Džungle rtěnek (TV seriál)

Lipstick Jungle

Komedie / Drama

USA, 2008–2009, 14 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Brooke Shields, Kim Raver, Lindsay Price, Paul Blackthorne, Andrew McCarthy, Robert Buckley, David Norona, Sarah Hyland, Matt Lauria, Marcia DeBonis, James Lesure, Adriane Lenox, David Alan Basche, Rosie Perez, Christopher Cousins, Shannon McGinnis, Julian Sands, Carlos Ponce, Vanessa Marcil, Mary Tyler Moore, Ronald Guttman, Edward Kerr, Melanie Mayron, Maria Thayer, Lorraine Bracco, Ben Huber, Noah Bean, George Aloi, Reg Rogers, Anastasia Griffith, Cheyenne Jackson, Dan Lauria, Michael Aronov, Christine Ebersole, Leven Rambin, Adam Trese, Dan Hedaya, Florencia Lozano, Damian Young, Jason Antoon, Rosanna Arquette, Bobby Cannavale, Holley Fain, Charles Busch, Marsha Mason, Sara Bareilles, Rondi Reed, Leia Thompson, Kathie Lee Gifford, Chris Riggi, Jaime Tirelli, Hoda Kotb, Ewa Da Cruz, James Blake, John Keating, Matthew Walker, Greg Keller, Jicky Schnee, Lucy Walters, Pepper Binkley, Joe D'Onofrio, James P. Anderson, Kim Allen, Neal Bledsoe, Jackie Moore, Keith Patterson, Marlies Pinto, Matthew Risch, Katherine Dickson, Jennifer Butler, Danny Boushebel, Mark Vincent, Quarles Antoine, Angela Jeanneau, Gabriel Liotta, André De Shields, D.K. Bowser, Dj Nino Carta, Chip Zien, Vincent De Paul, Tom Degnan, Seth Barrish, Skylar Gaertner, Frank Converse, Julia Barnett, Stacey Maltin, Ira Hawkins, Mark DiConzo, Geoffrey Nauffts, Jake Siciliano, Sylvia Kauders, Bhavesh Patel, Shirley Rumierk, Kerry Butler, Ivan Hernandez, Julie Claire, Bradley White, Jennifer Ikeda, Natasha Bedingfield, Bill Geary, Jacqueline Antaramian, Nathan Clarkson, Emily Kincaid, Aimiende Negbenebor Sela

Komentáře uživatelů k TV seriálu (51)

Každému, kdo viděl byť jen pár dílů, musí být jasné, že ze života je to mnohem víc, než Sex ve městě, i když tady jsou dámy mnohem bohatší, a tak víc odtržené od našeho malého, středostavovského (jak kterého?) života. Vynahrazují to ovšem půvabem, o kterém se v Sexu nedalo moc mluvit. Jen ta Brooke fakt příliš toho hereckého talentu nepobrala.(18.5.2010)

20/20 + preair Ideální alternativa pro někoho, kdo zas až tak nevyznává Sex ve městě a chtěl by, aby ty hrdinky byly zralejší a svým způsobem reálnější. Je to dokonalá kombinace moderní doby a klasického melodramatu. Civilní herectví, serialita i epizodičnost. Velké romance i seriózní kariéry, tady najdete vše. A ano, předloha má také svá plus. Má poklona.(2.2.2015)

• LiVentura

Něco na způsob "Sex ve městě"... poměrně zdařile nesympatické dámy.(6.1.2010)

• 666teen

Menstrual Madness.(20.4.2010)

Normálny ženský seriál. Kopa bestsellerovského klišé (zvodný milionár, sexi robotník, aféra s mladším mužom), ale celkom ma potešilo, že tvorcovia sa neboja posúvať "príbeh" aj prostredníctvom škrtania opotrebovaných postáv. Hrečky i postavy určite sympatickejšie ako v SEXE V MESTE... Ale na rozdieil od Sexu (resp. jeho niekoľkých dramatickejších epizód) tu absentuje silnejší emociálny rozmer...(6.7.2014)

