• Tosim

Myslel jsem si, že mě paní Eva Papoušková nemůže po Pojišťovně štěstí překvapit, a ejhle! :-( Je zde "profesní" seriál. Hlavní přídomky tohoto by ale měly být hlavně otravný a předvídatelný. Nejen neskutečně nudné natahování zápletek, které se dají shrnout do dvou vět, ale jejich další nelogické a kolovrátkové "klonování" má efekt pouze ten, že člověk, který vynechá pět dílů (jako já), to vlastně nepozná. A o to tady jde - matko, zaopatři svoje děti, otče (existují takoví?), vezmi do ruky lahváč a ČUČTE. Upřímnou soustrast. Ján Sebechlebský se v jakémsi článku nechal slyšet, že zaměstnává herce ze Slovenska, protože je prý MÁLO HERCŮ. Co, kurňa, málo herců, HODNĚ SERIÁLŮ!!! Možná je to krátkozraký přístup, ale nějak mi Jaromíra Polišenského ani líto být nemůže...(13.4.2007)

• Big Bear

Sice se tímto komentem pouštím do hodně hustého ,,flaku'' odpadů, ale takový jsem už já. Ano, není to nic moc. Jenže já přihlížím k době vzniku a i k tomu co se za seroše nabízí dnes. Tehdá mi seriál přišel koukatelný už jen kvůli obsazeným dámám - Hilmerová, Plánková, Leichtová... Dnes jsem viděl po dávné době jeden z dílů a nijak pohoršen jsem nebyl. Dokonce bych řekl, je to stále lepší než Ordinace. * *(24.6.2017)

• Betmän

Jsem student práv v 1. ročníku, ale v životě bych nevyplodil takový zhovadilosti, jako hlavní hrdinové už v upoutávkách. Teď se dívám na část asi 3. dílu a to je to první a poslední, co z toho chci vidět. Nebetyčná blbost, ve který jsou samý umělý panáci, navíc aby tu bylo něco novýho, je tu pokus o jakési maximálně přirozené nasvícení, hnus.(14.3.2007)

• Elyssea

Trochu života do toho umírání.. Neuvěřitelně pitomý seriál, který dokonce je hrůznější než samotná pojišťovna (ta je proti tomuhle hodná nominace na Českého lva). Souhrn totálně zbytečných postav (kterým "kraluje" Veronika Freimanová) a pitomého děje z tohole tvoří snad nejhorší český seriál za poslední léta.(4.11.2007)

Jakmile se nejedná o komerční tahák, nebo o smysluplně nesmyslný psychonesmysl (filmový klub), rázem je to trnem v oku v podstatě většině uživatelů. Jedná se o seriál ze života o každodenních radostech i starostech s možností nahlédnutí pod pokličku právnické každodenní rutiny. Uznávám, že první díly se tak nějak vlekly, ale zhruba od půli se zrychlil spád i dramatičnost. A že v seriálu nekmitalo víc hereckých es, jak zřejmě vadilo zdejším uživatelům, mi rozhodně nepřišlo na škodu. Na rozdíl od těch nekonečných seriálů (Ulice, Ordinace) mi u tohoto bylo celkem líto, že není víc, než 17 dílů, takže dávám jednoznačně 5 hvězdiček.(6.11.2012)