Vykutálený zlodějíček Silas, čerstvě propuštěný na podmínku, si vezme za ženu neteř policisty, kterému slíbil, že bude sekat latinu. Policista však nemá ani nejmenší ponětí, že Silias chce svatební cesty na Niagarské vodopády využít k útěku do Kanady. Krásná a chytrá nevěsta Camille jeho plány odhalí a věří, že dokáže Siliase změnit. (oficiální text distributora)

Shit

Podle hodnocení to nevypadá a asi to ani nikdy vydat nebude na nějakej dobrej film, ale mě se to strašně líbilo. Mam prostě rád, když se do žánru, kterej většinou nabízí pořád to stejný vloží něco originálního takovým lehkým nenuceným způsobem, že z toho neni cítit, jak se to chce vymykat a jak to chce být děsně jiný, což se přesně stalo tady. Sice by to mohlo být bezesporu ještě zábavnější romanticko-komediální fantasy roadmovie, ale ta originalita a smysl celýho toho příběhu mě prostě dostalo a Jamese Franca začínám mít čim dál tim víc rád, což je téměř zázrak, když si vzpomenu, jak se mi při pohledu na něj ve spidermanovi otvírala v kapse mačeta. A co se týká Sienny Miller, tak o tý se nemá cenu bavit, pěkná holka film nikdy nezkazí, aspoň teda mě ne. Objektivně tak za 3-4*, ale jelikož mi objektivita většinou nic moc neříká, tak u mě neobjektivních, ale za to daleko hodnotnějších 4,5* ()

hellstruck

Původně jsem se chystala dát 4*, protože ono to opravdu není tak špatné, jak se může zdát-ale tím koncem zkrátka úplně všechno dobré zazdili. Camille je jako zfilmovaná Burtonova nevěsta, ale narozdíl od ní Camille postrádá vtip a mystično. Přesto je to takové bizardní a spoustě lidem to nemusí sednout. Chvílemi mě to dokonce dojalo. Jen je opravdu škoda toho spoiler konce, kdy zemře i Silas a oba naskočí na modrého (nebo byl růžový..?)koně a vesele s ním skočí do vodopádů,připraveni odejít na věčný odpočinek. To nebylo nic jiného, než kýč. Ale jinak Sienna s Jamesem vytvořili příjemný pár a dobře se na ně koukalo:) ()

Pepinec

Takové splácané lečo, které někdo vařil stylem pokus omyl a na které člověk neví, jestli si má vzít příbor nebo jen lžíci. Četl jsem tři obsahy a každý mluvil jinou řečí; jako bych snad nebyl jediný, kdo neví, o co přesně tady komu jde. Kamča není špatná, jenom škoda, že ji nikdo neukázal, co jiného se ještě na koníčkoj dá dělat... ()

Sysel_CZ

Opravdu úžasný film; ze začátku jsem přemýšlel, jestli to nebude jen další zářez do kategorie nejnesympatičtějších hlavních hrdinů, ale samozřejmě tu byla možnost, že jde o záměr a všechno se vybarví. A výsledné barvy byly nad moje očekávání, tahle pohádka předčila i moje očekávání - a to si od těchhle filmů často slibuji až moc. ()

misterz

Film ma zaujal svojim originálnym námetom, ktorý miestami prechádza do rozprávkového rozmeru. Ale o to to bolo čarovnejšie. Rozbeh bol naozaj zaujímavý, človek síce chvíľu nevie ktorá bije, v duchu si hovorí: "to čo je za kravinu?...", ale neskôr dostane príbeh formu a všetko sa vyjasní. Je tu veľa pekných myšlienok, aj keď skoro všetky smerujú k starej známej pointe: "človek si uvedomí čo má až keď to stratí". Avšak je to niečo, čo sa oplatí stále pripomínať. Len škoda toho neuveriteľne, strašne gýčovitého konca, ten mi vonkoncom nesadol. Chápem, že to dobre zapadlo do scenára, ale možno by sa dal spraviť ešte zaujímavejší a hlavne bez toho pátosu. Len sa stačilo s príbehom troška viac vyhrajkať. Našťastie film nenudil a pôsobil príjemne. 65/100 ()

• Během natáčení u Niagarských vodopádů si režisér Gregory Mackenzie vzal svou přítelkyni. Svatby se zúčastnil celý štáb - producent Albert S. Ruddy vedl nevěstu k oltáři, Sienna Miller (Camille) šla za družičku a James Franco (Silias) ženichovi za svědka. (HappySmile)
  • Po nehodě Silas (James Franco) objímá Camille Foster (Sienna Millerse) a jeho košile je zakrvácená pouze chvílemi. (Barrymore)
  • Na závěrečné párty pro štáb a herce bylo karaoke. James Franco zde zazpíval písničku ze Spider-Mana, kde si v roce 2002 zahrál. (HappySmile)