Hodnocení po první sérii - důstojný nástupce Sexu ve městě, který ale opravdu osloví jen málokoho, protože jestliže se s Carrie Bradshaw ještě dalo jakž takž ztotožnit, u hlavních postav Džungle to jde jen těžko (kolik je tady čtyřicetiletých, krásných, bohatých a ještě k tomu profesně úspěšných žen?). Co se týče hereček - zatímco Lindsay Price hrála v Beverly Hills hodnou holku od vedle, tady ztvárňuje pěknou dračici, které byste občas s chutí daly pár facek; Kim Raver, která mi byla ve 24 strašně protivná, si tady získala mé veškeré sympatie (a její mladý milenec také...) a Brooke Shields je zkrátka mizerná herečka, která zkazí jakoukoliv postavu.(3.2.2010)

• korbitch22

hodně moc luxusní džungle fenek:-)(22.3.2010)

• anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA = 6.1.2010 (6.1.2010)(6.1.2010)

• Kryton

Fuj co to jako má být? Staré obličeje a jejich nesympatické nositelky v nečem alá Sex ve městě? Svět se zbláznil!(19.1.2010)

• Patw

Tento seriál připomíná jiné dílo a to lepší "Sex Ve Městě". Pro mě určitě jeden z nepřekonatelných seriálů. Nevím proč ale i přes další sedování dalších a dalších dílů trpím. Možná bych tomu dal i nějakou tu hvězdičku, ale to bych na to nesměl koukat s čekým dabingem - který je opravdu strašný.(21.2.2010)

• Beagle

Viděla jsem jeden díl a nemám potřebu dívat se na další. Džungle rtěnek? Kéž by. V tomhle případě jde spíš o rtěnku na zubech. (Jediné pozitivum vidím ve výběru hudby, například The Bomb od Bitter:sweet, která zní jako úvodní melodie, je dobrá. Což se o Brooke Shields už říct nedá.)(14.1.2010)

• Eldrick

Candace Bushnell asi došly love, tak napsala trapnou variaci na SEX VE MĚSTĚ.(19.1.2010)

• Sinn

Tak tohle je pořádná bída. Těšila jsem se, že po Sexu ve městě následuje další podobně jednoduchý a nenáročný, ale zábavný seriál o postarších kamarádkách na život a na smrt. Ale tohle? Absolutně nezajímavé, nudné, s nesympatickými hlavními představitelkami, které hereckého talentu moc nepobraly. Sex ve městě měl sice stáří, ale především šarm, vtip a módu, tady zůstalo jen stáří.(26.4.2011)

• tojowoeZNK

Ha ! Do piče stím !(5.5.2011)

Nic světaborného se nekoná. Nemá to údernost, "poučnost" a sexuální otevřenost Sexu ve městě. Je to "jen" milý příběh o třech kamarádkách, které řeší klišoidní romantické problémy. Ale bavil jsem se, nebudu lhát :D(19.5.2010)

• KitFisto

Připadalo mi to jako Sex ve městě, až na to, že to je horší.(9.1.2010)

Ono je asi brzo to nějak extra hodnotit, i když se dívám, že to se tady málokdo zlekne a zpřehledem dává odpad po prvním dílu.. Zajímavé. Škoda, že tu na takové odpadní experty není nějaká zpětná vazba. :-) To by pak možná měli i o starost míň s komentářema.. Myslím, že téměř nic si nezaslouží hodnocení odpad (a jen pár filmů/seriálů pouze jednu hvězdičku). Ono to nebude úplně sranda natočit takový film nebo seriál..(14.1.2010)

• KR4T4S

Po prvním díle vůbec neoslovilo. Vtipy nefungují (nebo nejsou vtipné). Tohle je na mě moc "holčičí".(6.1.2010)

• kisha

příšernost od odpudivýho názvu přes plochý a nesympatický charaktery až po samotnej pro tenhle žánr naprosto zvomílanej "děj"(12.4.2010)

