• Lolita

Hele, kdo jim tam vymýšlí ty jména? právnička Ema Justicová... jak originální! lempl Julie Lamplová, Pepa Klika má jistě kliku, že je Viktor Slušný tak slušný, sebranka Káča, Rézi a Tonička, atd, atd... a zlatý hřeb: Egon Rajtr?!?! a cosijakozápletka je ještě debilnější než všechny jména dohromady, takže si to jistě dovedete představit. Fuj.(4.3.2012)

• hot_spot

Novácké hnojiště TV dramat si nedá pokoj a útočí na nás dalším skvostem, který má ambice akorát ukázat, jak dobře vypadá Monika Hilmerová v přiléhavém kostýmu. Koho nedorazí úvodní znělka, která jistě nakopne kariéru dalšího "neprávem přehlíženého" zpěváka, hmatat po ovladači ho donutí jeden z těch naprosto šílených dialogů nebo herci, které snad někdo posbíral na autobusové zastávce. Atraktivnější než cpát do primetime tohle by snad byla i další resuscitace Pitavalu...(23.3.2007)

Ryzí řezničina (pro Moniku Hilmerovou po slovensky mäsiarina).. Kvalita seriálu byla ještě hluboko pod úrovní prvé řady rodinných pout, takže seriál je ultimátním způsobem zvrhle zábavný. Pokud to autoři mysleli vážně, je mi jich opravdu líto a měl by na ně rychle přijít Chocholoušek se sítí, ale pokud se jednalo o pokus vytvořit co největší zhovadilost, tak je seriál nedoceněný až převratný. Herecký ensámbl by přehrál bez problémů i Vydrýsek po nemoci, a pokud by hrál v seriálu ještě Tomáš Krejčíř jako "hlavní milovník", byla by to jasně pětihvězdičková záležitost. Jako advokát jsem si seriál skutečně užil až na dřeň, řekněme, že takhle si snad práci v advokátní kanceláři nemůže představovat ani retardovaný pomocník řidiče fekálního vozu. Hudba Janka Ledeckého (mimochodem, jak signifikantní, vystudovaného právníka) dodává tomuto opusu korunu. Vzhledem k tomu, že lidi tak blbí nejsou a ani být nemohou, musí se jednat o svéráznou satiru a podle toho je třeba toto dílo hodnotit.(3.7.2014)

• HawkeyeSaw

Přijde mi zbytečné tento seriál šmahem odsunout do odpadu, i když ho zároveň nechci označovat za nějak zvlášť kvalitní. V porovnání s většinou seriálů, které se podobným způsobem hrnuly a hrnou na obrazovky, tento poskytl alespoň zajímavou lokaci, interiéry a zkrátka trochu jiný kabát k jinak stejným dějovým liniím, jako ve všech podobných seriálech. Na druhou stranu by mě zajímalo, nakolik si za tímto dílem budou stát odborní poradci, se kterými scénáristé zjevně moc nespolupracovali. Parodie na advokátní zkoušky, nelogičnosti, chyby a někdy naprosto nemožné pojetí a řešení určité právní situace dokázalo z téhle skupinky advokátů vytvořit bandu, která práva neznalého diváka buďto totálně zmate nebo svou hrou na právníky spíše unudí. A člověk, který do problematiky alespoň trochu vidí, se může tak jedině bavit nad absurditami, které právní případy v tomto seriálu přinášejí. Ve srovnání s jinými seriály tohoto typu však zde jde alespoň o snahu zasadit děj do určitého zajímavějšího prostředí než je běžné.(3.9.2012)

• Betmän

Jsem student práv v 1. ročníku, ale v životě bych nevyplodil takový zhovadilosti, jako hlavní hrdinové už v upoutávkách. Teď se dívám na část asi 3. dílu a to je to první a poslední, co z toho chci vidět. Nebetyčná blbost, ve který jsou samý umělý panáci, navíc aby tu bylo něco novýho, je tu pokus o jakési maximálně přirozené nasvícení, hnus.(14.3.2007)