Džungle rtěnek (TV seriál)

Lipstick Jungle

Komedie / Drama

USA, 2008–2009, 14 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

Brooke Shields, Kim Raver, Lindsay Price, Paul Blackthorne, Andrew McCarthy, Robert Buckley, David Norona, Sarah Hyland, Matt Lauria, Marcia DeBonis, James Lesure, Adriane Lenox, David Alan Basche, Rosie Perez, Christopher Cousins, Shannon McGinnis, Julian Sands, Carlos Ponce, Vanessa Marcil, Mary Tyler Moore, Ronald Guttman, Edward Kerr, Melanie Mayron, Maria Thayer, Lorraine Bracco, Ben Huber, Noah Bean, George Aloi, Reg Rogers, Anastasia Griffith, Cheyenne Jackson, Dan Lauria, Michael Aronov, Christine Ebersole, Leven Rambin, Adam Trese, Dan Hedaya, Florencia Lozano, Damian Young, Jason Antoon, Rosanna Arquette, Bobby Cannavale, Holley Fain, Charles Busch, Marsha Mason, Sara Bareilles, Rondi Reed, Leia Thompson, Kathie Lee Gifford, Chris Riggi, Jaime Tirelli, Hoda Kotb, Ewa Da Cruz, James Blake, John Keating, Matthew Walker, Greg Keller, Jicky Schnee, Lucy Walters, Pepper Binkley, Joe D'Onofrio, James P. Anderson, Kim Allen, Neal Bledsoe, Jackie Moore, Keith Patterson, Marlies Pinto, Matthew Risch, Katherine Dickson, Jennifer Butler, Danny Boushebel, Mark Vincent, Quarles Antoine, Angela Jeanneau, Gabriel Liotta, André De Shields, D.K. Bowser, Dj Nino Carta, Chip Zien, Vincent De Paul, Tom Degnan, Seth Barrish, Skylar Gaertner, Frank Converse, Julia Barnett, Stacey Maltin, Ira Hawkins, Mark DiConzo, Geoffrey Nauffts, Jake Siciliano, Sylvia Kauders, Bhavesh Patel, Shirley Rumierk, Kerry Butler, Ivan Hernandez, Julie Claire, Bradley White, Jennifer Ikeda, Natasha Bedingfield, Bill Geary, Jacqueline Antaramian, Nathan Clarkson, Emily Kincaid, Aimiende Negbenebor Sela

Komentáře uživatelů k TV seriálu (51)

• Jeremiah

Po první řadě mohu říci, že to co jsem očekával se událo. Úspěšné ženy a jejich pracovní a vztahové problémy, které více či méně úspěšně řeší a dokazují, že zvládnou své úkoly minimálně stejně dobře jako muži. Teď jsem to asi u většiny uživatelek "podělal", že? Ale je to jen pocit, jaký mám z tohoto seriálu a jaký mívám i z většiny filmových děl týkajících se "zrovnoprávnění". Za každého by měl hovořit jeho pracovní výsledek a mělo by být jedno, zda se jedná o ženu či muže. Hvězdičky dávám za slušnou dějovou linii, ale i za příjemné a dobře vybrané herečky.(10.3.2010)

Narozdíl od Sexu ve městě mě tohle celkem chytlo. Co na tom, že dámy žijí své snové životy, mají hadry za 2 000 dolarů a stejně nejsou spokojené! Zatímco "Sex" byl jen a pouze o sexu, tohle dovede produkovat i jiná témata. Aspoň myslím ... a i když ne, tak u toho můžete relaxovat, ne?(19.3.2010)