Čekala jsem více, se Sexem se nedá měřit. High society je studená jak psí čumák, ale tři hrdinky jsou v jádru obyčejné ženské s běžnými problémy. Nejblíže mám k Nico, která naplno citově bojuje. Moc nechápu tu mladou infantilní návrhářku. Možná se seriál rozjede a příjemně překvapí.(8.2.2010)

• Paity

Džungle rtěnek je zcela zbytečnou záležitostí, která vznikla jen proto, aby cucala peníze a vezla se na vlně obliby Sexu ve městě. Brooke Shields by ještě šla, ale Kim Raver a Lindsay Price jsou tam k ničemu. Navíc příběh je celý naprosto nudný a s již zmiňovaným New Yorským seriálem se nemůže rovnat, byť se tenhle škvár také odehrává ve stejném městě, což je dalším důkazem toho, že se tvůrci opravu neštítí ničeho.(31.5.2012)

Průměr. Viděl bych to na čistých 60%, možná trošku slabších. Prostě průměr. Na holky se kouká fajn, zápletky jsou sice už celkem okoukané, ale je to tady podáno celkem svižně, takže to nenudí. Sem tam nějaký vtípek, ať už lepší nebo horší. V porovnání se Sexem ve městě je to ale o dost slabší, resp. s prvními sériemi tohoto seriálu. Prostě takový seriál o vztazích, kterých byla je a bdue asi spousta. Prostě průměr. Koukat se na to dá, utíká to rychle, nenudí to. na zabití času je to OK. Howgh!(10.3.2010)

• waits

VIděl jsem tři díly, což je možná na hodnocení málo, ale další už prostě nedám. Poskládat dohromady tak nesympatickou skupinu lidí a připravit tak nezajímaýy a nudný scénář se hned tak nepovede. Zajímalo by mě, proč Prima tohle nasadila na svůj celoplošný kanál a výborný 30 Rock přitom umístila na Prima Cool.(1.2.2010)

• sona123

Naprosto strašná slátanina s miliónem hvězdiček. Nudné postavy, nudné příběhy, nudné dialogy. Soap opery jdou natočit mnohem zajímavěji.(12.4.2014)

• Jeremiah

Po první řadě mohu říci, že to co jsem očekával se událo. Úspěšné ženy a jejich pracovní a vztahové problémy, které více či méně úspěšně řeší a dokazují, že zvládnou své úkoly minimálně stejně dobře jako muži. Teď jsem to asi u většiny uživatelek "podělal", že? Ale je to jen pocit, jaký mám z tohoto seriálu a jaký mívám i z většiny filmových děl týkajících se "zrovnoprávnění". Za každého by měl hovořit jeho pracovní výsledek a mělo by být jedno, zda se jedná o ženu či muže. Hvězdičky dávám za slušnou dějovou linii, ale i za příjemné a dobře vybrané herečky.(10.3.2010)

• cogi

Stačilo mi jnéno scénaristky a už jsem byla celá natěšená, .. sice jsem počítala, že to nebude druhý sex ve městě, ale přece jen ... hodně hodně mě to zklamalo, seriál není nejhorší, ale ani žádný zázrak(26.3.2010)

• Bohnice05

Takový levný a ničím zajímavý Sex ve městě....(14.6.2010)

• Astrebleue

Už jenom ten název je trapnej. Zlatej Sex ve městě!(5.5.2010)

• Valentin

Příšera z Černé laguny se vrací... nebo je to z Modré. No, zatímco Sex ve městě pobaví (protože se jeho příběhům nedá vůbec věřit), tyhle tři pipky jsou vážně na zabití (protože bych i věřil, že takové můžou existovat).(2.2.2012)

Má to docela dost pravdivě hořce vtipných momentů, ale jinak odpočinkový průměr.(15.1.2010)

• dewil21

Když jsem to viděla, styděla jsem se, že mám taky peachu a že takové seriály se (údajně) točí pro nás(14.9.2012)

