Reklama

Reklama

Hudba pro jeden byt a šest bubeníků

(festivalový název)
  • Švédsko Music for One Apartment and Six Drummers

Obsahy(1)

Skupina squatterov obsadí byt staršieho manželského páru, ktorý si práve vyšiel na prechádzku so svojim psom. Prechádzajú postupne kuchyňou, spálňou, kúpelňou a nakoniec skončia v obývačke. V každej miestnosti využívajú jej vybavenie na zahranie melódie. Ku koncu však zostanú veľmi zaskočení. (artas)

Recenze (30)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Hudobní teroristi :-D Oni sú fakt blázni, ale v dobrom. Originálne a zábavné, odporúčam pozrieť aj celovečerný film Sound of noise (2010). ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Na kratkych filmech je to nejdulezitejsi napad. V celovecernim filmu muze napad chybet, ale vysledek i tak muze stat zato, ale v kratasu ne. A ten napad tady je, takze davam plny pocet a doufam, ze sii nikdo takhle nepohraje s moji knihovnou :D ()

Hannibal92 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mi vubec zábavný ani vtipný nepřišlo, spíš mi z toho bylo docela na nic. Možná kdyby po sobě uklidili, aby nebylo nic poznat a odešli dřív než přijdou majitelé, tak bych dal o * víc, ale takhle je to akorád divný a místy dost nechutný. ()

togaf 

všechny recenze uživatele

Chytlavá hudba :D Kartáčky na zuby byly nechutný a vynechala bych házení s knihami, ale jinak dokonalé. Zvlášť ten závěr. ()

easaque 

všechny recenze uživatele

5* Toto původní dílko ani po letech neztratilo své kouzlo a stále si zaslouží plný počet hvězdiček za nápad, hudbu i autenticitu. Dnes jsem si to zopakoval a zároveň si pustil o dekádu novější remake sebe samotného. Někomu se stokrát odehraná písnička může stále líbit, ale rozhodně už ztrácí kouzlo a ani to vánoční moc nepomáhá. Navíc je to tady oproti originálu hodně nakašírované a sestříhané, takže je nereálné to na jeden zátah zvládnout. Nezatracuji, ale originál je nenahraditelný. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Estrellita 

všechny recenze uživatele

Tohle mě teda až tak nezaujalo. Z toho filmu úplně dýchalo, jak je celý předem připravený a naplánovaný (jak samozřejmě film být má), bohužel tady mu to spíše ubírá. Proto závěrečná pointa, na kterou láká diváky popis filmu, vůbec pointou nebyla, možná bych bez ní film ocenila líp. A pohazování knih bylo zbytečně neuctivé, obyčejné zaklapování by vydalo tentýž zvuk. 50% ()

dANo 

všechny recenze uživatele

Síce som už videl Sound of Noise, takže už som nebol až taký prekvapený z nápadu, ale aj napriek tomu som si to užil a dobre som sa pobavil. A ako väčšina tu spomenula, tak "obývačka" bola jednoznačne najkreatívnejšia... :) ()

Lionheart 

všechny recenze uživatele

Tak už vím, kde Ikea vzala ty svoje hudební reklamy. Nikdy bych do Švédů (nic proti nim) neřekl, že jsou tak hraví. S tou televizí to bylo geniální, ale to házení knih si mohli odpustit. Těším se na Sound of Noise. ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele

Napad, ktery rozvinuli Pink Floyd v jejich nerealizovanem albu Household Objects a s kterym koketovali WWW na prvnim albu Neurobeat, je zde dotazen temer k dokonalosti. K hudbe nejsou potreba nastroje ani noty, staci obyvak. ()

orkadimenza 

všechny recenze uživatele

V kuchyni a v obýváku to byla opravdu pecka, ložnice mi vůbec nesedla, vcelku to je ale vtipná hudební hříčka, která dokáže zaujmout. ()

Reklama

Reklama