Byla jsem hodně zvědavá a čekala jsem hodně špatnou věc díky negativním komentářům, které jsem o tomhle počinu zaslechla. A co se nestalo - mile mě potěšil. Je naprosto nevyhnutelné srovnávat jej se Sexem ve městě, kde bych hlavní představitelky fackovala od rána do večera, ale který mě dost bavilo sledovat kvůli jejich různým příhodám. Tady mě dokonce zajímá, jak to s kým dopadne, což jsem u SAC nezažila. Představitelky nemají být mladice-ohnice - čtyřicítky, co si hrajou na dvacítky včetně toho, že řeší stejně malicherné problémy a slovíčkaření. Líbí se mi, že Kim Raver nevypadá na první pohled sympaticky, že Lindsay Price je trhlá a chová se tak, a že Brooke Shields vypadá skutečně jako zasloužilá udřená matka. Postavy se mi dokonce zdají obstojně zahrané a uvěřitelné. Candace Bushnell asi nikdy neudělám radost tím, že bych si její počiny zakoupila v literární podobě, ale jako sekané oddychovky z high-class života mě zatím opravdu baví.(26.4.2010)

Zajímavě vymyšlený scénář a dobře vybrané herečky. Každý chlap si alespoň jednu vybere ;-). Jinak nic nového pod Sluncem. Taková malá kopie Sexu ve městě.(15.2.2011)

• stenyek

Na rozdíl od Sexu ve městě tohle nejsou ty rozverné holky, ale arogantní krávy. Vrcholně nesympatické hlavní hrdinky (trapné herečky, Shields s dabingem Bočanově je horor, Raven je jak smrtka a Price je nechutná). Tenhle seriál neměl vůbec vzniknout, radši bych prosil další Sex ve městě.(16.2.2010)

• Anncovicka

Takhle blbý seriál už jsem dlouho neviděla. Nudné, nezajímavé, témata dávno okoukané.... spojovat to jakoliv se Sexem ve městě mi přijde opravdu šílené. Jeho úrovně Džungle nedosahuje ani náhodou.(5.3.2011)

A opět nesouhlasím s ostatními komentáři. Nic jsem nečekala a Džungle rtěnek mě příjemně překvapila. Nepotřebuji se s postavami ztotožňovat, neztotožňuji se s žádnou postavou a nikdy nebudu. Kim Raver a Robert Buckley spolu vypadají opravdu dobře. Seriál je nejspíš založen na známé průpovídce - neštěstí ve hře, štěstí v lásce - i když zde je to spíš naopak. Dámy mají ve hře obrovské štěstí, zato v lásce... Nevím, zda to bylo nízkou sledovaností, nebo to tak bylo v plánu, každopádně seriál skončil po dvou sériích, šťastně, dřív než se to stačilo všechno zvrhnout v překombinovanou nekonečnou šerednost typu Ulice. Nicméně palec nahoru za to. Obsazení se mi přesně sedlo, tedy až na Brooke. Části zaměřené na ni jsem si příliš neoblíbila. Každopádně je Džungle rtěnek dobrou výplní (nejen) deštivých podzimních večerů.(29.3.2011)

Brooke Shields na mě v tomto seriálu působí chladně a odtažitě. Kim Raver hraje šéfredaktorku tak věrohodně, jakoby ji dělala odjakživa a Lindsay Price bych nahradila třeba Jennifer Aniston, nemůžu jí přijít na chuť. Hraje tam spíš sexbombu, která si dělá co chce, než návrhářku.(4.8.2011)

• JARDAHONDA

Takové starosti,jako měly hlavní hrdinky bych já osobně chtěl mít :))....abslutně nepotřebné záležitosti se řešili v tomtu stupidním a "komickém" seriálu USA = 0%(14.11.2011)

• Mrs.Christie

Ani Sex ve městě ani Zoufalé manželky, něco mezi a kvalita taky průměrná. Ztotožnit se s hlavními hrdinkami je pro mě nemožné. Lindsay Price mám ráda od dob Béháčka, ale ta její postava je vyložené hloupá slepice, Brooke Shields tam tak nějak proplouvá a Kim Raver mi tam vyloženě vadí. A vůbec mi nevadí, že seriál po druhé řadě stopli.(28.3.2014)

Mě se to líbilo. Každá postava má svůj charakter a nudný to není je to ze života. Akorát se na to nedá dívat v českém dabingu v takovém případě je to odpad a narážím u toho ve všech seriálech už by s tím měli něco dělat, protože ty rádoby český herečky udělají z celkem zajimavý postavy uknouranou nánu.... s dabingem 1 hvezdička v originále se nestydím dát 4*.(26.4.2014)

1 2 3 následující >>