• casef

Chápu, že někomu se může líbit seriál o ženách nad třicet a jejích vztazích a kariéře, ale pro mě je to střašná nuda.(18.1.2010)

hvězda dolů za to, že těch dílů bylo tak málo...začlo to hezky gradovat. Mě to prostě bavilo(26.5.2010)

• Queendom

Bože, to je blábol! Asi jsem měla vysoký očekávání, protože Sex ve městě je pro mě kult. Ale s tím má tahle slátatina společnýho jen...moment....jo, už vim. Jsou tam ňáký kamarádky. Zásadní rozdíl mezi partou kolem S.J.Parkerový a B.Shieldsový (je fakt jistý, že neni předělanej chlap???) je totiž v tom, že ač se Sex ve městě odehrává na Manhattanu a holky si žijou docela nad poměry, v klidu a pohodě se s nima průměrná holka ze střední Evropy dokáže ztotožnit. Bráno s trochou nadsázky jsou totiž jejich příběhy reálný. Kdežto tady v tý..... Džungli (to sedí) se realitě nepřiblížil ani jeden dialog, o celým dílu tím pádem nemluvě. A to je teda šílený. Ani nevim proč dávám dvě hvězdičky. Asi proto, že tato záležitost udržela mojí pozornost celý tři díly, než jsem si rtěnku setřela a šla si radši číst.(4.3.2010)

Druhý Sex ve městě, někdy mě napadá, jestli v těchto seriálech jde víc o to, co mají postavy na sobě nebo o to, kolik večírků stihnou navštívit. Ale jinak je to dobrý relax a tenhle zhýralý městský život plný módy a sexu mě baví.(9.5.2010)

• sidcom

tentokrát jsou tam místo 4 nesympatických slepic jenom 3, aspoň něco :)(12.5.2011)

• Demoiselle

Snaha o nový Sex ve městě nebo co?(11.3.2012)

Je to ryze "holčičí" záležitost. Trochu postrádám vtipnost a šmrnc Sexu ve městě, vše je blýskavější a mondénnější, ale jako příjemná zábava to ujde. Herečky jsou docela hezké, ovšem herecké výkony slabé.(28.2.2015)

heh, sex v meste pokračovanie, no tieto ženštiny sú mi akosi telesne aj psychicky bližšie, asi to bude tým, že som čítala predlohu...(27.1.2009)

• lucy.lu

Průměrná babská drbárna z poněkud méně průměrného prostředí. Zajímavé komentáře: Tosim(28.8.2011)

• Zette10

Kabátky, malovátka, lodičky, kabelky, šmínky, pi*ovinky. Vydržel jsem se dívat ne déle než minutu a půl. Slepičí vývar se má vařit, ne natáčet. Laciný a trapný pokus o nápodobu Sexu ve městě.(17.1.2010)

Narozdíl od Sexu ve městě mě tohle celkem chytlo. Co na tom, že dámy žijí své snové životy, mají hadry za 2 000 dolarů a stejně nejsou spokojené! Zatímco "Sex" byl jen a pouze o sexu, tohle dovede produkovat i jiná témata. Aspoň myslím ... a i když ne, tak u toho můžete relaxovat, ne?(19.3.2010)

Byla jsem hodně zvědavá a čekala jsem hodně špatnou věc díky negativním komentářům, které jsem o tomhle počinu zaslechla. A co se nestalo - mile mě potěšil. Je naprosto nevyhnutelné srovnávat jej se Sexem ve městě, kde bych hlavní představitelky fackovala od rána do večera, ale který mě dost bavilo sledovat kvůli jejich různým příhodám. Tady mě dokonce zajímá, jak to s kým dopadne, což jsem u SAC nezažila. Představitelky nemají být mladice-ohnice - čtyřicítky, co si hrajou na dvacítky včetně toho, že řeší stejně malicherné problémy a slovíčkaření. Líbí se mi, že Kim Raver nevypadá na první pohled sympaticky, že Lindsay Price je trhlá a chová se tak, a že Brooke Shields vypadá skutečně jako zasloužilá udřená matka. Postavy se mi dokonce zdají obstojně zahrané a uvěřitelné. Candace Bushnell asi nikdy neudělám radost tím, že bych si její počiny zakoupila v literární podobě, ale jako sekané oddychovky z high-class života mě zatím opravdu baví.(26.4.2010)

