za vydatné masáže tupého scénáře. Ono je už s podivem, že by polovina advokátní kanceláře pomáhala lidem zadara. Už jste něco takového viděli? Mám pocit, že ne a nikde jinde než v tomhle pokusu o seriál (jelikož to bude evidentně telenovela) to neuvidíte.(2.3.2007)

• Prubner

(Hodnocení po 1.dílu) Bohužel to má stejné rysy, jako většina nových českých seriálů. Opět jsou tu nepřirozeně spisovné a šroubované dialogy (paní scenáristko, takhle spisovně přece v soukromí nikdo nemluví, pokud to zrovna není jazykovědec) a toporní herci, kteří tyto dialogy ztuhle recitují (kromě vyjímek jako J.Hlaváčová). Sterilní, nudné, občas nechtěně směšné, občas trapné.(26.2.2007)