Zajímavě vymyšlený scénář a dobře vybrané herečky. Každý chlap si alespoň jednu vybere ;-). Jinak nic nového pod Sluncem. Taková malá kopie Sexu ve městě.(15.2.2011)

• stenyek

Na rozdíl od Sexu ve městě tohle nejsou ty rozverné holky, ale arogantní krávy. Vrcholně nesympatické hlavní hrdinky (trapné herečky, Shields s dabingem Bočanově je horor, Raven je jak smrtka a Price je nechutná). Tenhle seriál neměl vůbec vzniknout, radši bych prosil další Sex ve městě.(16.2.2010)

• Anncovicka

Takhle blbý seriál už jsem dlouho neviděla. Nudné, nezajímavé, témata dávno okoukané.... spojovat to jakoliv se Sexem ve městě mi přijde opravdu šílené. Jeho úrovně Džungle nedosahuje ani náhodou.(5.3.2011)

A opět nesouhlasím s ostatními komentáři. Nic jsem nečekala a Džungle rtěnek mě příjemně překvapila. Nepotřebuji se s postavami ztotožňovat, neztotožňuji se s žádnou postavou a nikdy nebudu. Kim Raver a Robert Buckley spolu vypadají opravdu dobře. Seriál je nejspíš založen na známé průpovídce - neštěstí ve hře, štěstí v lásce - i když zde je to spíš naopak. Dámy mají ve hře obrovské štěstí, zato v lásce... Nevím, zda to bylo nízkou sledovaností, nebo to tak bylo v plánu, každopádně seriál skončil po dvou sériích, šťastně, dřív než se to stačilo všechno zvrhnout v překombinovanou nekonečnou šerednost typu Ulice. Nicméně palec nahoru za to. Obsazení se mi přesně sedlo, tedy až na Brooke. Části zaměřené na ni jsem si příliš neoblíbila. Každopádně je Džungle rtěnek dobrou výplní (nejen) deštivých podzimních večerů.(29.3.2011)

Brooke Shields na mě v tomto seriálu působí chladně a odtažitě. Kim Raver hraje šéfredaktorku tak věrohodně, jakoby ji dělala odjakživa a Lindsay Price bych nahradila třeba Jennifer Aniston, nemůžu jí přijít na chuť. Hraje tam spíš sexbombu, která si dělá co chce, než návrhářku.(4.8.2011)

• JARDAHONDA

Takové starosti,jako měly hlavní hrdinky bych já osobně chtěl mít :))....abslutně nepotřebné záležitosti se řešili v tomtu stupidním a "komickém" seriálu USA = 0%(14.11.2011)

• Mrs.Christie

Ani Sex ve městě ani Zoufalé manželky, něco mezi a kvalita taky průměrná. Ztotožnit se s hlavními hrdinkami je pro mě nemožné. Lindsay Price mám ráda od dob Béháčka, ale ta její postava je vyložené hloupá slepice, Brooke Shields tam tak nějak proplouvá a Kim Raver mi tam vyloženě vadí. A vůbec mi nevadí, že seriál po druhé řadě stopli.(28.3.2014)

Mě se to líbilo. Každá postava má svůj charakter a nudný to není je to ze života. Akorát se na to nedá dívat v českém dabingu v takovém případě je to odpad a narážím u toho ve všech seriálech už by s tím měli něco dělat, protože ty rádoby český herečky udělají z celkem zajimavý postavy uknouranou nánu.... s dabingem 1 hvezdička v originále se nestydím dát 4*.(26.4.2014)